NY Rangers – St. Louis 1:3 (kon.) | Carolina – Columbus 1:2 (po pr.) | Montreal – Chicago 1:3 (kon.)
Nashville – Philadelphia 6:5 (kon.) | Dallas – Detroit 4:2 (kon.) | Vegas – Arizona 5:2 (kon.)
Vancouver – Ottawa 2:3 (1:2 po s.n.)
Dallas Stars
4:2 (2:0, 1:1, 1:1)
Detroit Red Wings
Středa 11.10.2017, 02:30 • American Airlines Center, Dallas • NHL

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na počtenou. (05:27:56)

Využití: 1:1

Dallas tedy nakonec zvládl poslední třetinu, kterou si domácí trochu ztížili, když Mantha snížil na rozdíl jedné branky, ale Red Wings se už následně nepodařilo vyrovnat a naopak do opuštěné klece potvrdil vítězství Dallasu svou první brankou v dresu Stars Hanzal. Dallas Stars si tedy po vítězství 4:2 nad Detroitem připisují své první dva body v letošním ročníku.

59:58 Martin HANZAL - 4:2

59:58
    Dallas právě vstřelil branku!
    Mattias Janmark ukořistil puk v útočném pásmu a následně jej přihrál před prázdnou bránu MARTINU HANZALOVI, jenž tak vstřeluje svou první branku v novém dresu. Asistence: Mattias Janmark.

59:37
    Kotouč je stále za bránou Detroitu.

59:14
    Radulov mohl napálit puk do opuštěné klece, jenže v rozhodujícím okamžiku mu puk přeskočil přes hokejku.

59:02
    Lindell zkusil napálit puk přes celé kluziště do opuštěné klece, ale jeho pokus šel jen o kousek mimo. Nic to nemění na tom, že je domácím odpískán icing.

58:52
    Stars sice vyhráli následné vhazování, ale Seguin poté opět jen poslal puk přes celé kluziště.

58:45
    Radulov poslal puk přes celé kluziště, takže je domácím hokejistům odpískáno zakázané uvolnění.

58:04
    Seguinovi se podařilo dostat puk z obranného pásma a puk už už směřoval do brány Red Wings, ale Green jej stihl sebrat.

57:54
    Detroit si bere svůj oddechový čas.

57:54
    Greenova střela od modré byla zblokována ihned Radulovem a kotouč se následně odrazil na střídačku Dallasu.

57:30
    Mrázek míří na střídačku a Detroit to zkusí v šesti!

57:00
    Zetterberg dostal přihrávku k tyči, kde se následně snažil protlačit puk do brány, ale Bishop zde měl svůj beton.

56:41
    Daley chtěl poslat puk za bránu Dallasu, jenže ten se o mantinel odrazil až mimo hrací plochu.

56:15
    Stars jen poslali puk do svého útočného pásma, kde si ho za svou bránou sebrali hosté.
    55:11 Anthony MANTHA - 3:2

55:11
    Detroit právě vstřelil branku!
    Red Wings nyní uzavřeli svého soupeře v jeho obranném pásmu a ANTHONY MANTHA nakonec získal puk před bránou Dallasu a ihned z otočky vystřelil a jeho pokus skončil na u zadní tyče domácí klece. Asistence: Dylan Larkin, Mike Green.

54:47
    Shore sice nyní tečoval puk do útočného pásma, jenže to bylo ještě před středovou čárou, a tak je domácím odpískáno zakázané uvolnění.

54:20
    Domácím se daří držet puk v útočném pásmu, kde si jej po mantinelu posílají z jedné strany na druhou.

53:55
    Seguin poslal puk přímo na střídačku Dallasu, takže se bude vhazovat před Bishopem.

53:16
    Dallas si nechce dělat potíže a domácí se snaží hrát hodně jednoduše, když spíš raději jen nahodí puk do útočné třetiny a přenechají jej zde hostům.

52:49
    Stars se podařilo dostat puk do svého útočného pásma, ale zde se domácí příliš dlouho neohřáli.

