Čerepovec – Spartak Moskva 3:2 (po pr.) | Nižněkamsk – Jaroslavl 1:3 (kon.) | N.Novgorod – Riga 3:1 (kon.)
Minsk – Ufa 2:4 (kon.) | Dynamo Moskva – Kazaň 3:2 (2:1 po s.n.) | Petrohrad – Soči 2:3 (po pr.)
Neftěchimik Nižněkamsk
1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
Lokomotiv Jaroslavl
Středa 11.10.2017, 18:00 • Neftěchim Arena • KHL

Děkuji Vám za pozornost, na shledanou! (20:21:21)

Československá stopa v utkání
    Jaroslavl
    Andrej Nestrašil: 0+0; 1 střela na branku
    Robin Hanzl: 0+0; 2 střely na branku

Nižněkamsk
    Jakub Nakládal: 0+0; 1 střela na branku

Je to tak, hosté nakonec dokázali vstřelit ještě jednu branku, poté co se domácí dostávali do většího tlaku. Od té doby již kontrolovali prakticky hru a svému soupeři toho příliš nepovolili.

59:35
    Až nyní se dostal do třetiny hostů, ale střela z úhlu neměla šanci na úspěch, pak se hostům daří vyhodit puk a to bude nejspíše vše.

59:20
    Nižněkamsk sice drží puk, ale spíše ve středním pásmu.

58:45
    Nižněkamsk to ihned zkusí v šesti hráčích v poli.

58:44
    Oddechový čas pro domácí.

58:00
    Poslední dvě minuty zápasu a vypadá to, že hosté se dnes budou radovat z výhry.

57:31
    Fanoušci si přeji branku svého týmu,ale po další akci je proti jejich přání Murygin, který vyjma povedené trefě Sextona dnes předvádí dobrý výkon. .

56:23
    Zásah Makarova a to by se neobešlo bez menšího pošťuchování, nicméně za tohle rozhodčí vylučovat rozhodně nebudou.

55:15
    Nižněkamsk se snaží o snížení branky a jsou nastěhováni v útočné třetině. Nakonec se ke střele prakticky nedostali a hosté vyváží puk až k soupeřově brance.

54:56
    Jaroslavl vyhazuje jen na zakázané uvolnění a vhazovat se bude v jejich branném pásmu.

53:10
    Jegor Averin si vzal puk ve středním pásmu a už se rozjel na brankáře, ale ten včas zaklapl své betony a nepouští puk za svá záda!

52:25
    Nyní se hodně hra přerušuje a to samozřejmě kazí plynulost hry. Avšak Jaroslavl je více na puku a snaží se o to, aby jejich soupeř nedosáhl snižující branky.

51:25
    Střela ze středního pásma nemohla skončit jinak než neúspěšně a spíše jen vyzkoušela pozornost domácího brankáře.

49:58
    Murygin zasahuje u své levé tyče po střele Sextona, který už na něj jednou vyzrál! Tentokrát se mu to však nepodaří.

48:25
    Andrej Nestrašil to zkoušel z pravé strany na branku, ale již byl hodně z úhlu a tenhle pokus nemohl skončit snížením.

47:00
    Jaroslavl nyní drží svého soupeře na jeho vlastním území, ale nemá puk pod kontrolou a jen napadá.

Adam Dořák

Branky a nahrávky: 31. Sexton – 9. Rafikov (Korškov, Kartajev), 40. Kontiola (Apalkov, Rafikov), 44. Apalkov (Averin, Murygin)

Neftěchimik Nižněkamsk: An. Makarov (I. Ježov) – An. Sergejev, Piganovič (C), Bryncev, Ogurcov, Graborenko, Šaripzjanov (A), Fazylzjanov – Chajrullin, P. Kulikov, Arkalov – Zdunov, Jakimov, Šiksatdarov – Porjadin, Avcin, Nestrašil – R. Hanzl, Sexton (A), E. Galimov.
    Lokomotiv Jaroslavl: Murygin (Sudnicin) – Nakládal, Kronwall (C), Manuchov, Ljubuškin, Koledov, Rafikov, Jelesin – Alexejev, Mosaljov, Lugin – Polunin, Kraskovskij, Korškov – Kartajev, Averin (A), Apalkov (A) – Kadějkin, Kozun, Kontiola – Ivanov.