Kunlun – Toljatti 2:1 (kon.) | Chabarovsk – Jekatěrinburg 3:2 (po pr.) | Vladivostok – Čeljabinsk 3:2 (po pr.)
Ufa – Petrohrad 1:6 (kon.) | Kazaň – Chanty-Mansijsk 3:1 (kon.) | Nižněkamsk – Omsk 5:4 (kon.)
Minsk – Barys 3:2 (2:0 po s.n.) | Dynamo Moskva – Jaroslavl 0:2 (kon.) | Soči – Novosibirsk 3:4 (po pr.)
Red Star Kunlun
2:1 (1:1, 1:0, 0:0)
Lada Toljatti
Středa 04.10.2017, 09:30 • LeSports Center • KHL

49:41
    Kulda vrazil na hrazení Bočarova a odpyká si dvě minuty.

44:49
    Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Luke Lockhart – 2 min., sekání).

41:25
    Vyloučení v týmu Lada Toljatti (Denis Zernov – 2 min., vražení na hrazení).

39:43
    Vyloučení v týmu Lada Toljatti (Alexej Mastrjukov – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku).

25:08
    Síly na ledě se vyrovnají, dvě minuty za hákování odsedí Zernov.

23:46
    Dvě minuty za nedovolené bránění odsedí Kulda.

17:42
    Red Star Kunlun má šanci dostat se do vedení, zahraje si totiž přesilovku. Dvě minuty za vražení na hrazení odsedí Achmetov.

15:08
    Tak to je hodně nepříjemná zprává pro domácí. Ti budou hrát téměř dvě minuty oslabení 3 na 5, dvě minuty za podražení totiž odsedí Järvinen

14:58
    Hosté si zahrají přesilovku, dvě minuty za úder loktem odsedí Jaw.

07:06
    Vyloučení na obou stranách. Gilbert Brulé (KUN) se v rohu kluziště osekával s Nikitou Filatovem (TOG) a oba borci jsou posláni na lavici hanby.

Viktor Sandev

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 17. Kane (Chipchura), 32. Jüe (Vorobej, Ponikarovskij) – 17. Ch. Genoway

Red Star Kunlun: Hellberg (Karhunen) – Kinrade, A. Kulda, Blacker, Järvinen, Vorobej, Ďaloga – Wolski, Brulé, Ponikarovskij – DeFazio, Mokin, Myttynen – O'Donnell, Chipchura, Kane – Lockhart, Squires, Jaw – Jüe.
    Lada Toljatti: Krasotkin (Lazušin) – Maleňkich, Kirillov, Ďjakov, Gurkin, D. Ježov, Ch. Genoway, Kostromitin, D. Vorobjov – Mastrjukov, Filatov, Kapustin – Bělousov, Zernov, Bočarov – Valujskij, Něstěrov, A. Strelcov – Achmetov, Rachimullin.

Rozhodčí: Ravodin, Oskirko – Tomilov, Sysujev