Toronto – NY Rangers 8:5 (kon.) | NY Islanders – Buffalo 6:3 (kon.) | Washington – Montreal 6:1 (kon.)
Florida – Tampa 5:4 (kon.) | Ottawa – Detroit 1:2 (0:1 po s.n.) | Pittsburgh – Nashville 4:0 (kon.)
Carolina – Minnesota 5:4 (1:0 po s.n.) | St. Louis – Dallas 4:2 (kon.) | Chicago – Columbus 5:1 (kon.)
Arizona – Vegas 1:2 (po pr.) | Anaheim – Philadelphia 2:3 (po pr.) | Calgary – Winnipeg 6:3 (kon.)
Vancouver – Edmonton 3:2 (kon.) | San Jose – Los Angeles 1:4 (kon.)
po s.n. (0:1)
Ottawa Senators
1:2 (0:0, 0:0, 1:1 - 0:0)
Detroit Red Wings
Neděle 08.10.2017, 01:00 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL

Utkání je za námi, o bodech rozhodnuto. Já Vám děkuji za sledování přenosu a přeji co nejhezčí konec týdne! (04:15:10)

3. Craig Anderson (OTT) 29 zákroků, 1 inkasovaný gól, 96,7%

Máme za sebou velmi zajímavé utkání. Dlouho to vypadalo, že se nedočkáme branky. Po dvou třetinách totiž bylo skóre 0:0, otevřel ho až v samotném závěru Martin Frk. Přesto se povedlo domácím srovnat, když se prosadil Dion Phaneuf. A protože nerozhodlo prodloužení, muselo se do nájezdů. Tam byl jediným úspěšným exekutorem Frans Nielsen. To znamená, že Rudá křídla berou ze zápasu dva body, domácí Senátoři jeden.

Střely: 38 – 30
    Hity: 25 – 25

65:00 Frans NIELSEN - 1:2

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Detroit Red Wings.

Rozhodující nájezd proměnil FRANS NIELSEN!

3. série
    0:1
    Brassard se rozjel z pravé strany, střílel, ale brankáře Howarda nepřekonal!

3. série
    0:1
    Daley se rozhodl pro kličku do bekhendu, kterou Anderson přečetl. Domácí musí dát.

2. série
    0:1
    Ryan se rozjel proti Howardovi pomalu, snažil se udělat kličku do bekhendu, která mu nevyšla.

2. série
    0:1
    Nyquist se rozjel zprava, tvrdou střelou nepropálil Andersona. Perfektní zákrok domácího brankáře.

1. série
    0:1
    Turris oproti Nielsenovi rovnou střílel, ale Howard výborně zachytil.

1. série
    0:1
    Nielsen se rozjel proti Andersonovi, zvolil kličku do bekhendu a dává gól!

Samostatné nájezdy začínají.

Je za námi i prodloužení, ani to nerozhodlo. Největší šanci měl zřejmě Dzingel, který ujel sám na Howarda. Překonal ho, jenže trefil tyč. Poté měli domácí výhodu přesilovky, tu nevyužili. Jdeme na samostatné nájezdy!

Střely: 38 – 29

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:27
    Hokejisté Detroitu Red Wings si vybírají oddechový čas! Vyloučení pro hosty za příliš mnoho hráčů na ledě.

64:00
    Od modré čáry na druhé straně střílel Tatar, pokus slovenského útočníka skončil na betonech Andersona.

63:17
    Další tyčka! Dzingel uháněl sám na Howarda, překonal jej, ale zastavila ho konstrukce.

62:58
    Jeden na jednoho neuspěl Zetterberg. Kdyby se mu to povedlo, jede na Andersona sám.

62:16
    Wideman střílel tvrdě od modré čáry, Howard si s jeho pokusem skvěle poradil!

62:00
    DeKeyser výborně vyhodil puk do středního pásma, Ottawa to musí zkusit znovu od začátku.

61:40
    Detroitu se nepovedlo zaútočit, takže puk ve vlastním pásmu drží domácí. Ti míří do protiútoku.

61:03
    Přečíslení dva na jednoho, zakončoval Tatar, kterému rána nevyšla. Mířila mimo.

60:36
    Výbornou práci udělal vzadu Ceci, který dokázal uzmout puk Zetterbergovi, následně Nyquistovi a pak rozehrát.

