Warriors Brno – Jihlava 2:3 (kon.) | Olomouc – Salzburg 3:5 (kon.) | Chomutov – Kladno 0:4 (kon.)
Liberec – Letňany 4:0 (kon.) | HC Plzeň – HC Litvínov 4:3 (kon.) | Zlín – Havířov 4:0 (kon.)
Sparta – Mladá Boleslav 4:2 (kon.) | Mountfield HK – Havlíčkův Brod 7:3 (kon.) | Pardubice – Žďár n/S 4:2 (kon.)
Třinec – Vsetín 5:4 (kon.)
HCM Warriors Brno
2:3 (1:0, 1:0, 0:3)
HC Dukla Jihlava
Sobota 07.10.2017, 12:00Extraliga staršího dorostu • Skupina D

Jihlava nakonec třemi brankami ve třetí třetině dokázala otočit vývoj zápasu a bere tři body! Jiří Marek asistoval u všech třech jihlavských branek! O dvě branky se postaral za hosty Jakub Filip! (14:18:19)

59:53
    Vyloučení v týmu HCM Warrior Brno (Borot – 2 min., držení protihráče).

55:23
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Trávník – 2 min., podražení).

51:55
    Vyloučení v týmu HCM Warrior Brno (Borot– 2 min., držení protihráče).

49:12
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Piskač – 2 min., hákování).

45:32
    Dukla právě vstřelila branku!
    Tak tahle třetina patří Jihlavě. O další branku se postaral JAKUB FILIP, kterému asistoval Jiří Marek a je to pro něho již třetí asistence v tomto zápase. Asistence: Jiří Marek.

41:38
    Jihlava srovnává stav utkání. Autorem branky je JAKUB FILIP. Asistence: Jiří Marek.

40:34
    Hosté snižují. Autorem branky je VÍTĚZSLAV BROŽ. Asistence: Jiří Marek a Adam Najman.

40:01

Brno i po druhé periodě drží vedení a přidalo další branku a to zásluhou Mudrycha.

40:00

32:31
    Vyloučení v týmu HCM Warrior Brno (Klimeš – 2 min., hákování).

25:47
    Vyloučení v týmu HCM Warrior Brno (Brůžek – 2 min., příliš mnoho hráčů).

24:38
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Sapík – 2 min., krosček).

21:59
    Warrior Brno právě vstřelili branku!
    Na začátku druhé periody se prosazuje ALEX MUDRYCH. Bez asistence.

20:01

Domácí vedou po první třetině 1:0. O jedinou branku se postaral Oscar Hubáček.

Adam Dořák

Branky a nahrávky: 4. Hubáček (Miloš, Mudrych), 22. Mudrych – 41. Brož (Marek, Najman), 42. Filip (Marek), 46. Filip (Marek)

HCM Warriors Brno: Kašpar (Atanasiadis ) – Vávra, Šutera, Klimeš, Bartoš, Miloš, Daněk – Brůžek, Antoňů, Bocián, Vysloužil, Ludvík, Karpíšek, Borot, Hubáček, Coufal, Mudrych
    HC Dukla Jihlava: Chaloupek (Krejčí) – Piskač, Veleba, Sapík, Marek, Trávník – Brož, Vala, Daňhel, Úlovec, Zadražil, Krajíček, Kardoš, Najman, Filip, Juda, Pigl, Barák, Svoboda.

Rozhodčí: Vojtěch Král – Martin Šustr, Radek Husák