Banská Bystrica – Tappara 5:2 (kon.) | Stavanger – Kuopio 4:6 (kon.) | Växjö – Cardiff 3:2 (kon.)
Salzburg – Wolfsburg 4:3 (kon.) | Davos – Liberec 3:2 (kon.) | Zürich – EC-KAC 3:0 (kon.)
ZSC Lions
3:0 (2:0, 1:0, 0:0)
KAC Klagenfurt
Středa 11.10.2017, 19:45 • Hallenstadion, Curych • Hokejová Liga mistrů • Skupina H

To je dnes ode mě vše, děkuji za pozornost. (21:57:11)

Domácí ZSC Lions Curych toto utkání zvládl jasně 3:0 a postupuje do playoff Ligy Mistrů. Už v desáté minutě se prosadil nejlepší střelec Fredrik Pettersson. O šest minut později přidal další gól Pius Suter. Domácí jasně dominovali na ledě a v dvacáté deváté minutě přidal třetí gól Drew Shore. Ve druhé polovině utkání si to domácí hlídali a do ničeho hosty z Klagenfurtu nepustili.

59:35
    Poslední útok hostů končí na vyrážečce domácího Fluelera.

58:03
    Střelu Christiana Martiho chytá David Madlener.

57:40
    Ke konci zápasu dominují hosté, ale bránu nijak vážně neohrozili.

57:15
    David Fischer si objel obránce a následně vystřelil, ovšem brankář domácích byl připraven.

55:57
    Kuenzle nadvakrát vystřelil na bránu Madlenera, který první střelu vyrazil a po chvíli druhou chytil do lapačky.

54:30

53:32
    Domácí vyhodili puk a vysvobodili se z menšího tlaku při přesilovce Klagenfurtu.

52:49
    Střelu Lundmarka chytil Flueler bez problémů.

52:30
    Vyloučení v týmu ZSC Lions (Baltisberger – 2 min., vysoká hůl).

51:19
    Flueler chytil střelu od modré s menšími problémy.

50:05
    Hosté ale přesilovku zahráli mizerně a stav je stále 3:0 pro domácí švýcarský tým ZSC Lions Curych.

49:30

48:38
    Ofsajd hostů zastavuje jejich ohrožení brány.

47:35
    Druhou přesilovou hru v utkání si zahrají hosté z Rakouska.

47:30
    Vyloučení v týmu ZSC Lions (Blindenbacher – 2 min., sekání).

Michal Raška

Branky a nahrávky: 11. Pettersson (Nilsson, Suter), 17. Suter, 29. Shore (Nilsson, Pettersson)

ZSC Lions: Flueler (Schlegel) – Geering, Klein, Marti, Karrer, Baltisberger, Sutter, Blindenbacher – Wick, Schappi, Kenins – Nilsson, Suter, Pettersson – Pestoni, Sjögren, Kuenzle – Prassl, Herzog, Shore, (Baltisberger)
    KAC Klagenfurt: Madlener (Duba) – Duller, Robar, Schumnig, Kapstad, Fischer, Schnezter, Strong – Lundmark, Neal, Ganahl – Rheault, Talbot, Kraus – Richter, Koch, Geier – Schettina, Brucker, Hundertpfund, (Bischofberger)

Rozhodčí: Sören Persson, Ken Mollard – Roman Kaderli, Stany Gnemmi