60:01

Je za námi také třetí část. Dlouho to vypadalo, že se branek nedočkáme, dokud se v samotném závěru prosadily oba celky. Nejprve potěšil české fanoušky Martin Frk, který se trefil z prostoru mezi kruhy. Následně srovnal Dion Phaneuf tvrdou ránou. Jdeme do prodloužení!

Střely: 36 – 28
    Hity: 25 – 24

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:32
    Brassard nahodil puk do útočného pásma, kde o něj přišel. Hrají hosté, dokáží rozhodnout?

59:00
    Detroit raději neriskuje, drží puk ve ve vlastním pásmu. Nakonec se však dostal dopředu, Larkin střílel poté, co sudí odpískal ofsajd. Došlo k menší rozmíšce, ta byla rychle zažehnána.
    58:09 Dion PHANEUF - 1:1

58:09
    Ottawa právě vstřelila branku!
    Senátoři dokázali velmi rychle srovnat! Chybu předvedli také hosté, DION PHANEUF získal kotouč na modré čáře a tvrdou střelou překonal Howarda – 1:1! Bez asistence.

57:53
    Howard raději přikryl puk před přijíždějícím protihráčem, to znamená, že se bude vhazovat v obranném pásmu Red Wings.
    57:26 Martin FRK - 0:1

57:26
    Detroit právě vstřelil branku!
    Domácí se ve vlastním pásmu dopustili obrovské chyby, kterou hosté dokázali využít. Larkin získal puk na levém kruhu, přihrál do středu, odkud pálil MARTIN FRK, jenž se štěstím překonal Andersona – 0:1! Asistence: Dylan Larkin.

56:42
    Domácí byli aktivní při napadání soupeřovy rozehrávky. Ke kotouči se nicméně nedokázali dostat.

56:01
    Aktivní Hoffman se se svým spoluhráčem dostal po chybě Jensena do přečíslení dva na jednoho. Útočník Senátorů to zkusil sám, Howard jeho ránu perfektně vyrazil!

55:32
    Po teči se dostal puk mimo ledovou plochu. Pokračovat se bude vhazováním ve středním pásmu.

55:20
    Zašlápnutý kotouč v obranném pásmu Detroitu. Vhazovat se bude právě tam, ale to až po komerční přestávce.

54:48
    Domácí se dostali do útočné třetiny a Howard musel řešit nebezpečnou situaci před brankovištěm. Nakonec si proti několika dorážkám od Thompsona dokázal poradit.

54:00
    Larkin s Manthou okupovali útočné pásmo soupeře, každý z nich se dostal ke střele. Ani jedna neskončila za výborným Andersonem.

53:36
    Howard si počkal na střelu, kterou od modré čáry vyslal Stone. Brankář Red Wings byl připravený, takže si snadno připsal další zákrok.

53:19
    Další vhazování. Tentokrát ve středním pásmu po ofsajdu domácího mužstva. Ten byl také na buly úspěšnější.

52:46
    Do útočného pásma si najel Sheahan, útočník Red Wings střílel na branku, ale nezamířil přesně.

52:20
    Detroitu se povedlo osvobodit z menšího tlaku soupeře, Ottawa se nedokázala ke střele dostat.

51:35
    Po úmyslném ofsajdu se vhazuje po pravé ruce Andersona.

51:13
    Larkin si neporadil při přechodu do útočného pásma, rozhodčí mu odpískal ofsajd. Ve dvaapadesáté minutě stále čekáme na gól.

50:46
    Další zákrok Andersona, tentokrát jej prověřil Green z levé strany.

50:08
    Vhazovat se bude ve středním pásmu, a to za chvilku po komerční přestávce. Ottawa se totiž znovu dopustila ofsajdu.

49:36
    Ceci tvrdou střelou od modré čáry orazítkoval zadní mantinel. U puku hosté, kteří jsou opticky lepší, jenže se nedokáží dostat do gólové šance.

49:00
    Krásným obranným zákrokem se prezentoval Smith, po jeho zásahu se detroitští dostali z útočného pásma, musí to zkusit znovu z toho svého.

48:32
    Jejich akce končí velmi rychle. Vhazuje se ve středním pásmu, neboť se Ottawa provinila ofsajdem proti pravidlům.

48:18
    Green střílel od modré čáry, tudy však cesta nevede. Anderson si v pohodě poradil, navíc teď útočí domácí.