52:29
    Kde se málem podařilo snížit Larkinovi, který si nabruslil až do útočného pásma, kde nakonec trefil levou tyč Bishopovy brány!

52:01
    Lindellova střela od modré byla sražena hostující obranou a Red Wings se ihned ženou do útoku.

51:28
    Domácí hokejisté nyní jen vyhodili kotouč přes celé kluziště, takže je Dallasu odpískání další zakázané uvolnění.

50:55
    Klingbergova střela od modré byla zblokována ještě někde před Mrázkem, a tak se k puku dostávají hosté, jenž už ubránili své další oslabení,

49:59
    Po neúspěšné střele Honky se k puku dostali hosté, kteří jej ihned vyhazují přes celé kluziště.

49:23
    Spezza se z pravé strany odhodlal ke střele, avšak domácí útočník jen trefil tyč!

48:45
    Dallas si zahraje další přesilovou hru, když je na dvě minuty za vysokou hůl vyloučen Dylan Larkin (DET).

48:34
    Johns teď v obranně doslova předal puk hostujícímu Manthovi, který však už z bezprostřední blízkosti nepřekonal Bishopa.

48:12
    Larkin poslal puk směrem na bránu Dallasu, kde jej Bishop jen vyrazil za sebe do ochranné sítě a po komerční pauze se bude vhazovat před domácím brankářem.

47:40
    Benn jen protečoval kotouč za bránu Mrázka a domácí hokejisté následně odcházejí střídat.

47:08
    Dallas znovu jen poslal puk přes celé kluziště, a tak je domácím opět odpískáno zakázané uvolnění.

46:34
    Hodně aktivní čtvrtá formace Dallasu si vytvořila další zajímavou příležitost, když se ocitl před bránou Detroitu, jenže zde se mu nepodařilo protlačit puk do brány Red Wings.

45:50
    Stars nakonec jen vyhodili puk přes celé kluziště, takže je domácím odpískáno zakázané uvolnění.

45:26
    Detroit zde sice získal puk, ale hosté ho následně jeli odevzdat jen za bránu Dallasu, kde jej hodně dlouho držel Honka, jenž neměl komu přihrát.

44:53
    Stars jen poslali puk za bránu Dallasu, kde se o něj snaží bojovat Spezza a Ritchie, ale tento souboj zřejmě vyhraje hostující strana.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

44:18
    Honka obkroužil s pukem skoro celé útočné pásmo, jenže následně poslal puk před bránu přesně na hůl jednoho z obránců Red Wings.

43:43
    Faksa se snažil střílet z hodně velkého úhlu a jeho střela ani nemířila mezi tři tyče hostující klece.

43:15
    Přesilovka Detroitu je na svém konci a Dallas tohle oslabení zvládl na výbornou, když hosty téměř k ničemu nepustil.

42:51
    Ani další útočná snaha Detroitu příliš nevyšla, když se hosté zasekli už ve středním pásmu.

42:20
    Ve vlastním oslabení Pitlick nahrál Janmarkovi, který však ve velké šanci zřejmě minul bránu Detroitu.

41:45
    Faksovi se podařilo dostat puk až do útočného pásma, takže ušetřil cenné vteřiny.

41:14
    Tyler Seguin (DAL) vyhodil z vlastního obranného pásma puk do hlediště, takže dostává dvě minuty za zdržování hry.

40:01

Druhá dvacetiminutovka byla hodně zasekaná, když se v ní hra hodně často přerušovala. I tak jsme v ní však mohli vidět dvě branky, když se o ně nyní podělili obě strany. Nejdříve totiž v přesilové hře dokázali snížit Red Wings, když se po přihrávce od Zetterberga prosadil Abdelkader.

Jenže Stars měli připravenou odpověď, když se po velice nenápadné střele dokázal trefit Janmark, jehož branku si Mrázek zřejmě bude hodně vyčítat. Český brankář však následně předvedl ještě několik velmi těžkých zákroků a i jeho zásluhou je to před třetí třetinou stále jen o dvě branky.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

40:00

39:50
    Red Wings ještě vyhodili puk přes celé kluziště, takže se v závěru druhé části ještě uskuteční vhazování před jejich bránou.

