NY Rangers – St. Louis 1:3 (kon.) | Carolina – Columbus 1:2 (po pr.) | Montreal – Chicago 1:3 (kon.)
Nashville – Philadelphia 6:5 (kon.) | Dallas – Detroit 4:2 (kon.) | Vegas – Arizona 5:2 (kon.)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Ottawa Senators.
    Autorem vítězné branky je MARK STONE.

64:58
    Další šance! Henrik Sedin oslovil bratra Daniela, nicméně ten z prvnío doteku nezakončil do prostoru brány.

64:31
    Téměř přes celé kluziště šel Bärtschi sám na Andersona. Zakončení mezi nohy si ale hostující brankář pohlídal.

60:28
    Hned v první minutě prodloužení přišla velká šance. Domácí se dostali do přečíslení, avšak Tanev trefil tyč

47:53
    Craig Anderson (OTT) podrazil Vaneka a jeho trest už míří odpykat Ryan Dzingel.
    45:09 Ryan DZINGEL - 2:2

45:09
    Ottawa právě vstřelila branku!
    Vyrováno! Ben Hutton se za vlastním brankářem dostal pod tlak a nakonec ztratil kotouč. Ten se po mantinelu posunul k Bobymu Ryanovi, jenž se rozhlédl a dokonale přihrál na volného RYANA DZINGELA. Hostující mladík následně vypálil za záda přesunujícího se Markströma. Asistence: Bobby Ryan, Jean-Gabriel Pageau.

42:06
    Vancouver ve třetí třetině dosud nezaútočil, ale nyní byl blízko gólu. Bo Horvat měl proti sobě obránce a odhodlal se proto ke střele zápěstím. Tou trefil tyč Andersonovy brány!
    34:28 Thomas VANEK - 2:1

34:28
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Nyní už je tady třetí branka zápasu. Hned po buly šel kotouč na modrou čáru, od které Stecher trochu popojel a následně puk vrátil THOMASI VANEKOVI. Rakouský útočník využil toho, že Anderson téměř nic neviděl a střelou zápěstím skóroval k tyči. Asistence: Troy Stecher, Henrik Sedin.

34:10
    A teď byl pro změnu blízko Mike Hoffman. Hostující kanonýr pálil rovněž z kruhu a trefil tyč.

34:01
    Ve výborné pozici se zjevil Del Zotto. Jeho rychlá střela z levého kruhu skončila na Andersonovi.

28:28
    A teď navíc přichází dvě trestné minuty pro Svena Bärtschiho (VAN), jenž se dopustil sekání.

27:28
    Podruhé v utkání jde Chris Wideman (OTT) na lavici hanby. Proti pravidlům se provinil tak, že podrazil Virtanena.

26:27
    Stone šikovně kombinoval s Brassardem, který se pak zjevil v ideální pozici mezi kruhy. Proti vedení hostujícího celku byl opět Markström!

22:18
    Domácí šli rychle ve dvou na jednoho obránce, přesná přihrávka prošla na Dorsettovu hokejku, ale jeho zakončení z prvního doteku zastavil přesunující se Anderson.

15:47
    Moc dlouho se v plném poštu nehrálo. Derek Dorsett (VAN) totiž holí zasáhl tvář Ryana Dzingela. Dokonce z toho je trest na 2+2 minuty!

13:31
    Přesilová hra Vancouveru měla jepičí život. Domácí se ne a ne dostat ke kotouči a to vyústilo v sekání v podání Thomase Vaneka (VAN). Hodně přísné vyloučení Rakušan ohodnotil smíchem.

13:11
    Chris Wideman (OTT) sice naznačoval, že mu soupeř přidržel ruku, ale je to právě hostující obránce, kdo je vyloučen za držení.

10:36
    Teď již na trestnou lavici míří Derick Brassard (OTT), který se při napadání Huttona dopustil sekání.
    07:03 Christopher TANEV - 1:1

07:03
    Nyní už se Kosatky dostaly do dobrého tlaku a je vyrovnáno. Po přihrávce od svého dvojčete se Henrik Sedin zjevil u brankoviště, odkud oslovil obránce CHRISTOPHERA TANEVA. Domácí bek využil trochy prostoru a svižnou střelu poslal přesně mezi Andersonovy betony. Asistence: Henrik Sedin, Daniel Sedin.

05:48
    Další obrovská šance Ottawy. Domácí obránce ztratil puk před Markströmem, avšak ten se posléze vyznamenal, když parádně zneškodnil Burrowsovo zakončení do odkryté části brány.
    04:08 Cody CECI - 0:1

04:08
    Hosté jdou zničehonic do vedení. Kotouč se dostal na pravou stranu útočného pásma, kde byl připravený CODY CECI. Obránce Ottawy nevymýšlel nic světoborného, rychle puk nahodil na Markströma a tomu se kotouč mez betony prošoural až za brankovou čáru. Asistence: Kyle Turris, Zack Smith.

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 8. Ch. Tanev (H. Sedin, D. Sedin), 35. Vanek (Stecher, H. Sedin) – 5. Ceci (Turris, Z. Smith), 46. Dzingel (B. Ryan, Pageau), rozh. náj. Mark Stone