Kypr – Turecko 2:1 (kon.) | Slovensko – Island 0:2 (kon.) | Moldavsko – Řecko 0:2 (kon.)
Chorvatsko – Bělorusko 2:1 (kon.) | Lucembursko – Slovinsko 1:1 (kon.) | Lichtenštejnsko – Wales 1:3 (kon.)
Francie – Černá Hora 2:1 (kon.) | Irsko – Norsko 0:0 (kon.)
Irsko
0:0 (0:0)
Norsko
Čtvrtek 05.10.2017, 20:45 • Tallaght Stadium, Dublin • Kvalifikace ME U21 • Skupina 5

To je dnes ode mě vše, děkuji za pozornost. (22:39:33)

Nakonec utkání skončilo vyrovnanou remízou. Mohli jsme vidět skvěle hrajícího Odegaarda, který se dnes ale neprosadil. Ve druhém poločase byli o něco lepší Irové, kteří nedokázali využít velkou chybu brankáře Rossbacha a po pěkné kombinaci devět minut před koncem zklamal v zakončení jak Kane tak poté Grego-Cox.

90+3

90+3
    Kane nacentroval do vápna, ale míč odkopl jeden ze stoperů.

90+2
    Svendsenovi byl odpískán útočný faul.

90+2
    Svendsen dlouho běžel s míčem, ale následná přihrávka nenašla adresáta.

90+1
    Rozhodčí nastavuje dvě minuty.

90
    Odegaard posunul míč na pravou stranu, ale s následným centrem si poradil Donnellan.

89
    Střídání v týmu Irsko: ze hřiště odchází Manning, přichází Ronan.

88
    Odegaard na levé straně neprošel přes Kane.

87
    Svendsen nacentroval do vápna, kde byl i Hanche-Olsen, který ale netrefil míč moc povedeně a domácí brankář se postará o odkop z brány.