39:41
    Roussel zavezl puk do útočného pásma, kde jej přihrál pod sebe na Pitlicka, který ho ihned navalil na Mrázka.

39:21
    Naopak první formace Dallasu nyní dělala hostům velkém problémy s jejich rozehrávkou, když především Radulov a Benn stále otravovali obránce Detroitu.

38:42
    Dallas jen poslal puk na zakázané uvolnění, takže se hra přesune před Bishopa.

38:20
    Jenže z toho nakonec nebylo nic, když Stars rychle získali puk a domácí jej vyvezli až do své útočné třetiny.

38:07
    První formace Detroitu se nacpala do útočné třetiny a uvidíme co zde hosté vymyslí.

37:17
    Janmark parádně posunul puk na volného Hanzala, který ihned střílel a Mrázek jeho pokus vyrazil svým ramenem.

36:59
    Faksa jen poslal kotouč na lavičku Detroitu, takže se bude vhazovat před bránou Bishopa.

36:38
    Red Wings se dostali do svého útočného pásma, kde nakonec od modré vystřelil Jensen a jeho pokus Bishop vyrazil mimo svou klec.

36:20
    Jamie Benn nahrál puk na pravou stranu volnému Radulovovi, jehož následná střela byla zblokována mimo hrací plochu.

35:57
    Spezza našel svým dlouhým pasem rozjetého Janmarka, který si nabruslil do útočné třetiny puk skončil někde ve výstroji Mrázka.

35:28
    Abdelkader zkusil překvapit Bishopa z hodně velkého úhlu, ale ten byl u své tyče připravený a kotouč si sebral.

34:36
    Ihned po svém návratu z trestné se Ritchie dostal do zakončení, které však jen proletělo kolem brány Detroitu.

34:20
    Larkin nahrál k bráně Dallasu Manthovi, který následně hledal Frka, avšak do jeho pasu vložil svou hůl Shore a kotouč opět letí do hlediště, kde už v tomto utkání skončilo hodně puků.

33:51
    Frk obdržel kotouč na levou stranu, odkud následně vystřelil a Bishop jeho pokus chytil, jenže kotouč poté spadl pod jeho tělo, odkud jej rychle sebral Sheahan. Jenže to bylo zbytečné, protože hlavní rozhodčí už přerušil hru svým hvizdem.

33:15
    Ani další přesilovková kombinace hostům příliš nevyšla, a puk tak znova letí až k Mrázkovi.

32:48
    Dallasu se podařilo získat puk a domácí jej následně poslali přes celé kluziště.

32:29
    Brett Ritchie (DAL) je vyloučen na dvě minuty za podražení, takže si Red Wings zahrají svou další přesilovou hru.

32:12
    Ritchie zkusil překvapit Mrázka z hodně velkého úhlu a hostující brankář jen vyrazil puk mimo svou klec.

31:52
    Shore obdržel přihrávku na pravou stranu, ale do hokejky mu bouchl DeKeyser a kotouč se následně přehoupl až do hlediště.

31:21
    Tatar viděl ve středu útočného pásma volného Nyquista, který následně ihned vystřelil, ale jeho pokus byl hodně neškodný a Bishop neměl nejmenší problém.

30:54
    Po nepřesné rozehrávce Bishopa se do zakončení od modré dostal Green, avšak jeho střelu si domácí brankář našel a puk chytá. Následuje komerční přestávka.

30:35
    Přesně na konci přesilové hry našel Seguin křižnou přihrávkou Jamieho Benna, který však ve skvělé pozici nezvedl puk a jen trefil beton Mrázka. Kdyby šla jeho střela alespoň o pár čísel výš, tak by puk skončil v bráně.

30:12
    Honka vyslal přihrávku do pravého kruhu, kde byl připravený Spezza a jeho střelu z první chytá Mrázek do své výstroje.