47:40
    Obránce Detroitu střílel od modré čáry, zlomil při tom hokejku. Dorážka se Nielsenovi nepovedla. U puku Senátoři.

47:13
    A opět se bude vhazovat před Andersonem, další zakázané uvolnění Ottawy.

46:42
    Nyquist nahodil kotouč do útočného pásma, kde jej vybojoval. Od modré čáry střílel Ericsson, bohužel pro hosty mířil vedle.

46:10
    Senátoři se provinili zakázaným uvolněním, takže se vhazuje v jejich pásmu.

46:03
    Nyquist dostal od Zetterberga krásnou přihrávku na kruhy, vystřelil v pádu, Anderson byl připravený a ránu spolehlivě chytil. Po komerční přestávce se bude vhazovat v obranném pásmu Senators.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

45:32
    Od modré čáry se ke střele odhodlal Mantha, talentovaný hokejista Rudých křídel si na Andersona nepřišel.

45:25

44:50
    Hosté se po špatné přihrávce dostali mimo pásmo, je za námi téměř pětačtyřicet minut hry čistého času, stále bez branek.

44:07
    Zetterberg chyboval před útočnou modrou čárou, vhazovat se bude po ofsajdu Detroitu ve středním pásmu.

43:25
    Za sekání je vyloučen právě Hoffman, takže se minutu a devatenáct sekund bude hrát čtyři na čtyři, následně začne přesilovka Rudých křídel.

43:17
    Hoffman udělal před útočným pásmem zbytečnou kličku, takže vjel do ofsajdu. Vhazuje se ve středním pásmu.

42:56
    Výborný Howard si poradil se střelou Smitha z levého kruhu, poté se puk dostal až k Andersonovi. Hosté zatím hrají v oslabení dnes dobře.

42:44
    Dvě minuty za sekání si odsedí Glendening, přesilová hra pro hokejisty domácího celku.

42:39
    Howard pomohl svému celku s rozehrávkou, Detroit se při přechodu do útočného pásma vzdal kotouče.

42:10
    Za brankou Senators se bojovalo o puk, vyhráli jej hosté. Následně od modré čáry střílel dělovku Frk, Anderson si poradil.

41:43
    Green čeká za brankou na dostřídání svých spoluhráčů, poté rozjede útočnou akci svého celku.

40:23
    Od modré čáry střílel Wideman, ale mířil vedle. Howard nemusel zasahovat.

40:07
    Detroit vstoupil do závěrečné třetiny aktivněji, jenže se při prvním útoku provinil ofsajdem.

40:01

Ani druhá třetina gól nepřinesla. Oba brankáři předvedli řadu skvělých zásahů, takže drží čisté konto. Opticky lepší byli domácí, Howard se musel pořádně zapotit. Ani jeho oponent nezůstal nic dlužen, i on se několikrát vyšvihl. Rozhodne pravděpodobně třetí část, pokud ne, čeká nás prodloužení nebo samostatné nájezdy.

Střely: 25 – 21
    Hity: 12 – 17

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

40:00

39:22
    Domácí se teď sami dokázali poslat z útočného pásma, a to nepřesnou přihrávkou na modrou čáru. Musí tak bojovat znovu ze střední třetiny.

39:00
    Hraje se poslední minuta druhé třetiny!

38:22
    Nyquist se znovu probíjel do zakončení, k puku se nakonec nedostal. Kotouč drží domácí v útočném pásmu.

37:20
    Branku jsme stále neviděli, Jensen nahodil puk do útočného pásma, tam se ke střele hosté dostali, jenže i Anderson převedl výtečný zákrok!

36:47
    Howard se následně blýskl proti Turrisovi, který objel branku a chtěl zasunout puk za něj, což se mu nepovedlo!

36:22
    Mantha napadal rozehrávku soupeře, ale k puku se nedostal. Hosté v obraně propadli, což se domácím nepovedlo využít. Ceci sice střílel od modré, jenže trefil Howarda.

35:59
    Je pískáno. Vhazovat se bude ve středním pásmu, tam totiž puk opustil ledovou plochu.

35:35
    Ve výborné pozici se ke střele dostal kapitán Zetterberg. Hokejista hostí pálil z pravého křídla, bohužel pro něj mířil vedle.

35:12
    Komerční přestávka. Detroitu přijde vhod, neboť Ottawa orazítkovala další tyčku!

