David Servis – Pelhřimov 8:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Kolín 7:1 (kon.) | Mor. Budějovice – Žďár n/S 10:4 (kon.)
Tábor – Klatovy 6:3 (kon.) | Trutnov – Kobra 4:2 (kon.) | Řisuty – Most 5:7 (kon.)
Bílina – Letňany 7:3 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Sokolov 1:3 (kon.) | Kopřivnice – Šumperk 3:5 (kon.)
Nový Jičín – SHK Hodonín 4:3 (2:0 po s.n.) | Val. Meziříčí – Opava 4:5 (kon.) | Děčín – Jablonec n/N 3:4 (kon.)
Písek – Nymburk 4:3 (kon.)
HC ISMM Kopřivnice
3:5 (1:3, 1:0, 1:2)
DRACI PARS ŠUMPERK
Středa 04.10.2017, 18:002. liga skupina Východ • 8. kolo

Z mé strany je to pro dnešní zápas vše. Hezký zbytek dne přeje Petr Sumbal. (20:15:33)

Šumperk byl dnes lepším týmem a zaslouženě si veze domů tři body. Kopřivnice sice vstřelila první gól, ale nevedla ani jednu minutu. Šumperk rychle otočil a první třetinu vyhrál 3:1. V prostřední části ještě domácí zápas zdramatizovali, když skóroval Pargač. Jenže ve třetí třetině hosté znovu svůj náskok zvětšili a ani jim nevadilo, že neproměnili přesilovku pět na tři a Vymazal nedal trestné střílení. Zápas rozhodla trojice Vachutka, Vymazal, Půhoný, která byla u čtyř z pěti gólů.

59:52
    Hosté vyhodili puk a trefili tyčku prázdné branky Kopřivnice. Té ani power-play dnes nepomůže.

59:41
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Vachutka – 2 min., vysoká hůl).

59:34

58:50
    Michal Vymazal zvolil hodně široký oblouk a rozvážnou jízdu. V zakončení pak selhal, když vůbec netrefil branku.

58:50
    Uvidíme trestné střílení. Šanci navýšit vedení Šumperka bude mít Vymazal.

58:20
    Kopřivnice vyhodila puk a navíc je už ve čtyřech.

58:03
    Drakům chybí střelba. Hrají pět na tři, ale jen si přihrávají.

57:34
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Tomášek – 2 min., vražení na hrazení).

57:11
    Píská se, protože kotouč skončil v ochranné síti.

56:58
    Proti střele Lukáše Králíka vytáhl Matyáš Daňa pohotový zákrok.

56:17
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Poruba – 2 min., sekání).

56:09
    Sedlákova střela od modré čáry byla zablokovaná, hosté přišli o útočné pásmo.

55:04
    Kopřivnice právě vstřelila branku!
    Že by naděje pro Kopřivnici? Domácí využívají přesilovku a střílí kontaktní branku. Prosadil se dnes podruhé JIŘÍ PARGAČ a třetí bod si připsal Poruba. Asistence: Jan Poruba.

54:45
    Hosté ometli puk o mantinel a mohou kompletně vystřídat své síly na ledě.

54:09
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Ďurkáč – 2 min., hákování).

54:02
    Kopřivnice to ještě zkouší. Usadila se v útočném pásmu a dobývá branku Lakosila.

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 1. Tomášek (Poruba), 27. Pargač (Poruba), 56. Pargač (Poruba) – 1. Lehečka (Králík), 13. Vachutka (Půhoný, Vymazal), 15. Půhoný (Vachutka, Vymazal), 51. Cink (Vymazal, Hroch), 54. Vymazal (Vachutka, Půhoný)

HC ISMM Kopřivnice: Daňa (Hromada) – Stříž, Krutil, Čintala, Marek (A), Merenda, Kropka – Poruba, Pěnčík, Hrubý (C), Bartošák, Pargač, Mach, Flok, Vyčesaný, Suchý, Tomášek, Kofroň, Gola, Sluštík
    DRACI PARS ŠUMPERK: Lakosil (Svoboda) – Sedlák (C), Gewiese, Schejbal, Šťáva, Ďurgáč, Řezáč, Procházka – Vachutka, Vymazal (A), Půhoný, Kovařík, Lehečka, Králík, Novosed, Hroch, Cink (A), Ostřanský, Müller