Slavia – Sparta 1:3 (kon.) | Vítkovice – Zlín 6:1 (kon.) | Jihlava – Salzburg 1:8 (kon.)
Kladno – HC Plzeň 2:9 (kon.) | Č. Budějovice – Mountfield HK 2:3 (kon.) | K. Vary – Chomutov 3:1 (kon.)
Havířov – Třinec 2:5 (kon.) | Havlíčkův Brod – Pardubice 4:3 (3:1 po s.n.)
HC Energie Karlovy Vary
3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
Piráti Chomutov
Pátek 06.10.2017, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Extraliga staršího dorostu • Skupina A

59:49
    Kašpar výborně zasáhl betonem a přerušuje hru!

59:17
    Chomutov v šesti pálí ze všech pozic, stále bez úspěchu!

58:36
    Petr Kořán (KVA) musel zatáhnout za záchrannou brzdu a odpyká si dvě minuty za držení. Chomutov si bere oddechový čas a Běhula zůstává na střídačce!

55:39
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Výborný forčeking DAVIDA NOVOTNÉHO přináší Energii dvoubrankové vedení, stav utkání je 3:1. Bez asistence.

51:48
    Hosté si po delší době vybojovali kotouč a hned je z toho faul Hudečky (KVA), dvě minuty za hákování.

46:24
    Tvrdý zákrok domácího Zavřela (KVA) u mantinelu, mohutný obránce si odpyká dvě minuty za napadení.

45:33
    Domácí odpověděli velice rychle! Po pěkné kombinaci v útočném pásmu se před brankou uvolnil VÍT JISKRA a povedenou ránou vrací Energii vedení! Asistence: Adam Křemen, Daniel Zavřel.

44:54
    Piráti právě vstřelili branku!
    Chomutov dokázal vyrovnat ve vlastním oslabení, KRYŠTOF OUŘADA překvapil celou karlovarskou defenzivu a vyrovnává! Bez asistence.

44:30
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Seemann – 2 min., podražení).

36:05
    Hra pět na pět netrvala dlouho. Vyloučení na obou stranách, hrát se tak bude 4 na 4. Juraj Rudy (CHM) za držení hole a Petr Rozhon (KVA) za hákování.

33:12
    Zeman (CHM) atakoval jednoho z karlovarských útočníků a je za to na dvě minuty potrestán.

28:40
    Prošek nyní předvedl manévr jako Ovečkin s rozdílem, že chybělo málo k úspěšnému zakončení!

26:10
    Šance pro domácí. David Černý (CHM) si posedí dvě minuty za podražení.

21:50
    První branka tohoto utkání patří domácím! Přesnou střelou z úhlu otevírá konto utkání PATRIK ŠŤASTNÝ. Asistence: Daniel Zavřel.

14:09
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Kleiner – 2 min, hákování.).

09:31
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Jílek – 2 min., podražení).

05:56
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Prošek – 2 min., hákování).

Naďa Krásná

Branky a nahrávky: 22. Šťastný (Zavřel), 46. Jiskra (Křemen, Zavřel), 56. Novotný – 45. Ouřada

HC Energie Karlovy Vary: Kašpar (Bednář) – Bernáth, Cankov, Zavřel, Kořán, Tureček, Záruba, Novák – Holub, Novotný, Černý, Šťastný, Maydl, Křemen, Hudečka, Prošek, Rozhon, Šik, Jiskra, Jílek
    Piráti Chomutov: Běhula (Šilhan) – Rudy, Ferbas, Seemann, Zeman, Kleiner, Viktorin, Štochl – Černý, Prokop, Jaroš, Benda, Lobodowski, Mežnar, Hradecký, Gut, Pech, Ouřada, Brandner

Rozhodčí: Šindel – Malý, Šimán