Čerepovec – Riga 3:1 (kon.) | Jaroslavl – Kazaň 6:2 (kon.) | N.Novgorod – Spartak Moskva 1:0 (kon.)
Minsk – Nižněkamsk 3:1 (kon.) | Dynamo Moskva – Soči 4:3 (2:1 po s.n.) | Petrohrad – Ufa 4:2 (kon.)
po s.n. (2:1)
Dynamo Moskva
4:3 (1:0, 1:3, 1:0 - 0:0)
HK Soči
Pátek 13.10.2017, 18:30 • VTB Ice Palace, Moskva • KHL

V samostatných nájezdech zvítězil tým Dynamo Moskva.
    Autorem vítězné branky je IVAN IGUMNOV.

63:10
    Vyloučení v týmu HK Soči (Andrej Ivanov – 2 min., nedovolené bránění).

59:05
    Dinamo právě vstřelilo branku!
    Moskvanům tento tah dokonale vyšel. V poslední minutě třetí třetiny měli před brankou Soči tlak, který vyústil vyrovnávací brankou. O tu se postaral MICHAIL VARNAKOV a domácí si dost možná vybojovali alespoň prodloužení – 3:3. Asistence: Ilja Nikulin.

58:38
    A lavička hostů si bere oddechový čas.

58:11
    Domácí odvolali brankáře a hrají tak se šesti bruslaři v poli.

50:54
    Vyloučení v týmu HK Soči (Svjatoslav Grebenščikov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

35:51
    Soči právě vstřelilo branku!
    Hosté otáčejí stav utkání na svou stranu. Přesilovou hru využil ANDREJ IVANOV, který tak posílá svůj tým do vedení. Hosté tak ve druhé třetině vsítili tři branky ve velmi rychlém sledu – 2:3. Asistence: Jyrki Jokipakka a Casey Wellman.

34:11
    Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Gleb Korjagin – 2 min., podražení).

32:31
    A je vyrovnáno. Hosté z další akce udeřil a manko smazal přesně mířenou střelou IVAN LARIČEV, který tak rozradostnil své spoluhráče – 2:2. Asistence: Nikita Točickij.

31:58
    A hosté se dostávají domácím na dostřel jediného gólu. Po jejich dalším obléhání branky u Jerjomenka pálil ALEXEJ CVETKOV a hokejisté Soči jsou zpátky ve hře – 2:1. Asistence: Ilja Chochlov.

25:41
    Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Andrej Kutějkin – 2 min., podražení).

24:59
    A domácí svou dvojnásobnou přesilovou hru využívají, kdy po vyšachování obrany hostů trefuje klec přesně SAKARI SALMINEN – 2:0. Dynamo tak vede už o dva góly. Asistence: Jakov Rylov a Dustin Boyd.

23:49
    Střídání v týmu HK Soči: ze hřiště odchází Dmitrij Šikin, přichází Konstantin Barulin.

23:49
    Vyloučení v týmu HK Soči (Dmitrij Šikin – 5 min. + osobní trest do konce utkání, sekání). Trest odpyká Svjatoslav Grebenščikov.

23:16
    Vyloučení v týmu HK Soči (Ilja Chochlov – 2 min., držení protihráče).

20:35
    Vyloučení v týmu HK Soči (Alexej Cvetkov – 2 min., vysoká hůl).

17:43
    Domácí se ujímají vedení. Po pěkné souhře v útočném pásmu dostal přihrávku DMITRIJ KAZIONOV, který poté svou ranou prostřelil Šikina – 1:0. Asistence: Martinš Karsums a Jegor Zajcev.

02:32
    Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Jevgenij Arťuchin – 2 min., faul kolenem).

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 18. Dm. Kazionov (Karsums, J. Zajcev), 25. Salminen (Rylov, Boyd), 60. Varnakov (I. Nikulin), rozh. náj. Igumnov – 32. Cvetkov (Chochlov), 33. Laričev (Točickij), 36. A. Ivanov (Jokipakka, Wellman)