NY Rangers – St. Louis 1:3 (kon.) | Carolina – Columbus 1:2 (po pr.) | Montreal – Chicago 1:3 (kon.)
Nashville – Philadelphia 6:5 (kon.) | Dallas – Detroit 4:2 (kon.) | Vegas – Arizona 5:2 (kon.)
Vancouver – Ottawa 2:3 (1:2 po s.n.)
New York Rangers
1:3 (1:2, 0:0, 0:1)
St. Louis Blues
Středa 11.10.2017, 01:00 • Madison Square Garden, New York • NHL

45:10
    St. Louis Blues si zahraje přesilovou hru 5 na 3, která potrvá minutu a patnáct sekund. Steven Kampfer se přimotal do srážky dvou hokejistů Blues a dostal dvě minuty za vysokou hůl.

44:25
    Jaden Schwartz se v oslabení málem mezi dvěma protihráči protáhl do samostatného úniku poté, co si puk nádherně prohodil do jízdy mezi nohama kapitána Rangers Ryana McDonagha, který ho vzápětí fauloval!

42:51
    Brady Skjei předvedl na útočné modré čáře nádhernou stahovačku a Vladimír Sobotka ho během úniku fauloval. Dvě minuty sekání. Rangers mají možnost vyrovnat v početní výhodě.

29:40
    Rick Nash dostal dvě minuty za sekání a přesilovou hru si nyní znovu vyzkouší hokejisté St. Louis.

26:27
    Kyle Brodziak napadal rozehrávajícího Nicka Holdena za bránou Rangers a pravou rukou ho zatáhl za dres. Následuje reklamní přestávka, dvě minuty za držení a přesilová hra New Yorku Rangers.

19:08
    Tage Thompson si počínal za rámcem pravidel a byl vyloučen za podržení. Využijí Rangers i druhou početní výhodu?

12:19
    Další přesilová hra. Tentokrát pro Blues. Paul Carey usedl na trestnou lavici na dvě minuty za sekání.

01:18
    Jaden Schwartz dostal již ve druhé minutě utkání dvojminutový trest za hákování. Rangers si zahrají první přesilovou hru a mají šanci na rychlou odpověď poté, co inkasovali již po 15 sekundách zápasu.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 3. Zibanejad (Bučněvič, Shattenkirk) – 1. Gunnarsson (Schwartz), 14. B. Schenn (Stastny), 59. Schwartz (Sobotka, Pietrangelo)

New York Rangers: H. Lundqvist (Pavelec) – McDonagh (C), M. Staal, Shattenkirk, Skjei, Holden, Kampfer – Bučněvič, Zibanejad, Kreider – Zuccarello, K. Hayes, Vesey – Grabner, J. T. Miller, Rick Nash – Cracknell, Desharnais, Carey. Hlavní trenér: Alain Vigneault.
    St. Louis Blues: C. Hutton (Allen) – Pietrangelo (C), Edmundson, Parayko, Gunnarsson, Bortuzzo, Dunn – Tarasenko, Stastny, Sobotka – Barbašev, B. Schenn, Schwartz – T. Thompson, Sundqvist, Pääjärvi – Thorburn, Brodziak, Upshall. Hlavní trenér: Mike Yeo.

Rozhodčí: Ghislain Hebert, Jon McIsaac. Čároví: Shandor Alphonso, Michel Cormier

Diváci: 18006