Chabarovsk – Čeljabinsk 2:3 (kon.) | Vladivostok – Toljatti 0:2 (kon.) | Kunlun – Magnitogorsk 2:3 (1:2 po s.n.)
Ufa – Omsk 1:3 (kon.) | Nižněkamsk – Chanty-Mansijsk 4:5 (po pr.) | Dynamo Moskva – Minsk 1:2 (kon.)
Petrohrad – Novosibirsk 3:2 (kon.) | Soči – Barys 3:1 (kon.)
Amur Chabarovsk
2:3 (1:1, 1:1, 0:1)
Traktor Čeljabinsk
Pátek 06.10.2017, 11:30 • Platinum Arena • KHL

Z mé strany je to už pro tento zápas vše, hezký den přeje Petr Sumbal. (13:58:28)

Československá stopa

Michal Jordán (CHA) 0+0, 3 střely, čas na ledě 19:23
    Tomáš Zohorna (CHA) 1+0, 2 střely, čas na ledě 22:34
    Pavel Francouz do utkání nezasáhl

Utkání končí těsnou výhrou Traktoru Čeljabinsk. Hosté se jako první dostali v první třetině do vedení, ale to neudrželi. Nejprve v poslední minutě první části domácí srovnali a pak v první minutě druhé třetiny šli do vedení. Jenže bohužel pro Chabarovsk se v utkání zrodil ještě jeden obrat. Nejprve Traktor ve druhé třetině vyrovnal a pak ve třetí třetině díky gólu Kokujova rozhodl o svém vítězství. Domácím nepomohl ani gól Tomáše Zohorny.

59:55
    Domácí si ještě dokázali vytvořit střelu i dorážku, ale Děmčenko všechno pokryl.

59:45
    Domácí branka zůstává podle očekávání prázdná.

59:45
    Oddechový čas pro domácí.

59:24
    Zakázané uvolnění Amuru přichází v tu nejhorší chvíli.

58:56
    Hosté se brání nejlepším možným způsobem. Drží puk ve svém útočném pásmu a nedovolují ani Amuru odvolat brankáře.

57:51

57:40
    Hosté dokázali vyhodit puk ze svého obranného pásma.

56:50
    Amur obléhá branku Traktoru. Ten zatím s vypětím všech sil odolává.

55:51
    Domácí mají díky nedovolenému bránění Petrova přesilovku a mohli by srovnat stav.

55:51
    Děmčenko předvedl důležitý zákrok proti střele od modré čáry a udržel těsné vedení svého týmu.

54:17
    Hosté pečlivě brání střední pásmo a nepouští domácí do své obranné třetiny hřiště.

52:28
    Tentokrát Metsola kotouč chytil do své lapačky a podržel svůj tým.
    51:28 Semjon KOKUJOV - 2:3

51:28
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    SEMJON KOKUJOV je za svou střeleckou aktivitou odměněn gólem! Na pravém kruhu měl dost času na to, aby pořádně zamířil. A trefil se naprosto přesně. Orazítkoval tyč i břevno a pak puk zamířil do brány. Asistence: Alexandr Šarov.

51:08
    Z pravé strany vystřelil Semjon Kokujov, který je dnes hodně aktivní. Ale puk si nenašel cestu na branku.

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 20. T. Zohorna (Byvalcev, O. Li), 21. O. Li (Byvalcev, Kuzmin) – 8. Peňkovskij, 36. Jakuceňa, 52. Kokujov (Šarov)

Amur Chabarovsk: Metsola (Alikin) – Kondratěv, Kuzmin, Turbin, Jordán, Aťušov, Berďukov, Karmaškov – Byvalcev, T. Zohorna, O. Li – Rasskazov, Frolov, Potěchin – Gorškov, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin – Veličkin, Nazarov, Ruděnkov – Beljakov.
    Traktor Čeljabinsk: Děmčenko (Francouz) – Bailen, I. Višněvskij, Kolcov, A. Petrov, Borodkin, Mamajev, Žuldikov, Isajev – Gynge, Jakuceňa, Szczechura – Gubarev, Rybakov, Kokujov – Peňkovskij, Polygalov, Kručinin – Šipin, Šolochov, Šarov.

Rozhodčí: Sergej Kulakov, Maxim Sidorenko – Dmitrij Goljak, Alexej Michel