29:54
    Spezza vyslal puk od modré čáry a jeho pokus ještě lehce tečoval Hanzal, ale kotouč letí mimo bránu Detroitu.

29:18
    Seguin nyní jen nahodil puk směrem na hostujícího brankáře, který si jej ponechal ve své lapačce.

28:47
    Seguin málem přidal svou druhou branku, protože mu na levou stranu přihrál Radulov a jeho dělovku parádně vytáhl Mrázek!

28:35
    Stars navíc budou hrát přesilovou hru, protože je na dvě minuty za nedovolené bránění vyloučen Luke Witkowski (DAL).
    28:05 Mattias JANMARK - 3:1

28:05
    Klingberg poslal puk až na modrou čáru, kde ho mezi dvěma obránci přihrál Radulov MATTIASI JANMARKOVI, který se s ním ještě poté dostal až k bráně Mrázka a jen z otočky ho poslal na hostujícího brankáře, kterému prošel kotouč pod betonem. Asistence: Alexander Radulov, John Klingberg.

27:34
    Klingberg poslal puk přes celé kluziště, takže je Dallasu odpískáno zakázané uvolnění.

27:11
    Hosté nyní ani nijak nemuseli bránit, protože se domácí sami obrali o puk, když Radulov najel s pukem do útočného pásma, kde mu následně zavazel Jamie Benn.

26:39
    Útok Dallasu je zastaven čárovým rozhodčím, protože se domácí hokejisté dostali do ofsajdu. Následuje komerční přestávka.

26:25
    Abdelkader se snažil dostat puk do druhé vlny na najíždějícího Nielsena, jenže jeho přihrávka byla zastavena domácí obranou.

25:55
    Čtvrtá formace Dallasu je v tomto utkání hodně aktivní, když Roussel přihrál Pitlickovi do zakončení, které však přizvedli hosté do ochranné sítě.

25:39
    Další nahození Dallasu končí v Mrázkově lapačce, který si kotouč raději ponechal, a přerušil tak hru.

25:21
    Lindell vystřelil od modré čáry a jeho pokus Mrázek vyrazil do rohu kluziště.

24:48
    Oleksiak se po levé straně protlačil do útočného pásma, odkud následně i nahodil puk na Mrázka, jenž jeho střelu chytil svou lapačkou.

24:29
    Akce domácích je zastavena nepřesnou přihrávkou, která navíc skončila mimo hrací plochu, takže se bude vhazovat ve středovém kruhu.
    23:50 Justin ABDELKADER - 2:1

23:50
    Red Wings využívají přesilovou hru! Zettergberg dlouho držel puk v pravém kruhu, odkud nakonec přihrál přesně na hokejku JUSTINA ABDELKADERA, který hlídkoval před Bishopem a jen nasměroval kotouč za záda domácího brankáře. Asistence: Henrik Zetterberg, Mike Green.

23:36
    Jenže ihned po vhazování je vyloučen Tyler Segun (DAL), jenž dostává dvě minuty za krosček, a Red Wings si tak zahrají přesilovou hru čtyř proti třem.

23:32
    Pitlick nakonec pro svůj tým vybojoval vyloučení, když byl hákován Dylanem Larkinem (DET), který tedy dostává dvě minuty.

23:18
    Pitlickovi se nyní málem podařilo vyrazit až do samostatného úniku, avšak obdržel velmi špatnou přihrávku.

22:41
    Tatar dostal hodně prostoru na pravé straně, odkud následně i vystřelil, ale jeho pokus šel mimo bránu Dallasu.

22:25
    Brett Ritchie (DAL) je vyloučen na dvě minuty za sekání, a tak si Red Wings zahrají další přesilovou hru.

21:50
    Dallas je při svém útoku zastaven už na útočné modré, kde se domácí dostávají do ofsajdového postavení.

21:35
    Jenže Lindell poté poslal dlouhou přihrávku až na zakázané uvolnění, takže se bude vhazovat před Bishopem.

21:25
    Red Wings jen poslali puk za bránu Dallasu, kam si pro něj rychle jede Bishop, jenž ho předává svým obráncům.

