CSKA Moskva – Spartak Moskva 3:1 (kon.) | Viťaz – Čerepovec 1:2 (po pr.) | HC Slovan – Riga 2:3 (po pr.)

Čerepovec
    Matěj Stránský: 2 střely na branku, 1 hit, čas na ledě 14:46min (18:36:21)

Čerepovec tedy vítězí po prodloužení. Bodově se dotáhl díky tomu na svého dnešního soupeře a mají shodně po 26 bodech. Severstal tak po třech zápasech bere více jak jeden bod, zatímco Čechov po dvou předchozích výhrách za tři body musí se dnes spokojit jen s jedním bodem.

Alexandr JEVSEJENKOV - 1:2

60:42
    Čerepovec právě vstřelil branku!
    Tak prodloužení se mnoho neodehrálo. Čechov nedokázal vyhodit kotouč po vhazování ze svého pásma a ALEXANDR JEVSEJENKOV zkusil vystřelit a puk překvapivě propadl brankáři mezi betony a Čerepovec bere druhý bod! Asistence: Dmitrij Kagarlickij a Pavel Černov.

60:01

Ve třetí třetině jsme viděli obdobný hokej jako v předchozích dvou třetinách. Branka již žádná nepadla a o vítězi bude muset rozhodnout nastavená pětiminutovka nebo dovednostní hra v podobě nájezdů.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:30
    Ano, prodloužení je na dohled, ani jeden z týmů nemá snahu útočit a jen si přehazují puk.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty a podle hry v posledních minutách to vypadá, že se dočkáme prodloužení. Oba týmy hrají opravdu opatrně.

55:58
    Hra je nyní hodně nahoru a dolů, avšak jde vidět že oba týmy se do plného útočení neženou a hrají opatrně. Ví, že každá chyba nyní může rozhodnout zápas.

54:03
    Více chuť rozhodnout ještě v pevné hrací době mají hosté, kteří se více času zdržují před brankou domácích.

52:28
    Hudáček vyráží poměrně lehkou střelu od modré čáry. Respektive před ním nikdo nebyl a dobře ji viděl.

51:45

51:11
    Čechov je již ve čtyřech hráčích a zbývá necelá půl minuta klasické přesilovky pro hosty.

50:22
    Pavel Černov nedokázal dorazit puk do branky po nahozeném puku od Dmitrije Kagarlickijeho.

50:00
    Přes minutu se budou domácí bránit ve třech hráčích, velká příležitost pro hosty.

49:45
    Vyloučení v týmu HC Viťaz (Stanislav Romanov – 2 min., podražení).

Adam Dořák

Branky a nahrávky: 25. Kulagin (Vorošilo, Petrakov) – 24. Monachov (Stasenko), 61. Jevsejenkov (Kagarlickij, P. Černov)

HC Viťaz Moskevská oblast: M. Birjukov (Saprykin) – A. Semjonov (C), Burström, Mozík, Golovkov, Katičev, S. Romanov, Voronkov – Kopejkin (A), D. Sjomin, Vyglazov – Afinogenov (A), A. Nikulin, Makejev – Švec-Rogovoj, Horák, Denežkin – Kulagin, Petrakov, Vorošilo.
    Severstal Čerepovec: J. Hudáček (Artamkin) – Stasenko, Jevsejenkov, V. Vasiljev, Masuhr, Kalašnikov, Višněvskij, Chabarov, Kudako – Bumagin, P. Černov, Kagarlickij (C) – Stránský, Trubačjov (A), Vovčenko – Rybin (A), Karlin, Mons – Monachov, Jašin, Kazakovcev.

Rozhodčí: Ibatulin E., Zibinin I.