Čerepovec – Riga 3:1 (kon.) | Jaroslavl – Kazaň 6:2 (kon.) | N.Novgorod – Spartak Moskva 1:0 (kon.)
Minsk – Nižněkamsk 3:1 (kon.) | Dynamo Moskva – Soči 4:3 (2:1 po s.n.) | Petrohrad – Ufa 4:2 (kon.)
Torpedo Nižnij Novgorod
1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
Spartak Moskva
Pátek 13.10.2017, 18:00 • Nagorny Arena • KHL

59:38
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Gennadij Stoljarov – 2 min., vysoká hůl).

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny!

53:19
    Medvědev vystřelil od modré, brankář vyrazil před sebe kde stál Urokov, ten ihned bekhendem vypálil, jenže jenom do betonů.

49:44
    Lisutin už měl tentokrát spoustu práce, když do něho najeli dva útočící hráči, jenže dokázal na poslední chvíli dostat puk za záda a držel ho tam tak dlouho, dokud rozhodčí Kulakov neodpískal.

42:39
    Velká šance domácího Nižnije Novgorod! Paršin obdržel parádní přihrávku kolem branky, obtočil se, udělal kličku, jenže Bespalov fantasticky roztáhl své tělo a vyrážečkou vyrazil letící puk do odkryté klece.

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny. Vhazovat se bude po pravé ruce domácího brankáře Lisutina.

34:53
    Hosté v plném počtu, sice se Torpedo v druhé části zlepšilo, nicméně Spartak podržel brankář Bespalov.

32:53
    Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Arťom Aljajev – 2 min., hákování).

32:01
    Domácí v plném počtu. Spartak se nemohl dostat k žádnému zakončení, hrálo se v jejich třetině a ve středním pásmu.

31:22
    Hosté v plném počtu, kteří budou mít na 39 sekund výhodu přesilové hry.

30:01
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Jurij Sergijenko – 2 min., podražení).

29:22
    Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Viktor Bobrov – 2 min., hákování).

18:45
    Domácí v plném počtu.Opět se nedokázali hosté dostat k nějakému většímu ohrožení brány, ani jednou se jim nepodařilo tečovat střelu od modré za záda Lisutina.

16:45
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Danil Verjajev – 2 min., nedovolené bránění).

14:47
    Domácí v plném počtu, když si Spartak nedokázal vytvořit žádnou stoprocentní akci. Torpedo po střídání hráčů spěchá do útoku.

12:47
    Hosté v plném počtu.Spartak Moskva ihned zahrává první přesilovou hru v tomto utkání.

12:47
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Kirill Urakov – 2 min., držení hole).

10:47
    Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Viktor Komarov – 2 min., držení protihráče).

7:11
    Velká šance domácího celku! Kapitán Stoljarov našel krásně rozjetého Gračova na levém křídle, vystřelil, jenže brankář Bespalov perfektně chytá.
    4:13 Kaspars DAUGAVINŠ - 1:0

4:13
    Nižnij Novgorod právě vstřelil branku! Žukov krásně přihrál před branku na KASPERA DAUGAVINŠE, který střelou bez přípravy prostřeluje brankáře Bespalova.

2:18
    Hosté v plném počtu, nicméně Rob Tičar získal kotouč a vystřelil, jenže Bespalov předvedl výborný zákrok.