20:34
    Zetterberg jen lehce tečoval nahození Ericssona a Bishop měl co dělat, aby puk vyrazil svým ramenem.

20:22
    Hosté vyhráli následné vhazování a Green ihned poslal puk směrem na Bishopa, který jeho střelu chytá svou lapačkou.

20:18
    Helm chtěl poslat puk na Bishopa, jenže do jeho střely vložil svou hůl Johns, od které se odrazil do ochranné sítě za domácí klecí.

20:06
    Domácí ihned nahodili puk do svého útočného pásma, kde se však od mantinelu odrazil do ochranné sítě.

20:01

První třetina nabídla skvělou podívanou, když jsme mohli vidět velmi pěkný a rychlý hokej, který byl i okořeněn dvěma brankami, když se o oba góly postarali domácí hokejisté. Nejdříve se v desáté minutě podařilo prostřelit Mrázka Klingbergovi, který s tím měl trochu štěstí, když trefil tyč, od které šel puk do Mrázkových zad a až od nich se odrazil do brány.

Detroit měl poté pár slibných šancí, ze kterých mohl srovnat, ale střelci Red Wings buďto netrefili bránu Dallasu nebo je vychytal nový muž v bráně Dallasu Ben Bishop. Stars hráli v závěru třetiny svou první přesilovou hru, ve které vyslal nechytatelnou střelu Seguin, jenž stanovil stávající skóre na 2:0 pro domácí.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

20:00

19:53
    Zřejmě jeden z posledních útoku první třetiny končí ofsajdem, takže se ještě uskuteční jedno vhazování ve středním pásmu.
    19:29 Tyler SEGUIN - 2:0

19:29
    Stars využívají přesilovou hru! Klingberg přihrál puk do levého kruhu TYLERGU SEGUINOVI, jenž ihned vystřelil a jeho dělovka už snad nemohla být přesnější, když kotouč skončil přesně v bližším růžku Mrázkovy brány. Asistence: John Klingberg, Jamie Benn.

19:13
    Nahození Klingberga bylo ještě tečováno někde před Mrázkem a puk následně letěl mimo bránu Red Wings.

18:54
    Čtvrtá formace Detroitu nakonec získala první přesilovku pro Dallas, když je na dvě minuty za držení protihráče vyloučen Nick Jensen (DET).

18:32
    Faksa poslal puk na modrou, odkud ihned střílel Honka, jenž zřejmě trefil před bránou stojícího Pitlicka.

17:31
    Methot se svou přihrávkou trefil hlavního rozhodčího, čehož využili hosté a dostali se do velké šance, když na konci kombinace Red Wings byl mezi kruhy volný Zetterberg, jehož střela však letěla mimo bránu Dallasu.

17:12
    Radulov parádně viděl volného Seguina, kterému ihned adresoval svou přihrávku a domácí ostrostřelec pálil z první, jenže Mrázek jeho pokus vytěsnil nad svou klec, ikdyž vůbec nevěděl jak.

16:50
    Zetterberg poslal puk směrem na bránu Dallasu, ale jeho pokus skončil ještě někde před Bishopem.

16:20
    Puk je znova za Mrázkovou bránou, a vypadá to tak, že Dallas už své první oslabení zvládne bez inkasované branky.

16:03
    Seguin vyhrál následné vhazování a domácí posílají puk až k Mrázkovi.

15:48
    Frk dostal nabito od Greena a vyslal svou pověstnou dělovku směrem na Bishopa, který dokázal puk uchovat ve své výstroji.

15:05
    Lindell získal puk a domácí obránce se s ničím nepáral a ihned poslal puk přes celé kluziště.

14:41
    Tatar vyslal svou střelu z pravého kruhu, kterou Bishop viděl a puk vyrazil do rohu kluziště.

14:26
    Alexander Radulov (DAL) je vyloučen na dvě minuty za sekání, ale nutno tedy dodat, že je to velmi přísné vyloučení, protože zde k skoro žádnému sekání nedošlo. Detroit tedy hraje první přesilovou hru v utkání.

