Toronto – NY Rangers 8:5 (kon.) | NY Islanders – Buffalo 6:3 (kon.) | Washington – Montreal 6:1 (kon.)
Florida – Tampa 5:4 (kon.) | Ottawa – Detroit 1:2 (0:1 po s.n.) | Pittsburgh – Nashville 4:0 (kon.)
Carolina – Minnesota 5:4 (1:0 po s.n.) | St. Louis – Dallas 4:2 (kon.) | Chicago – Columbus 5:1 (kon.)
Arizona – Vegas 1:2 (po pr.) | Anaheim – Philadelphia 2:3 (po pr.) | Calgary – Winnipeg 6:3 (kon.)
Vancouver – Edmonton 3:2 (kon.) | San Jose – Los Angeles 1:4 (kon.)
Arizona Coyotes
1:2 (1:0, 0:0, 0:1 - 0:1)
Vegas Golden Knights
Neděle 08.10.2017, 03:00 • Gila River Arena, Glendale • NHL

Z mé strany je to už pro tento zápas vše, příjemné nedělní ráno přeje Petr Sumbal. (06:01:57)

Ztráty puku: 11:11

Vegas Golden Knights zvládli i svůj druhý zápas v historii organizace a jsou nadále stoprocentní. V zápase s Arizonou dlouho prohrávali, ale trpělivost se jim vyplatila. Arizonu přestříleli a odměna přišla až při závěrečné hře bez brankáře, kdy se prosadil Schmidt. V prodloužení pak měli mnohem více šancí Coyotes, ale host podržel skvělými zákroky Fleury. O tom, že dva body budou patřit Vegas nakonec rozhodl už svou třetí trefou v sezoně James Neal.

63:46 James NEAL - 1:2

63:46
    Golden Knights právě vstřelili branku!
    Autorem branky je JAMES NEAL.Skvělou práci odvedl Perron, který udržel kotouč v útočném pásmu. Puk se pak dostal k volnému Nealovi a ten dokázal střelou z blízka překonat jinak dnes výborného Raantu. Asistence: David Perron, Nate Schmidt.

63:28
    Stephan střílel z pravé strany, s důležitým blokem se vytasil Schmidt.

63:01
    Další úžasný zákrok lapačkou od Fleuryho, tentokrát proti střele Duclaira z levé strany.

62:40
    Domi se řítil do protiútoku, ale byl dostižen a nakonec nevystřelil.

62:16
    Clayton Keller byl úplně sám před Fleurym po přihrávce Domiho. Ale Fleury fantasticky zasáhl lapačkou.

61:47
    Demersova střela od modré byla zablokovaná. Arizona ztratila pásmo, ale nadále drží puk.

61:12
    Stephan získal kotouč a nahrál Duclairovi. Ten se ale do střelecké pozice nedostal.

60:30
    Max Domi obdržel přihrávku mezi kruhy a vypálil. Fleury na tu střelu moc neviděl, takže byl rád, že prosvištěla vedle jeho brány.

60:01

Vegas ani ve druhém utkání v historii organizace neodejde bez bodu. Na ledě Arizony si vynutilo prodloužení, když v předposlední minutě vyrovnal Schmidt. Arizona vedla od první třetiny díky gólu Riedera, ale nakonec tohle vedení neudržela. Na řadě je tak prodloužení tři na tři.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 6. Rieder (Martinook, L. Schenn) – 59. Schmidt (Neal), 64. Neal (Perron, Schmidt)

Arizona Coyotes: Raanta (Domingue) – Hjalmarsson (A), Ekman-Larsson (A), Goligoski, L. Schenn, Connauton, Demers – Keller, Stepan, Domi – Duclair, Dvorak, Cousins – Crouse, D. Strome, Perlini – Rieder, Richardson, Martinook.
    Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – Garrison, C. Miller, McNabb, Engelland (A), Sbisa (A), Schmidt – Neal, Eakin, Marchessault – Perron (A), O. Lindberg, R. Smith – Haula, W. Karlsson, Leipsic – Carrier, Bellemare, Nosek.

Rozhodčí: Eric Furlatt, Jon Mclsaac – Brian Murphy, Ryan Gibbons