Villach – Znojmo 0:2 (kon.)
EC Villach SV
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
HC LERAM Orli Znojmo
Čtvrtek 12.10.2017, 19:15 • Stadthalle Villach • bet-at-home ICE Hockey League • 11. kolo

Pro dnešek je to ode mne vše, děkuji za pozornost. (21:34:55)

Je konec! Znojmo si z orlího derby odváží tři body. Skvělým výkonem se předvedl Marek Schwarz, jenž si podruhé v řadě připisuje čisté konto.

Znojemští hokejisté body získali zaslouženě. Většinu zápasu byli lepším týmem, což vyjádřili i gólově. Soupeř hrozil zejména z protiútoků.

59:30
    Orli právě vstřelili branku!
    Je rozhodnuto. COLTON YELLOW HORN vybojoval puk ve středním pásmu a okamžitě jej zamířil do odkryté klece, kterou trefil s naprostým přehledem. Bez asistence.

59:05
    Dramatická pasáž zápasu. Před Schwarzem vznikl zmatek, ale nakonec Orli dokázali včas kotouč poslat do středního pásma.

58:50
    Villach je v šesti! Kickert na střídačce.

58:50
    Oddechový čas pro domácí hokejisty, kteří mají před sebou poslední minutu na srovnání stavu zápasu.

58:50
    Střela z dálky skončila v lapačce Schwarze. Nyní se dá očekávat, že Villach odvolává gólmana.

58:12
    Orli se snaží hrát na útočné polovině, aby soupeř nemohl odvolat gólmana a dostat se do tlaku.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:22
    Němec je na ledě.

57:05
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Novák – 5 min., bitka).
    Vyloučení v týmu EC Villacher SV (Petrik B. – 5 min., bitka).

57:05
    S Bořutou to nevypadá vůbec dobře. Na ledě jsou nosítka a doktoři.

57:05
    Bořuta byl nebezpečně sražen u mantinelu a leží na ledě! Rozhodčí bude vylučovat. Otázkou je, zda za následnou pěstní odvetu, nebo za zákrok na Bořutu.

56:47
    Teď ho napodobil i Lattner. V hledišti se ozývá pískot, Villach nehraje dobře.

56:30
    Stehlík vyhazuje přes všechny čáry a míří na střídačku.

55:59
    Orli však zatím brání fantasticky i při vlastním oslabení. Soupeř se nemůže vůbec dostat do pásma.

55:22
    Němec (ZNO) teď zbytečně fauloval u mantinelu, když sáhl rukavicí do tváře jednoho z domácích hráčů a jde na dvě minuty na trestnou.