Toronto – NY Rangers 8:5 (kon.) | NY Islanders – Buffalo 6:3 (kon.) | Washington – Montreal 6:1 (kon.)
Florida – Tampa 5:4 (kon.) | Ottawa – Detroit 1:2 (0:1 po s.n.) | Pittsburgh – Nashville 4:0 (kon.)
Carolina – Minnesota 5:4 (1:0 po s.n.) | St. Louis – Dallas 4:2 (kon.) | Chicago – Columbus 5:1 (kon.)
Arizona – Vegas 1:2 (po pr.) | Anaheim – Philadelphia 2:3 (po pr.) | Calgary – Winnipeg 6:3 (kon.)
Vancouver – Edmonton 3:2 (kon.) | San Jose – Los Angeles 1:4 (kon.)
Pittsburgh Penguins
4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
Nashville Predators
Neděle 08.10.2017, 01:00 • PPG Paints Arena, Pittsburgh • NHL

53:25
    Jevgenij Malkin dostal dvě minuty za sekání a Predators si v závěru zápasu zahrají přesilovou hru.

52:27
    Ryan Reaves a hostující Scott Hartnell ještě vyfasovali na cestu deset minut za nesportovní chování.

52:27
    Ryan Reaves inkasoval dvě plus dvě minuty za hrubost a tresty jsou na obou stranách naprosto stejné.

52:27
    Scott Hartnell u mantinelu vysokou holí atakoval Jevgenije Malkina, kterému po tvrdém nárazu spadla helma – 2 minuty vysoká hůl a 2 minuty hrubost. Ryan Reaves se chystal srovnat třetího hráče Preds, ale tentokrát příležitost nedostal. Rozhodčí ho zkrotili.

46:23
    Trestná lavice se začíná plnit! Sidney Crosby ihned po vhazování v útočném pásmu atakoval seknutím Viktora Arvidssona a poté ještě přišel krosček do jeho zad. Hostující útočník si to pochopitelně nenechal líbit a okamžitě se po něm ohnal. Viktor Arvidsson nakonec dostal dvě minuty za sekání, zatímco Sidney Crosby a Jake Guentzel shodně za krosček. Hraje se 4 na 4.

46:20
    Miika Salomäki dostal dvě minuty za držení a Penguins si po reklamní přestávce zahrají přesilovou hru.

43:22
    Sidney Crosby dostal dvě minuty za nesportovní chování poté, co se snažil pomstít za tvrdý hit.

42:49
    Cody McLeod dostal dvě minuty za nedovolené bránění.

42:49
    Ryan Reaves srovnal u hrazení Codyho McLeoda, kterého posledním úderem pravačkou poslal k ledu! Cody McLeod dostal naloženo a kromě pětiminutového trestu dostal 10 minut za nesportovní chování.

38:27
    Yannick Weber byl vyloučen na dvě minuty za držení a Pens si zahrají druhou přesilovou hru.

32:59
    Phil Kessel dostal ihned po třetím gólu dvě minuty za podražení a Preds si zahrají druhou přesilovou hru.
    Pěstní souboj! Ryan Reaves a Austin Watson se do sebe pustili

23:22
    Ryan Reaves a Austin Watson shodili rukavice a pustili se do sebe! Větší ránu měl domácí útočník Ryan Reaves, který pravačkou Austina Watsona bez helmy několikrát zasáhl. Oba borci dostali pět minut za bitku.

13:16
    Brian Dumoulin dostal dvě minuty za držení a Nashville si zahraje první přesilovou hru v dnešním zápase.

04:21
    Justin Schultz rozehrával na levé straně obranného pásma Penguins vkleče a napadající Scott Hartnell ho zezadu fauloval. Dvě minuty podražení. Pittsburgh vede 1:0 a nyní má navíc přesilovou hru.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 2. Malkin (Kessel, Hagelin), 11. Guentzel (Rust, Crosby), 33. Reaves (Määttä, Rowney), 41. Määttä (Crosby, Rust)

Pittsburgh Penguins: M. Murray (Niemi) – Dumoulin, Letang (A), Cole, J. Schultz, Määttä, Hunwick – Guentzel, Crosby (C), Rust – Hagelin, Malkin (A), Kessel – S. Wilson, McKegg, Sheary – Kühnhackl, Rowney, Reaves. Hlavní trenér: Mike Sullivan.
    Nashville Predators: Saros (Rinne) – Josi (C), Irwin, Ekholm (A), P. K. Subban, Y. Weber, Bitetto – F. Forsberg, Johansen (A), Arvidsson – Hartnell, Järnkrok, Åberg – Sissons, Bonino, C. Smith – C. McLeod, Watson, Salomäki. Hlavní trenér: Peter Laviolette.

Rozhodčí: Chris Rooney, Brian Pochmara. Čároví: Ryan Daisy, Michel Cormier

Diváci: 18645