Děčín – Vrchlabí 6:3 (kon.) | Řisuty – Kobra 6:5 (1:0 po s.n.) | Dvůr Králové n. L. – Most 7:2 (kon.)
Sokolov – Letňany 3:2 (kon.) | Poruba 2011 – Hodonín 5:4 (2:0 po s.n.) | Kopřivnice – Opava 4:2 (kon.)
Nový Jičín – Val.Meziříčí 6:4 (kon.) | Bílina – Jablonec 6:3 (kon.)
konec
HC TATRA Kopřivnice
4:2 (2:1, 1:0, 1:1)
HK Opava
Středa 11.10.2017, 18:00 • Zimní stadion Kopřivnice • 2. liga skupina Východ (ČR) • 10. kolo
Předzápasové kurzy: 2.15 4.5 2.36
Partner:
     
    51:36
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Tomášek – 2 min., nedovolené bránění).
     
    50:41
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Bail – 2 min., nedovolené bránění).
     
    44:27
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Štěpánek – 2 min., hrubost).
     
    36:48
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Bail – 2 min., vysoká hůl).
     
    32:48
    Vyloučení v týmu HK Opava (Rousek – 2 min., vysoká hůl).
     
    30:49
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Hrubý – 2 min.).
     
    30:40
    Vyloučení v týmu HK Opava (Vítek – 2 min., sevření puku rukou).
     
    28:18
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Mrowiec – 2 min., držení protihráče).
     
    18:01
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Krutil – 2 min., krosček).
     
    15:56
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Krutil. – 2 min., nedovolené bránění).
     
    11:56
    Vyloučení v týmu HK Opava (Tichý – 2 min., sekání + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
     
    11:33
    Vyloučení v týmu HK Opava (Wolf – 2 min., podražení).
     
    10:08
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Hrubý – 2 min., hákování).
    Vyloučení v týmu HK Opava (Šendera – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).
     
    07:01
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Sluštík – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HK Opava (Pokorný – 2 min., hrubost).
     
    02:38
    Vyloučení v týmu HK Opava (Slavík – 2 min., hákování).

    Petr Sumbal

    Branky a nahrávky: 7. Vyčesaný (Tomášek), 14. Sluštík (Mach, Marek), 36. Tomášek (Poruba), 60. Kofroň (Mach) – 18. Vaněk (Chalupa, Wolf), 52. Vítek (Seidler, Rudl)


    HC TATRA Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Stříž, Krutil, Špěpánek, Hainzl, Marek (A), Bail, Kropka, Mrowiec – Poruba, Pěnčík, Hrubý, Bartošák, Mach, Vyčesaný, Suchý, Tomášek, Kofroň, Gola, Sluštík (C)
    HK Opava: Šafránek (Wanecki) – Rudl, Slavík, Tichý, Štindl, Kiss, Šindelář, Chalupa (C), Šendera – Wolf, Pokorný, Černý (A), Hartmann, Vaněk, Škoda, Seidler, Rousek, Vítek, Malina