Třinec – Chomutov 4:3 (po pr.) | Zlín – Sparta 4:2 (kon.) | Olomouc – Mladá Boleslav 1:3 (kon.)
Mountfield HK – Vítkovice 2:0 (kon.) | Plzeň – Kometa Brno 4:5 (po pr.) | Litvínov – Pardubice 0:1 (0:1 po s.n.)
HC Oceláři Třinec
4:3 (0:0, 1:1, 2:2 - 1:0)
Piráti Chomutov
Neděle 08.10.2017, 15:00 • WERK ARENA, Třinec (kapacita: 5200) • Tipsport extraliga • 11. kolo

61:40
    Akce domácích končí faulem Juraje Valacha, který za Lacovou brankou podrazil Polanského. Oceláři mají k dispozici přesilovku čtyř proti třem.

37:42
    Oceláře čeká další přesilová hra, na trestnou lavici usedl Marek Tomica, který u hrazení sestřelil Davida Ciencialu. Tomica si odsedí dvě minuty za vysokou hůl.

Oceláři mají přesilovou hru, na trestnou lavici usedl Brett Flemming, který u modré čáry podrazil Erika Hrňu.

17:04
    Po kratší mezihře ve středním pásmu, kdy se ani jednomu z týmů nepovedlo dostat do třetiny soupeře, si hosté zahrají početní výhodu. Martin Růžička to trochu přehnal v souboji o kotouč, odsedí si proto dvě minuty.

08:08
    Na jedné straně se Vondrkovi nepovedlo projít kolem bránícího Rotha, na straně druhé pak ztroskotal Irgl. V případě domácího útočníka se ale jednalo o faul, nedovoleně ho totiž zastavil Ondřej Dlapa. Přesilovka pro Oceláře.

00:55
    Uvidíme první početní výhodu zápasu. Jakub Sklenář u střídaček nedovoleným způsobem zastavil rozjetého Svačinu, hostující útočník obdržel dvě minuty za podražení.

Daniel Ježek

Branky a nahrávky: 34. Roth (Svačina, Adamský), 45. Adamský (Krajíček, Polanský), 57. Polanský (Roth, Martin Růžička), 63. Martin Růžička – 24. Lauko (Poletín), 48. Huml, 56. Huml (Koblasa, Valach)

HC Oceláři Třinec: Hrubec (Strmeň) – M. Doudera, Krajíček (C), Linhart, Roth, D. Musil, Adámek – Rákos, Marcinko, Martin Růžička (A) – Adamský (A), Polanský, Svačina – Hrňa, Cienciala, Irgl – O. Kovařčík, M. Kovařčík, Chmielewski.
    Piráti Chomutov: J. Laco (Š. Lukeš) – Mrázek, Flemming, Grman, Valach, Dlapa, Slovák, Buchtela – Tomica (A), Huml (A), Vondrka (C) – Sklenář, V. Růžička, Skokan – Poletín, Lauko, Koblasa – Chrpa, Chlouba, V. Tomeček.

Rozhodčí: Jan Hribik, Zbyněk Kubičík – Josef Špůr, David Klouček