35:11

35:02
    Střela od modré čáry, kterou na branku poslal Ceci, skončila v náručí Howarda. Brankář Red Wings pozorný stejně jako jeho kolega naproti.

34:39
    Ottawa se dostala do útočného pásma, střela, kterou vyslal Stone skončila sražená mimo ledovou plochu.

34:00
    Hoffman se dostal po pěkné kombinaci ke střele, svou tvrdou ránou orazítkoval břevno Howarda! Brankáře Detroitu musí bolet uši, neboť dnes za ním zvoní již potřetí!

33:20
    Detroit se naneštěstí pro domácí ihned po vhazování dostal k puku a vysvobodil se vyhozením k Andersonovi.

33:11
    Pátá přesilová hra pro Ottawu. Mantha je vyloučen na dvě minuty za sekání.

32:58

32:43
    Frk pálil z pravého kruhu, bohužel pro hosty skóre neotevřel. Anderson si poradil.

32:23
    Sledovat Zetterberga je obvykle krása, nyní však Švéd ve službách Red Wings pokazil přihrávku a Rudá křídla tak přichází o pásmo.

31:54
    Domácí se dokázali v pohodě osvobodit, navíc zkusil Brassard zaútočit, jenže se mu to nepovedlo.

31:10
    Anderson se blýskl proti střele Tatara, ten pálil z prostoru mezi kruhy, ale na brankáře Senators si nepřišel!

30:58
    Dvě minuty za vražení na hrazení dostává Borowiecki, hokejisté Detroitu budou mít desetivteřinovou přesilovku pět na tři, následně klasickou proti čtyřem mužům.

30:30
    Na druhé straně se dostal v oslabení do zakončení Smith, jenže Howard si jeho pokus dokázal pohlídat.

30:17
    Zetterberg výborně řídil přesilovku svého soupeře. Do zakončení mezi kruhy se dostal Tatar, jenže Anderson je dnes opravdu nepřekonatelný.

29:45
    Anderson stále odolává střelám Detroitu, hosté na brankáře soupeře vyslali v krátkém sledu tři pokusy, bez úspěchu.

29:08
    Dvě minuty za sekání dostává Brassard, Detroit má druhou přesilovou hru v utkání.

29:00
    Ottawa se dokázala ubránit napadání rozehrávky od soupeře, nakonec o puk ale přišla.

27:53
    Witkowski bojoval o kotouč v útočném pásmu, pro své barvy ho však nezískal. Hraje Ottawa.

27:32
    Od modré čáry pálil nebezpečně Jensen, jenže s jeho pokusem si poradil Anderson, takže ani teď se skóre nemění.

26:41
    Howard si připisuje další zákrok na své již tak bohaté konto. Americký brankář zasáhl lapačkou přesně proti střele od modré čáry. Vhazuje se v obranném pásmu Detroitu.

26:00
    Detroit dostal puk do útočného pásma. Tam ale o něj rychle přišel, takže hrají domácí.

25:32
    Glendening bojoval o puk v útočném pásmu, nakonec jej dokázal získat. Nebyla z toho pro branku Senators nebezpečná situace.

24:59
    Další pěkný zákrok Howarda. Po přihrávce z levé strany se do zakončení dostal Smith, jenže nemířil přesně.

24:36
    Fantastický Howard! Brankář Detroitu zasáhl proti střele Turrise z prostoru mezi kruhy. Ten měl čas nachystat si střelu, což také udělal, jenže připraveného gólmana Red Wings nepřekonal.

23:58
    Blízko ke skórování byl Tatar. Útočník Detroitu měl před sebou prázdnou branku, ale puk mu ujel.

23:20
    Zakázané uvolnění Rudých křídel. Vhazovat se bude v obranném pásmu Detroitu.

22:50
    Howard se nyní doslova vytáhl! Na brankáře Detroitu uháněl osamocený Dzingel, jenže jej nadvakrát nedokázal překonat!

21:59
    Anderson si připsal další zákrok po těžké střele zprava. Na druhé straně za Howardem podruhé v utkání zazvonilo břevno!

21:26
    Zakázané uvolnění Senátorů. Opět se tak bude vhazovat v obranném pásmu domácího výběru.

20:42
    Z levého kruhu prověřil Andersona slovenský útočník ve službách Red Wings Tatar. Vhazuje se v obranném pásmu Ottawy.

