Přerov – Třinec 3:2 (kon.) | Mountfield HK – Havlíčkův Brod 11:4 (kon.) | Kometa Brno – Žďár n/S 2:1 (kon.)
Pardubice – Jihlava 2:4 (kon.) | Letňany – Mladá Boleslav 2:5 (kon.) | Kladno – HC Litvínov 2:6 (kon.)
Vsetín – Vítkovice 1:5 (kon.) | Ústí n/L – PZ Kladno 3:2 (po pr.) | Poruba – Warriors Brno 4:3 (kon.)
Havířov – Technika Brno 3:1 (kon.) | Zlín – HK MD Šumperk 2:1 (po pr.) | Slavia – Třemošná 0:3 (kon.)
K. Vary – Sparta 2:5 (kon.) | Chomutov – HC Plzeň 4:5 (0:3 po s.n.)
HC Slavia Praha
0:3 (0:0, 0:2, 0:1)
HC Meteor Třemošná
Sobota 07.10.2017, 15:00ELIOD extraliga mladšího dorostu • 7. kolo

59:51
    Ještě jednou vyloučení. Rulc (SLA) vyloučen za hákování.

58:53
    Třemošná právě vstřelila branku!
    Sešívaní propadli ve středním pásmu a CEDRICK ANTONY pohodlně zvyšuje na 3:0 gólem do prázdné branky! Asistence: Jakub Altrichter, Jiří Beránek

56:50
    Labuzík ujel v oslabení, ale šanci neproměnil stejně trestuhodně jako jeho spoluhráči – znovu to byl pokus o bekhendový blafák, který Pícl vyrazil betonem.

55:37
    Komplikace pro domácí. Martinec (SLA) vyloučen za sekání.

55:11
    Brummel v přečíslení skvěle našel Míška, jeho bekhendovou střelu ale Pícl skvěle lapil!

Filip Černý si ale s trestným střílením neporadil dobře, další bekhendový blafák skončil neúspěchem, když Pícl vystihl stranu a donutil Černého pálit jenom do tyče!

45:36
    Za faul na Černého nařízeno trestné střílení pro Slavii!

45:26
    Černý byl v další stoprocentní šanci úplně sám, bekhendový blafák mu ale nevyšel.

43:15
    Jasná gólovka Hofmanna, na kterého hostující beci úplně zapomněli. Sešívaný útočník dlouho motal Píclovi hlavu, nakonec ale nedokázal zvednout puk nad jeho pravý beton.

38:00
    Vynikající pozice pro Hofmanna, který ujel po levém křídle. Jenže jeho rána skončila zase jenom těsně mimo.

32:59
    A je tady druhá branka v síti Slavie. Pechr vyslal výbornou střelu z mezikruží jenom do tyče, puk ale následně v klidu do prázdné branky doklepl ALEX ENEBSTREIT. Asistence: Daniel Pechr.

32:00
    Přesilovka pro hosty. Moravec (SLA) vyloučen za podražení.

29:03
    A další velká šance hostů! Holý byl mezi kruhy úplně sám, ale nezamířil přesně. Němeček vyráží.

28:56
    Tak z ničeho nic je tady parádní branka hostů. JIŘÍ BERÁNEK přejel rychle modrou čáru, nic nevymýšlel a vystřelil švihem do pravé šibenice. Asistence: Martin Jánský.

26:41
    Další nebezpečná situace před brankou Třemošné. Jágr si počkal na pravém kruhu a pak vyslal pěknou střelu, kterou Pícl vůbec neviděl. Hosté měli štěstí, že Srdínko nestačil tečovat a puk se odrazil od těla hostujícího brankáře.

25:27
    Stejný hráč byl pak při průniku pásmem faulován. Antony (MTT) dostává menší trest za podražení.

20:01
    Rozhodčí ještě rozdali dva tresty ze závěru první třetiny – Labuzík (SLA) vyloučen za vražená na hrazení, Beránek (MTT) za hrubost.

19:52
    Duo Martinec, Labuzík teď v přesilovce pořádně zatopilo hostujícímu brankáři Píclovi. Martinec pálil z pravého kruhu, Pícl vyrazil, načež Labuzík ještě zkoušel natřikrát dorážet, gól to ale není.

19:30
    A vyplatilo se, je tady další přesilovka. Stárek (MTT) vyloučen na dvě minuty za držení.

14:51
    Moravec se ukázal spoluhráčům na levém kruhu, následně vyslal jedovatou střelu jenom těsně vedle levé tyčky Pícla!

14:19
    Přesilovka pro Slavii, Stárek dostal dvě minuty za hákování.

09:31
    Jenže sešívaná se o přesilovku zase připravili, když hráli v šesti. Trest odpyká Černý.

08:40
    Síly na ledě se vyrovnávají. Antony (MTT) vyloučen na dvě minuty za faul kolenem.

07:23
    První přesilovku zápasu si zahraje Třemošná. Slavíček vyloučen na dvě minuty za podražení.

Jakub Slunečko

Branky a nahrávky: 29. Beránek (Jánský), 33. Ebenstreit (Pechr), 59. Antony (Altrichter, Beránek)

HC Slavia Praha: J. Němeček (Pittrú – Horáček, Moravec, Srdínko, D. Němeček, Topol, Vymětal, Čapka, Palát, Kučera – Slavíček, Kvasnička, Černý, Sarkisyants, Martinec, Brummel, Hofmann, Labuzík, Míšek, Rulc, Jágr
    HC Meteor Třemošná: Mi. Pícl (Dědič) – Špaček, Ma. Pícl, Poch, Šedivý, Jánský, Pechr, Psota, Štaif – Korčák, Kozlík, Altrichter, Antony, Seidler, Holý, Ebenstreit, Beránek, Stárek, Bláha

Rozhodčí: Müller – Zháňal, Hradil