Třinec – Chomutov | 4:3 (po pr.) | | | Zlín – Sparta | 4:2 (kon.) | | | Olomouc – Mladá Boleslav | 1:3 (kon.) |
Mountfield HK – Vítkovice | 2:0 (kon.) | | | Plzeň – Kometa Brno | 4:5 (po pr.) | | | Litvínov – Pardubice | 0:1 (0:1 po s.n.) |
Toronto – NY Rangers | 8:5 (kon.) | | | NY Islanders – Buffalo | 6:3 (kon.) | | | Washington – Montreal | 6:1 (kon.) |
Florida – Tampa | 5:4 (kon.) | | | Ottawa – Detroit | 1:2 (0:1 po s.n.) | | | Pittsburgh – Nashville | 4:0 (kon.) |
Carolina – Minnesota | 5:4 (1:0 po s.n.) | | | St. Louis – Dallas | 4:2 (kon.) | | | Chicago – Columbus | 5:1 (kon.) |
Arizona – Vegas | 1:2 (po pr.) | | | Anaheim – Philadelphia | 2:3 (po pr.) | | | Calgary – Winnipeg | 6:3 (kon.) |
Vancouver – Edmonton | 3:2 (kon.) | | | San Jose – Los Angeles | 1:4 (kon.) |
Chabarovsk – Toljatti | 4:1 (kon.) | | | Vladivostok – Magnitogorsk | 1:3 (kon.) | | | Ufa – Novosibirsk | 3:0 (kon.) |
Jekatěrinburg – Jokerit | 1:3 (kon.) |
Znojmo – Moser Medical Graz 99ers | 3:0 (kon.) |
Lipt. Mikuláš – Trenčín | 0:2 (kon.) | | | Nitra – Banská Bystrica | 1:7 (kon.) | | | Poprad – Žilina | 3:2 (kon.) |
Detva – Košice | 2:3 (kon.) | | | Zvolen – Nové Zámky | 4:1 (kon.) |
Cheb – Čerti Ostrov | 20:2 (kon.) | | | Poděbrady – Mělník | 0:6 (kon.) | | | Frýdlant – Gepardi Jablonec | 5:6 (kon.) |
Kroměříž – Velká Bíteš | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | Orlová – Wolves Č. Těšín | 11:5 (kon.) | | | Radomyšl – HC Vajgar | 6:4 (kon.) |
Kutná Hora – Slaný | 5:2 (kon.) | | | Mar.Lázně – Trstěnice | 10:1 (kon.) | | | Hvězda Praha – Zbraslav | 9:4 (kon.) |
Kobra Praha B – Hvězda B | 0:5 (kon.) | | | Poruba "B" – Bohumín | 5:2 (kon.) | | | Žabonosy – Neratovice | 4:3 (po pr.) |
Žižkov Praha – HC TNP Praha | 2:7 (kon.) | | | Čáslav – PZ Kladno | 4:2 (kon.) | | | HC Vimperk – Strakonice | 5:8 (kon.) |
Pelhřimov B – Milevsko | 3:5 (kon.) | | | Soběslav – Veselí nLuž. | 5:7 (kon.) | | | Klatovy – Třemošná | 3:2 (kon.) |
HC Jičín – Náchod | 6:1 (kon.) | | | Opočno – Nová Paka | 3:4 (kon.) | | | Nový Bydžov – Jaroměř | 7:2 (kon.) |
Třebechovice p. O. – Hronov | 4:3 (po pr.) | | | Česká Třebová – Ledeč n. S. | 0:0 (odl.) | | | Moravská Třebová – Světlá nS | 5:4 (kon.) |
Chotěboř – BK Havlíčkův Brod B | 4:3 (kon.) | | | Choceň – Litomyšl | 6:4 (kon.) | | | Uh.Ostroh – Rosice | 7:3 (kon.) |
Lomnice n/P – HC Varnsdorf | 6:4 (kon.) | | | Chrudim – Polička | 9:1 (kon.) |
Paneuropa – VUT Cavaliers Brno | 5:0 (kon.) |
Klášterec nO – HC Lovosice | 11:2 (kon.) |
konec
Amur Chabarovsk
4:1
(1:1, 1:0, 2:0)
Lada Toljatti
45:40
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Tomáš Zohorna – 2 min., hraní puku rukou).
|
|
39:38
|
Vyloučení v týmu Lada Toljatti (Alexandr Něstěrov – 2 min., podražení).
|
|
31:53
|
Vyloučení v týmu Lada Toljatti (Jegor Babenko – 2 min., sekání).
|
|
27:07
|
Vyloučení v týmu Lada Toljatti (Dmitrij Vorobjov – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
21:16
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Alexandr Gorškov – 2 min., podražení).
|
|
17:50
|
Vyloučení v týmu Lada Toljatti (Igor Skorochodov – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
12:58
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Alexandr Frolov – 5 min. + osobní trest do konce utkání, zásah do hlavy nebo krku). Pětiminutový trest odpyká Ivan Beljakov.
|
|
05:48
|
Vyloučení v týmu Lada Toljatti (Kirill Kapustin – 2 min., sekání).
|
Branky a nahrávky:
7. Vl. Ušenin (Vj. Ušenin), 28. O. Li (Byvalcev, T. Zohorna), 49. Dědunov, 56. Byvalcev (T. Zohorna, O. Li) – 17. Skorochodov (D. Vorobjov, Valujskij)
Rozhodčí: Kuljov, Gamalej – Zacharov, Bersenjov.
Diváci: 6 023
Neproměněná penalta:
Amur Chabarovsk:
Metsola (Alikin) – Kondratěv, Kuzmin, Turbin, Jordán, Aťušov (C), Averin, Karmaškov – Byvalcev, T. Zohorna, O. Li – Rasskazov, Frolov, Potěchin – Gorškov, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin – Dědunov, Ruděnkov, Beljakov – Kacuba.
Náhradníci:
Trenér:
Lada Toljatti: Lazušin (Krasotkin) – D. Vorobjov, Ch. Genoway, D. Ježov (C), Ďjakov, Gurkin, Maleňkich, Kirillov – Zernov, Filatov, Kapustin – Babenko, Mastrjukov, Bočarov – Něstěrov, Valujskij, Skorochodov – Achmetov, A. Strelcov, Rachimullin.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Lada Toljatti: Lazušin (Krasotkin) – D. Vorobjov, Ch. Genoway, D. Ježov (C), Ďjakov, Gurkin, Maleňkich, Kirillov – Zernov, Filatov, Kapustin – Babenko, Mastrjukov, Bočarov – Něstěrov, Valujskij, Skorochodov – Achmetov, A. Strelcov, Rachimullin.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kuljov, Gamalej – Zacharov, Bersenjov.
Diváci: 6 023
Vojtěch Martinek
@mrtnkv