Banská Bystrica – Tappara 5:2 (kon.) | Stavanger – Kuopio 4:6 (kon.) | Växjö – Cardiff 3:2 (kon.)
Salzburg – Wolfsburg 4:3 (kon.) | Davos – Liberec 3:2 (kon.) | Zürich – EC-KAC 3:0 (kon.)
Växjö Lakers
3:2 (2:1, 1:1, 0:0)
Cardiff Devils
Středa 11.10.2017, 19:00 • Vida Arena, Växjö • Hokejová Liga mistrů • Skupina E

56:48
    Další vyloučení na straně domácích, opět za nedovolené bránění. Trest je pro Oliver Bohma.

54:04
    Bude se vylučovat, hosté si dají přesilovku. Na trestnou lavici míří Brendan Shinnimin s dvěma minutami za nedovolené bránění.

46:59
    Přesilovka pro domácí tým, dvě minuty za vysokou hůl dostal Mark Louis.

33:42
    Puk nám opustil ledovou plochu a bude to za dvě minuty. Tento trest dostal domácí Adam Brodecki.

21:02
    Navíc je tu vyloučení na straně hostů, dvě minuty za hákování obdržel Matthew Pope.

19:11
    Je tu první přesilovka utkání a mají ji domácí. Dvě minuty za sekání dostal Joey Martin.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 1. Martinsson (Kiiskinen, Calof), 4. Rahimi (Persson, Calof), 21. Shinnimin (Pettersson, Persson) – 6. Batch (Louis), 39. Pope (Haddad, Fournier)

Växjö Lakers: Andren (Fasth) – Martinsson, Bohm, Persson, Rahimi (A), Youds, Andersson, Högberg – Calof, Rosén, Kiiskinen (A) – Pettersson, Carnbäck, Shinnimin – Brodecki, Lundberg, Reddox (C) – Netterberg, Fröberg, Røndbjerg. Trenér: Sam Hallam.
    Cardiff Devils: Bowns (Murdy) – Richardson (A), Hotham, Paris, Fournier, Louis, Reddock – Pope, Martin (A), Haddad – Morissette (C), Myers, Bentivoglio – Faryna, Ulmer, Lord – Moore, Crowder, Batch. Trenér: Andrew Lord.

Rozhodčí: Sidorenko, Johansson – Nyqvist, Lundgren

Diváci: 4 884