20:17

20:01

Úvodní perioda je za námi. Byť jsme se branky zatím nedočkali, tak opticky lepší byli hosté. Největší jejich chybou jsou zbytečná vyloučení, která jim berou čas. Ottawa se v početní výhodě dokáže dostat do zajímavých příležitostí, avšak Howard je připraven. Na druhé straně Anderson předvedl také několik pěkných zákroků, zejména ten z poslední vteřiny stál za to.

Střely: 11 – 10
    Hity: 9 – 8

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

20:00

19:59
    Anderson si připisuje v poslední vteřině utkání neskutečný zákrok! Nielsen se v oslabení dostal do samostatného úniku, zkoušel kličku do bekhendu, jenže narazil na lapačku brankáře Ottawy!

19:26
    Detroit je znovu v útočném pásmu, byť hraje v oslabení.

18:59
    Ryan dostal přihrávku mezi kruhy, jeho štiplavou střelu musel vytáhnout pozorný Howard.

18:46
    A opět Helm dokázal zavést puk až do pásma soupeře.

18:32
    Detroit se velmi rychle dokázal osvobodit, hokejisté Senators se pořádně nemohou dostat do útočného pásma.

18:17
    Hosté jdou počtvrté v utkání do oslabení. Tentokrát je vyloučen na dvě minuty za hákování Green.

18:00
    Hrají se poslední dvě minuty první třetiny!

17:23

16:46
    Další skvělý zákrok Howarda proti střele z prostoru mezi kruhy! Brankář Red Wings nyní drží svůj tým.

16:35
    Stone střílel tvrdě z kruhů, Howard si s jeho ránou poradil.

15:59
    Ottawa kombinovala v útočném pásmu, jenže po nepřesné přihrávce se Detroit dostal k odpálení puku až k Andersonovi.

15:23
    V době největšího tlaku Detroitu jsou hosté znovu vyloučení. Ericsson je podruhé v zápase na trestné lavici, a to za sekání.

14:44
    Wideman neodpálil puk z obranného pásma a byly z toho nepříjemnosti pro jeho tým. Ty nakonec byly zažehnány, nicméně Detroit má stále puk ve své moci.

14:10
    Detroit je mnohem aktivnějším týmem, Zetterberg si nabruslil do útočného pásma, vyměnil si puk s Nyquistem a prověřil Andersona.

13:29
    Další komerční přestávka. Brankář Anderson znovu zasáhl proti ráně od modré čáry. Vhazuje se po jeho pravici.

13:20
    Detroit je stále v útočném pásmu. Problémem hostů je to, že se nedostávají ke střeleckým příležitostem.

12:36
    Abdelkader se dostal v útočné třetině do zajímavé příležitosti, jenže z ní nedokázal ohrozit branku Ottawy.

12:01
    Na druhé straně musel být připravený Howard proti několika střelám, tu poslední na něj vyslal Dzingel, neuspěl.

11:41
    Krásný zákrok Andersona po střele Nyquista! Švédský útočník ve službách Red Wings nepropálil domácího brankáře střelou z pravého kruhu.

11:12
    DeKeyser si sjel před branku, dostal pěknou přihrávku, ale z prostoru mezi kruhy mířil vedle!

10:51
    Detroit drží kotouč za vlastní brankou, po dostřídání hráčů se bude chystat k další útočné akci.

10:25
    Larkin se odhodlal ke střele od modré čáry, jenže mířil vedle branky. U puku stále hosté.

10:00
    V polovině úvodní třetiny je před námi první komerční přestávka. Anderson chytil střelu Jensena od modré čáry, vhazovat se tak bude v obranném pásmu Senators.

09:26
    Břevno branky, kterou hájí Howard, orazítkoval tvrdou střelou od modré čáry Phaneuf!

08:40

08:19
    Domácí se rychle dostali do útočného pásma, Ceciho dělovka prověřila připraveného Howarda.

08:00
    Senátoři se dopustili špatnou přihrávkou zakázaného uvolnění. Vhazuje se v jejich obranném pásmu.

07:41
    Jensen vyhodil puk až k Andersonovi, takže to musí domácí zkusit znovu od začátku. Zatím není přesilovka nejsilnější zbraní Ottawy.