14:04
    První formace Dallasu se jen na krátký okamžik ocitla v útočné třetině, ale hostující obrana je odtud velice rychle vyhnala.

13:36
    Tak to byla velká šance Red Wings! Mantha byl zcela volný na levé straně, odkud si skoro nabruslil až před Bishopa, kterému mířil nad jeho beton, ale domácí brankář si tento prostor pohlídal a chytil puk do své lapačky.

12:23
    Roussel zavezl puk po levé straně do útočného pásma, kde ho následně přihrál do druhé vlny Faksovi, jenž ihned vystřelil a Mrázek předvedl parádní zákrok, aby jeho střelu vyrazil.

11:55
    Domácím se následně podařilo dostat puk ze svého obranného pásma, když ho Stars poslali přes celé kluziště přesně na brankáře Mrázka.

11:34
    Daley vyslal svou nepříjemnou střelu od modré čáry a jeho pokus jen těsně proletěl kolem Bishopovy brány.

11:02
    Dallas poté nevyšla útočná rozehrávka a kotouč končí až na zakázaném uvolnění.

10:45
    Stars zavezli puk za bránu Detroitu, ale zde byli dva útočnici domácích přečíslení, a tak o kotouč velice rychle přišli.
    09:16 John KLINGBERG - 1:0

09:16
    Spezza vyhrál následné vhazování přímo na JOHNA KLINGBERGA, který si ještě na modré nabruslil přesně na střed a nahodil puk směrem na bránu Detroitu, kde trefil tyč od níž putoval kotouč do zad Mrázka a od nich se následně odrazil zpátky do brány Red Wings. Asistence: Jason Spezza.

09:10
    Seguin se dostal do zakončení z pravé strany, ale do jeho pokusu vložil svou hůl Green, takže kotouč je opět mimo hrací plochu.

08:45
    Ihned po vyhraném vhazování pálil od modré Johns a jeho střelu Mrázek jen vyrazil mimo svou klec.

08:40
    Další puk, který končí u diváku, když byla mimo kluziště zblokována přihrávka Roussela.

08:29
    Lindell se snažil najít svou dlouhou přihrávkou rozjetého Roussela, avšak jeho pokus končí akorát zakázaným uvolněním.

07:34
    První formace Detroitu se znova dostala do svého útočného pásma, jenže jedna z jejich přihrávek byla zblokována mimo hrací plochu.

06:47
    Larkin vletěl s pukem do útočného pásma, kde následně přihrával Manthovi, avšak tomu šel pas na jeho paty, takže jen těžce zpracovával.

06:10
    Detroitu se nyní nepodařila útočná rozehrávka, a tak se hra přesune před Mrázka, protože kotouč skončil až na zakázaném uvolnění.

05:36
    Tatar si nabruslil do velmi dobré pozice, když byl nikým nehlídaný na hranici pravého kruhu a Bishop jeho střelu vytěsnil mimo svou klec.

05:18
    První formace Detroitu se usadila ve svém útočném pásmu a uvidíme co zde hosté vymyslí.

04:26
    Další střela domácích od modré čáry byla znovu zblokována, když je puk nyní sražen mimo hrací plochu.

04:17
    Klingberg předal puk na modré Lindellovi, který poté vystřelil, avšak jeho pokus zastavil obránce, který stál před Mrázkem.

03:36
    Hanzal poslal obloučkem puk na Janmarka, který si pro něj dojel až do rohu kluziště, kde ihned svádí souboj s jedním z obránců Red Wings.

02:50
    Detroit nyní jen raději poslal puk přes celé kluziště, takže je hostujícím odpískáno zakázané uvolnění.

02:12
    Pitlick doslova vletěl po křídle do útočné třetiny, kde si dokonce nabruslil až před Mrázka, který si však jeho zakončení pohlídal.

01:35
    Zetterberg zavezl kotouč do útočné třetiny, kde ještě hledal Tatara v mnohem lepší střelecké pozici, avšak jeho přihrávka byla hodně nepřesná.

