Tampa – Pittsburgh 5:4 (kon.) | Florida – St. Louis 5:2 (kon.) | Nashville – Dallas 4:1 (kon.)
Chicago – Minnesota 2:5 (kon.) | Vancouver – Winnipeg 2:4 (kon.) | Arizona – Detroit 2:4 (kon.)
San Jose – Buffalo 3:2 (kon.)
Vancouver Canucks
2:4 (1:1, 0:2, 1:1)
Winnipeg Jets
Pátek 13.10.2017, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

To už je z mé strany vše. Na počtenou! (06:56:42)

Československá stopa

Marko Daňo (WPG) 0+0, 0 střel, čas na ledě 5:46

1. Tyler Myers (WPG) 1+0
    2. Christopher Tanev (VAN) 1+0
    3. Connor Hellebuyck (WPG) 30 zák., 2 góly, 93,8 %

Statistiky zápasu:
    Střely na branku – 32:20 (8:9, 12:6, 12:5)
    Zblokované střely – 9:15
    Vyhraná vhazování – 35:29
    Trestné minuty – 4:10
    Hity – 18:19

Hokejisté Winnipegu Jets vítězí ve Vancouveru 4:2 a připisují si tak do tabulky dva body. Hostům vyšla především druhá třetina, v níž si vytvořili rozhodující dvougólový náskok. Kosatky sice v 53. minutě snížily po střele Christophera Taneva, ovšem to už bylo z jejich strany vše. Naopak, 5 sekund před koncem uzavřel skóre utkání střelou do prázdné branky Nikolaj Ehlers.

59:55 Nikolaj EHLERS - 2:4

59:55
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Henrik Sedin sice vyhrál buly, ale domácím následně puk utekl do středního pásma. Tam se k němu dostal NIKOLAJ EHLERS, jenž od modré trefil prázdnou branku soupeře a rozhoduje. Bez asistence.

59:47
    Zakázané uvolnění Jets, ještě jedno buly v útočném pásmu Canucks.

59:10
    Ránu Del Zotta srazil do ochranné sítě Blake Wheeler.

58:54
    Hned po buly cpal puk na branku Daniel Sedin. Hellebuyck neumožnil Horvathovi dorážet.

58:49
    Rána Michaela Del Zotta byla sražena do ochranné sítě. Domácí si berou time-out.

58:47
    Markström prchá na střídačku, domácí budou hrát power-play!

58:13
    Domácím bylo odpískáno zakázané uvolnění. Vhazuje se tedy před Markströmem, což hostům maximálně vyhovuje.

57:11
    Zajímavý závar před hostující brankou, ale nikdo z domácích hráčů puk za Hellebuycka nedostal.

56:13
    Tanev netrefil hostující branku. Canucks se už krátí čas.

55:30
    Krásnou střelu z voleje vypustil na domácí branku Dmitrij Kulikov, ale ještě lepší zákrok vytáhl Jacob Markström! Ten se v brankovišti natáhl a připsal si krásný zákrok lapačkou.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 8. D. Sedin (Boeser, Vanek), 53. Ch. Tanev (Gagner) – 10. Morrissey (Trouba, Little), 36. Laine (Little, D. Kulikov), 39. T. Myers (Copp), 60. Ehlers

Vancouver Canucks: Markström (A. Nilsson) – Ch. Tanev (A), Edler, Gudbranson, Del Zotto, Stecher, B. Hutton – Vanek, H. Sedin (C), D. Sedin (A) – Boeser, Horvat, Bärtschi – Virtanen, Gagner, Eriksson – Dorsett, B. Sutter, M. Granlund.
    Winnipeg Jets: Hellebuyck (S. Mason) – Trouba, Morrissey, Poolman, Enström, T. Myers, D. Kulikov – Wheeler (C), Scheifele (A), Ehlers – Laine, Little (A), Perreault – Petan, Lowry, Matthias – Daňo, Copp, B. Tanev.

Rozhodčí: O'Halloran, Nicholson – Gawryletz, Wheler

Diváci: 15589