Toronto – NY Rangers 8:5 (kon.) | NY Islanders – Buffalo 6:3 (kon.) | Washington – Montreal 6:1 (kon.)
Florida – Tampa 5:4 (kon.) | Ottawa – Detroit 1:2 (0:1 po s.n.) | Pittsburgh – Nashville 4:0 (kon.)
Carolina – Minnesota 5:4 (1:0 po s.n.) | St. Louis – Dallas 4:2 (kon.) | Chicago – Columbus 5:1 (kon.)
Arizona – Vegas 1:2 (po pr.) | Anaheim – Philadelphia 2:3 (po pr.) | Calgary – Winnipeg 6:3 (kon.)
Vancouver – Edmonton 3:2 (kon.) | San Jose – Los Angeles 1:4 (kon.)

Československá stopa v utkání

Ondřej Kaše (ANA) (0 + 1, 1 střela na branku, čas na ledě 14:39)
    Jakub Voráček (PHI) (0 + 1, 1 střela na branku, čas na ledě 17:55)

Střely na branku v zápase

Anaheim Ducks: 23

Philadelphia Flyers: 37

Máme za sebou utkání, ve kterém jsme viděli dohromady pět branek. Hostující Philadelphia Flyers v zápase dvakrát vedli, ale pokaždé o náskok přišli. Naposledy během třetího dějství, kdy při vlastním oslabení na 2:2 srovnal Kačer Cam Fowler. Duel tak musel za vyrovnaného stavu do prodloužení, které už po několika vteřinách ukončil hostující forvard Wayne Simmonds. Nutno podotknout, že na bodu Anaheimu má velkou zásluhu brankář John Gibson, který svůj mančaft několikrát podržel nad vodou. Phildelphia zároveň ukončila dlouhou sérii porážek v utkáních proti Ducks. Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezkou neděli.

60:44 Wayne SIMMONDS - 2:3

60:44
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Tohle prodloužení netrvalo ani jednu celou minutu. Philadelphia byla velmi trpělivá s prvním zakončením v nastavené pětiminutovce, což se jí nakonec vyplatilo. Hostující útočník WAYNE SIMMONDS vytvořil přečíslení se svým spoluhráčem, načež sám zakončil mezi betony Johna Gibsona. Letci tedy z kalifornského kluziště berou bod navíc, Ducks se musí spokojit s jedním. Asistence: Sean Couturier, Ivan Provorov.

60:28
    Couturier na modré čáře hledal prostor ke střele, pak se ale vrátil do středního pásma, aby ještě hru uklidnil.

60:06
    Na buly si lépe vedli Flyers, kteří už také přemýšlí, jak si v prodloužení vytvořit první lepší šanci.

60:01

Tři třetiny na určení vítěze nestačily, takže uvidíme prodloužení ve třech proti třem. Philadelphia dvakrát v zápase vedla, jenže pokaždé náskok ztratila. Kdo si odnese bod navíc?

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:09
    Travis Konecny mohl rozhodnout, jenže John Gibson dnes chytá skvěle, také v tomto případě Anaheim udržel ve hře o výhru.

58:48
    Je jasné, že další branka rozhodne. I proto si nyní Letci dávají záležet s rozehrávkou ve svém pásmu.

58:16
    Běží poslední dvě minuty třetí třetiny, Filppula teď v mnohem větší šanci. U pravé tyče mu chyběl jen kousek, aby poslal Flyers do vedení.

57:47
    Philadelphia to zkouší rychlými přechody přes modrou čáru. Jako teď Filppula, který si najel do šance na levý kruh. Ale byl moc pomalý na to, aby stihl zakončit.

57:20
    Manson nastřelil puk do pásma o zadní mantinel, jako první k němu dojel Silfverberg. Ale nedokázal přesně zakončit, pokus švédského útočníka končí jen v ochranné síti.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 13. Vermette (O. Kaše, Manson), 44. Fowler – 9. Provorov (Patrick, Weal), 34. Couturier (Voráček, Giroux), 61. Simmonds (Couturier, Provorov)

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Fowler, Manson, Bieksa, Holzer, Beauchemin, Montour – Cogliano, Rakell, Perry – O. Kaše, Vermette, Silfverberg – Wagner, Rasmussen, L. Shaw – Fiore, D. Grant, Boll.
    Philadelphia Flyers: Elliott (Neuvirth) – Provorov, MacDonald, Gostisbehere, Hägg, Sanheim, Gudas – Giroux (C), Couturier, Voráček – Weal, Filppula, Simmonds – Weise, Patrick, Konecny – Leier, Laughton, M. Raffl.

Rozhodčí: Brenk, Jackson – Kovachik, Brisebois

Diváci: 16 032