01:05
    Stars následně získali puk a nahodili jej na Mrázka, který si raději nechal kotouč ve své lapačce.

00:55
    Na druhý pokus se to už hostům podařilo, ale Red Wings se zatím nemohou dostat do nějakého zakončení.

00:09
    Detroit vyhrál úvodní vhazování a hosté se ihned ženou do svého útočného pásma, avšak jsou zastaveni na útočné modré, kde se dostávají do ofsajdu.

00:01

Dallas Stars: Bishop (Lehtonen) – J. Klingberg, Lindell, Methot, Johns, Honka, Oleksiak – Ja. Benn, Seguin, Radulov – Janmark, Hanzal, D. Shore – Spezza, B. Ritchie, Roussel – Faksa, Pitlick.

Detroit Red Wings: Mrázek (Howard) – DeKeyser, Daley, Ericsson, Green, Ouellet, Jensen, Witkowski – Nyquist, Zetterberg, Tatar – Mantha, D. Larkin, Frk – Abdelkader, Nielsen, Helm – Sheahan, Glendening..

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.

Naopak Dallas zatím nemůže být spokojen, protože start do nového ročníku mu příliš nevyšel. Na kontě Stars zatím svítí velká nula, když svěřenci Kena Hitchcocka prohráli obě utkání. Nejdříve se jim nepodařilo před vlastními fanoušky porazit nováčka z Las Vegas, který měl sice v utkání méně ze hry, ale díky skvělé třetí třetině odjel z Dallasu s plným počtem bodů.

Poté ihned následoval přesun do St. Louis, kde proti divizním Blues sehráli své druhé utkání a po slibném startu přišla v první třetině velmi nepovedená pětiminutovka, během které hokejisté z Dallasu inkasovali hned tři branky. Stars už následně s utkáním nic moc neudělali a nakonec podlehli i svému druhému soupeři.

Poslední zápasy:

St. Louis Blues – Dallas Stars 4:2
    Dallas Stars – Vegas Golden Knights 1:2

Detroitu se podařilo úspěšně vstoupit do nového ročníku, když svěřenci kouče Blashilla vyhráli obě utkání, a mají tak na svém kontě plný počet bodů. Red Wings si totiž nejdříve vyšlápli na Minnesotu, se kterou vyhráli 4:2, a začali tak ve své nové hale vítězně.

Následně čekala Detroit cesta do Ottawy, kde s místními Senators svedli hodně vyrovnanou bitvu, kterou nakonec musely rozčístnout až samostatné nájezdy, ve kterých byli šťastnější právě hosté z Detroitu.

Ve velmi dobrém světle se zatím na začátku sezóny ukazuje český útočník Martin Frk, jenž se trefil v obou zápasech.

Ottawa Senators – Detroit Red Wings 1:2 sn.
    Detroit Red Wings – Minnesota Wild 4:2

Vítám vás u dalšího utkání NHL, ve kterém se podíváme na konferenční střet, protože Dallas Stars na svém ledě přivítají Detroit Red Wings, což bylo jednu dobu velké derby. Utkání startuje něco málo po 2:30.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:30.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 10. J. Klingberg (Spezza), 20. Seguin (J. Klingberg, Ja. Benn), 29. Janmark (Radulov, J. Klingberg), 60. Hanzal (Janmark) – 24. Abdelkader (Zetterberg, Green), 56. Mantha (D. Larkin, Green)

Dallas Stars: Bishop (Lehtonen) – J. Klingberg, Lindell, Methot, Johns, Honka, Oleksiak – Ja. Benn, Seguin, Radulov – Janmark, Hanzal, D. Shore – Elie, Spezza, B. Ritchie – Roussel, Faksa, Pitlick.
    Detroit Red Wings: Mrázek (Howard) – DeKeyser, Daley, Ericsson, Green, Ouellet, Jensen – Nyquist, Zetterberg, Tatar – Mantha, D. Larkin, Frk – Abdelkader, Nielsen, Helm – Sheahan, Glendening, Witkowski.