Austrálie
2:1 (1:1)
Sýrie
Úterý 10.10.2017, 11:00Kvalifikace MS (Asie) • Play-off

Je konec! Austrálie rozhodla o své výhře v prodloužení, a tak postupuje do baráže o Mistrovství světa v Rusku. Sýrie podala statečný výkon, od šesté minuty prvního poločase se jen a jen bránila aktivní hře domácího týmu. Australané staví postup do baráže, fotbalová Sýrie pláče. (13:40:29)

120+2

120+1
    Nastavovat se budou dvě minuty.

120
    Žlutou kartu dostává Tomi Juric (Austrálie).

120
    Výborně rozehrával volný kop Omari. Jeho ránu tak tak vyrazil brankář Austrálie mimo.

120
    Domácí celek fauloval, volný kop pro hostující tým. Poslední šance pro Sýrii.

119
    Austrálie hraje takticky velmi dobře. Drží hru daleko od své branky. Sýrie se nemůže osvobodit.

118
    Probíhají poslední dvě minuty hry v nastavení.

117
    Míč mají pod kontrolou domácí fotbalisté. Tomi Juric se pokoušel zakončit, ale neuspěl.

115
    Domácí fotbalisté jsou velmi blízko k postupu do baráže o světový šampionát.

113
    Hostující brankář musel zasahovat, domácí celek se probojoval do střelecké pozice, ale Cahull minul

112
    Sýrie hraje v deseti a musí se bránit tlaku soupeře.

110
    Deset mnut hry zbývá do konce nastaveného času, Austrálie vede o góll a má blíže k postupu do baráže MS.
    109. Tim CAHILL - 2:1

109
    Austrálie právě vstřelila branku!
    Aktivně hrající celek se dostává do vedení. Po výborném centru před branku se hlavou prosazuje zkušený TIM CAHILL.

108
    Domácí celek pokračuje v aktivní hře, ale nemůže se propracovat do výraznější střelecké pozice.

106
    Domácí Juric se propracoval po pěkné samostatné akci do výborné střelecké pozice, jeho pokus kryje brankář.

106
    Začalo druhé prodloužení.

Vyrovnaný stav trvá i po prvním poločase nastaveného času. Převahu mají domácí fotbalisté.

Jan Prošek

Branky: 13. Cahill, 109. Cahill – 6. Soma

Karty:   25. Leckie (AUS), 42. Milligan (AUS), 120. Juric (AUS) – 48. Mardkian (SYR), 79. Mawas (SYR), 88. Hamwiah (SYR)   94. Mawas (AUS)

Držení míče: 67 % : 33 %.
    Střely na branku: 14:5. Střely mimo: 6:2. Rohy: 10:0. Ofsajdy: 5:3. Fauly: 19:18.
    Austrálie: Ryan – Degenek, Smith, Cahlill (C), Milligan, Jurman, Leckie, Kruse, Troisi, Sainsbury, Rogic
    Náhradníci: Langerak, Birighitti – McGowam, Juric, Goodwin, Mooy, Amini, Behich, Rukavytsya, Risdon, Luongo, Irvine

Sýrie: Alma – Al A Jan, Al Baour, Al Mawas, Al Soma, Jaffal, Mohamd, Mimo,Medane (C), Mardkiam, Youssef
    Náhradníci: Al Youssef, Madania – Somi, Jeniat, Al Khatib, Hamwiah, Kalfa, AL Shbbli, Omari