07:07
    Detroit se v oslabení dostal do přečíslení, které ale špatně vyřešil. Naštěstí pro hosty se počítá alespoň ušetření několika vteřin v oslabení.

06:54
    Další zákrok Howarda po střele z pravého kruhu. Vhazovat se bude po levé straně branky hostů.

06:40
    Po dalším přerušení jde Detroit do tří. Přesilovou hru pět na tři, která bude trvat tři vteřiny, zapříčinil faulem Ericsson. Dvě minuty za hákování.

05:51
    Turris to zkoušel z hranice pravého kruhu, jenže připraveného Howarda nedokázal překvapit.

05:34
    A opět to musí domácí zkoušet až od vlastní branky, poněvadž se Red Wings znovu osvobodili.

05:11
    Hosté se osvobodili vyhozením puku až k brance Senátorů.

04:43
    I domácí si zahrají početní výhodu, dvě minuty za sekání obdržel Daley.

04:32
    Od modré čáry střílel Dzingel, Howard střelu vytlačil mimo branku.

04:01
    Helm nahodil kotouč do útočného pásma. Po kombinaci první lajny se nikdo z hostů ke střele nedostal.

03:39
    Rudá křídla byla v dalším tlaku, znovu skvělý Anderson. Ten nyní drží domácí ve hře.

03:16

02:22
    Frk měl několik dobrých střel z levého křídla, bohužel pro hosty nedokázal překonat skvělého Andersona.

01:49
    Rudá křídla jsou v přesilové hře velmi aktivní, zatím svého soupeře tlačí, ale nedokáží se prosadit.

01:16
    Dvě minuty za držení protihráče si odsedí Pageau.

00:01

Arénou zní americká hymna... Za několik okamžiků začínáme!

Ottawa Senators: C. Anderson (Condon) – Ceci, Phaneuf, Ch. Wideman, Borowiecki, Claesson, Harpur – B. Ryan, Brassard, Mark Stone – Dzingel, Turris, Z. Smith – Pyatt, Pageau, Hoffman – Burrows, N. Thompson, Formenton.

Detroit Red Wings: Howard (Mrázek) – Daley, DeKeyser, Green, Ouellet, Jensen, Ericsson – Nyquist, Zetterberg, Tatar – Frk, D. Larkin, Mantha – Helm, Nielsen, Abdelkader – Glendening, Sheahan, Witkowski.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.

Ottawa je na svého soupeře připravená

OTTAWA SENATORS

Senátorům první zápas v novém ročníku nevyšel. Ve své aréně ztratili nadějné vedení nad Washingtonem, nakonec padli 4:5 po samostatných nájezdech. Třemi body se blýskl Derick Brassard (1+2), dvěma body přispěl Mark Stone (2+0), Chris Wideman (0+2) a Bobby Ryan (0+2).

Ottawa Senators – Washington Capitals 4:5sn (1:1, 1:0, 2:3 – 0:0)
    B:
    7. Wideman (Brassard, Ryan), 27. Stone (Brassard), 43. Brassard (Ryan), 47. Stone (Phaneuf, Wideman) – 9. Connolly (Eller, Niskanen), 45. Ovečkin (Kuzněcov), 46. Ovečkin (Kuzněcov, Vrána), 51. Ovečkin (Kuzněcov, Vrána), samostatný nájezd Kuzněcov.
    Luke Witkowski odehraje první soutěžní utkání za Detroit Red Wings!

DETROIT RED WINGS

Hosté začali sezónu výtečně. V nové aréně Little Caesars Arena dokázali přehrát v úvodním utkání favorizovanou Minnesotu v poměru 4:2. Perfektním výkonem se kromě Mike Greena (0+4) a Anthonyho Manthy (1+2) blýskl i Čech Martin Frk (1+1).

Detroit Red Wings – Minnesota Wild 4:2 (0:0, 2:2, 2:0)
    B:
    35. Mantha (Frk, Green), 36. Larkin (Green, Mantha), 48. Zetterberg (Green, Tatar), 51. Frk (Mantha, Green) – 43. Eriksson Ek (Stewart, Foligno), 44. Stewart (Ennis, Quincey).

Vítám všechny fanoušky nejslavnější hokejové ligy na světě. V tomto přenosu se budeme věnovat utkání mezi Ottawa Senators a Detroit Red Wings. Duel, který začíná v 01:00, bude komentovat Milan Šplíchal.