Trnava – Skalica 2:3 (kon.) | Michalovce – Osmos Bratislava 4:1 (kon.) | Dubnica – Nové Zámky B 2:3 (kon.)
Prešov – Topoľčany 1:0 (kon.) | Pov. Bystrica – Spišská N. Ves 4:0 (kon.)
HK Gladiators Trnava
2:3 (2:1, 0:1, 0:1)
HK Skalica
sk Středa 11.10.2017, 17:00 • Zimný štadión Trnava • 1. liga (SR) • 9. kolo

Trnava mala zápas dobre rozbehnutý a takmer aj získala bod. Avšak v poslednej minúte zvrátil víťazstvo na stranu Skalice gólom Vaškovič. Ďakujeme za pozornosť. (19:07:43)

59:31
    Skalica dala gól!
    Tak to je neuveriteľné, nádeje na remízu a bod pre Trnavu zmaril v poslednej minúte zápasu ĽUBOMÍR VAŠKOVIČ!
    Asistencie: Martin Hujsa a Ondrej Janík.

Dnešné stretnutie sleduje 235 divákov.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

38:45
    Opäť sa hosťom podarilo využiť presilovku na vyrovnanie, tentokrát gólom RÓBERTA MIKÉSKU.
    Asistencie: Roman Jurák a René Jarolín.