Boston – Nashville 4:3 (kon.) | Buffalo – Montreal 2:3 (0:1 po s.n.) | NY Rangers – Colorado 2:4 (kon.)
Detroit – Minnesota 4:2 (kon.) | Ottawa – Washington 4:5 (1:2 po s.n.) | Chicago – Pittsburgh 10:1 (kon.)
Anaheim – Arizona 5:4 (kon.) | Los Angeles – Philadelphia 2:0 (kon.)

2. Aleš Hemský (MTL), 0+0, 2 střely, 10:37

Žádný hráč Slovenska do utkání nenastoupil. (04:27:27)

Gólový účet otevřel již v první třetině Jason Pominville, když přesným bekhendem rozvlnil síť branky Price. Následně ale dvě minuty před koncem dokázal vyrovnat Max Pacioretty, jenž po rychlé kombinaci zakončoval z pravého kruhu.

Ve druhé třetině jsme mohli vidět pouze opět získané vedení na straně Sabres, do kterého se domácí dostali zásluhou branky opět Jasona Pominvilleho. Ten tentokrát dokázal přesně zakončit po skvělé přihrávce Jacka Eichela. Po čtyřiceti minutách tak byli blíže k vítězství domácí.

Zhruba v polovině závěrečné dvacetiminutovky vyrovnal a zároveň poslal utkání do prodloužení Phillip Danault, jenž ukázal svou bojovnost a po rychlém vyjetím zpoza branky zakončil k pravé tyči.

V prodloužení si oba celky dokázaly vytvořit řadu šancí, ale žádná z nich nebyla gólová.

Samostatné nájezdy nám našly pouze jediného úspěšného střelce, kterým se stal Jonathan Drouin, jehož pohotový bekhend rozhodl toto utkání a vítězství Canadiens.

Vhazování: 39-39

V samostatných nájezdech zvítězil tým Montreal Canadiens.
    Po napínavých nájezdech JONATHAN DROUIN jako jediný našel gólový recept! Rychlou kličkou do bekhendu si položil Lehnera a následně zavěsil do odkryté části branky.
    Sam REINHART

3. série
    0:1
    Poslední šancí Sabres byl Reinhart, jenž trefuje pouze pravou tyč.
    Jonathan DROUIN

2. série
    0:1
    Bekhendovou kličkou se prosazuje Drouin.
    Jason POMINVILLE

2. série
    0:0
    Pominville mířil k pravé tyči, ale prostor mezi třemi tyčemi netrefil.
    Paul BYRON

1. série
    0:0
    Útočník Canadiens to zkoušel podobně jako Josefson, ale trefil pouze levou tyč!
    Jacob JOSEFSON

1. série
    0:0
    Rychlou kličkou Josefson nad Pricem nevyzrál.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:28
    Z pravého křídla se marně tlačil k pravé tyči Beaulieu. Canadiens jdou do protiútoku.

63:40
    Na druhé straně dokázal Price ohrozit Kane! Ten po naznačení objetí branky zničeho nic vybruslil k bližší tyči, kterou na poslední chvíli brankář hostí utěsnil.

Lukáš Ureš

Branky a nahrávky: 9. Pominville (Griffith), 21. Pominville (Eichel, E. Kane) – 18. Pacioretty (Drouin, Gallagher), 49. Danault (S. Weber, Alzner), rozh. náj. Drouin