Paraguay – Venezuela 0:1 (kon.) | Brazílie – Chile 3:0 (kon.) | Ekvádor – Argentina 1:3 (kon.)
Peru – Kolumbie 1:1 (kon.) | Uruguay – Bolívie 4:2 (kon.)
Ekvádor
1:3 (1:2)
Argentina
Středa 11.10.2017, 01:30 • Estadio Olímpico Atahualpa, Qutio • Kvalifikace MS (Jižní Amerika)

To je dnes ode mě vše, děkuji za pozornost. (03:32:13)

Je konec! Nakonec jsme mohli vidět čtyři góly a hattrick famózního Lionela Messiho! Začátek zápasu nám nabídl gólové hody, když už v první minutě se po pěkné souhře s Ordonézem prosadil Romario Ibarra. Ale odpověď přišla už o dvanáct minut později, když se Messi a Di Maria ťukancem dostali za obranu a první zmiňovaný Lionel Messi uklidit míč do sítě a vyrovnal na 1:1. Ale o dalších deset minut později opět Lionel Messi využil zaváhání jednoho z obránců Ekvádoru a pumelicí do levé šibenice poslal Argentinu do vedení. Ve 33. minutě mohl Di Maria zvýšit vedení, ale po krásné přihrávce od Messiho nastřelil pouze domácího brankáře Bangueru. Ke konci poločasu se hosté trochu zatáhli a Ekvádor držel míč, i když nijak neohrozil bránu Romera. Ve druhém poločase se hra uklidnila, ale v 63. minutě svým třetím gólem v utkání zvýšil vedení Argentiny Lionel Messi, když krásným lobem překonal Bangueru. V nastaveném čase se ještě ve skvělé šanci ocitl Icardi, ale domácí brankář ho vychytal. Argentina tak vyhrála 3:1 a jelikož Chile prohrálo v Brazílie jasně 0:3 a Peru remizovalo s Kolumbií 1:1. Argentina se tak dostala a skončila na 3. místě a postupuje na Mistrovství Světa 2018 v Rusku!!!

90+4

90+4
    Hosté drží míč u rohového praporku.
    90+3. Icardi (ARG)

90+3
    Obrovská šance Icardiho a famózní zákrok Banguery! Icardi dostal nádherný míč do běhu, obešel si brankáře a z úhlu vystřelil, ale Banguera skvělým zákrokem nedopustil aby míč skončil v síti.

90+2
    Ruka Uchuaria zastavila domácí akci a u míče bude Argentina.

90+1
    Do centru vyskočil Estrada, ale hlavou zamířil hodně vedle brány Romera.

90+1
    Z přímého kopu nic nebylo a Romero se postará o odkop od brány. Spěchat rozhodně nebude.

90
    Střídání v týmu Argentina: ze hřiště odchází Salvio, přichází Fazio.

90
    Faul hostů a domácí budou mít přímý kop.

89
    Salvio vybojoval aut pro své mužstvo.

88
    Messimu se nepodařila přihrávka a domácí budou mít aut.

87
    Lionel Messi poslal k zemi Valenciu a u míče je opět Ekvádor.

86
    Mascherano dal Uchuarimu důraznou stopku a dostává žlutou kartu.

85
    Domácí se snaží ještě něco s výsledkem udělat, ale Romero následný centr chytá a nikde nespěchá.