Kypr – Turecko 2:1 (kon.) | Slovensko – Island 0:2 (kon.) | Moldavsko – Řecko 0:2 (kon.)
Chorvatsko – Bělorusko 2:1 (kon.) | Lucembursko – Slovinsko 1:1 (kon.) | Lichtenštejnsko – Wales 1:3 (kon.)
Francie – Černá Hora 2:1 (kon.) | Irsko – Norsko 0:0 (kon.)
Francie
2:1 (0:1)
Černá Hora
Čtvrtek 05.10.2017, 19:00Kvalifikace ME U21 • Skupina 9

To je z mé strany vše, hezký večer. (20:52:51)

Držení míče: 69 % : 31 %.
    Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 7:1. Rohy: 14:0. Ofsajdy: 5:0. Fauly: 10:11.

Je dobojováno. V prvním poločase se překvapivě dostala do vedení hostující Černá Hora, ale ve druhém poločase Francie zabrala a nakonec vstřelila dvě branky a vyhrála 2:1. Nutno dodat, že domácí celek byl jasně lepší a vyhrál zcela zaslouženě.

90+3

90+3
    Domácí drží míč a kontrolují své vedení.

90+2
    Domácí zahrávali rohový kop, ale hosté to zvládli a dokázali se ubránit.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Žlutou kartu dostává Djurickovič (Černá Hora).

86
    Po další akci domácího celku se do zakončení dostal aktivní Mousset, ale jeho rána byla tentokrát velmi nepřesná.

85
    Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Loncar, přichází Guzina.

84
    Nakonec se domácí vydali dopředu, ale hosté se ubránili, ovšem pouze za cenu dlouhého odkopu, takže u míče jsou stále Francouzi.

83
    Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Dembele, přichází Lopez.

82
    Domácí drží míč a nikam nepospíchají, což je za současného stavu zcela pochopitelné.

80
    Žlutou kartu dostává Golubovič (Černá Hora).

78
    Domácí pokračují ve zlepšeném výkonu a znovu se tlačí dopředu. Černá Hora to měla dobře rozehrané, ale nyní to vypadá, že nakonec nezíská ani bod.

77
    Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Camaj, přichází Grivič.
    76. Lys MOUSSET - 2:1

76
    Francie právě vstřelila branku!
    A je to 2:1 pro Francii! Druhý střídající hráč, kterým je LYS MOUSSET, si naběhl do vápna a nechytatelnou hlavičkou překonal brankáře. Parádní střídání domácího trenéra.

76
    Po centru se ve vápně dostal k míči Dembele, který ho poté dopravil do branky, ale gól kvůli ofsajdu neplatí.