Boston – Nashville 4:3 (kon.) | Buffalo – Montreal 2:3 (0:1 po s.n.) | NY Rangers – Colorado 2:4 (kon.)
Detroit – Minnesota 4:2 (kon.) | Ottawa – Washington 4:5 (1:2 po s.n.) | Chicago – Pittsburgh 10:1 (kon.)
Anaheim – Arizona 5:4 (kon.) | Los Angeles – Philadelphia 2:0 (kon.)
Los Angeles Kings
2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Philadelphia Flyers
Pátek 06.10.2017, 04:00 • Staples Center, Los Angeles • NHL

Domácí celek poval velmi dobrý taktický výkon a poradil Philadelphii 2:0. V souboji dobře chytajících brankářů byl lepší Jonathan Quick, který pochytal všech pětatřicet střel soupeře. Michal Neuvirth sice dva góly inkasoval, ale mnoho dalších šancí zastavil. (07:04:59)

59:34
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Jakub Voráček – 2 min., hákování).

59:32
    Tanner Pearson minul odkrytou bránu.

59:00
    Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:35
    Flyers se pokouší s výsledkem něco udělat, Michal Neuvirth je na střídačce, ale hosté se nemohou probojovat do střelecké pozice.

58:09
    Hosté hrají bez brankáře, zkouší to v šesti, následně Kings vyhazují přes všechny čáry.
    57:39 Tyler TOFFOLI - 2:0

57:39
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Zdá se, že domácí tento duel vyhrají. Jeff Carter vypracoval situaci dva na jednoho. Dlouho držel kotouč, ve vhodnou chvíli přihrál a TYLER TOFFOLI usměrnil puk do branky. Michal Neuvirth měl nulovou šanci. Asistence: Jeff Carter, Tanner Pearson

57:12
    Tyler Toffoli se střetl se soupeřem ve středním pásmu. Oba hráči jsou otřesení.

56:27
    Jakub Voráček se pokoušel něco vymyslet před brankou soupeře, ale do střelecké pozice se neprobojoval.

56:05
    Claude Giroux byl připravený na modré čáře na střelu, ale přihrávka se k němu nedostala.

56:00
    Probíhají poslední čtyři minuty hry ve třetí třetině, Los Angeles stále drží jednobrankový náskok.

55:25
    Philadelphia hraje aktivně ve třetí třetině, další střelecký pokus si připravil Travis Konecny.

55:05
    Domácí Jake Muzzin mohl rozhodnout, ale jeho ránu z mezikruží výborně vyrazil Michal Neuvirth.

54:51
    Jordan Weal dobře vypálil, jeho ránu jemně rukavicí tečoval brankář Jonathan Quick mimo bránu.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 27. Lewis (N. Shore, Clifford), 58. Toffoli (J. Carter, Pearson)

Los Angeles Kings: Quick (Kuemper) – Forbort, Doughty, Muzzin, Folin, Fantenberg, MacDermid – Iafallo, Kopitar, D. Brown – Pearson, J. Carter, Toffoli – Cammalleri, Kempe, Brodzinski – Clifford, N. Shore, Lewis.
    Philadelphia Flyers: Neuvirth (Elliott) – Provorov, MacDonald, Gudas, Gostisbehere, Hägg, Sanheim – Giroux, Couturier, Voráček – Weal, Patrick, Simmonds – Weise, Filppula, Konecny – Leier, Laughton, M. Raffl.