Spišská N. Ves – Nové Zámky B 2:5 (kon.) | Trnava – Dubnica 2:3 (kon.) | Michalovce – Topoľčany 5:0 (kon.)
Pov. Bystrica – Osmos Bratislava 3:5 (kon.) | Prešov – Skalica 5:1 (kon.)
HK Spišská Nová Ves
2:5 (1:2, 0:2, 1:1)
HC Nové Zámky B
sk Pátek 13.10.2017, 17:00 • ZŠ Spišská Nová Ves • 1. liga (SR) • 10. kolo

Zápas sa končí výsledkom 2:5! (19:22:07)

56:38
    Nové Zámky B dávajú gól!
    V 57. minúte zápasu hostia dávajú svoj piaty gól a tak je stav 2:5! Autorom presného zásahu je DANIIL FOMINYKH.
    Asistencia: Jozef Tibenský, Dominik Rehák.

52:29
    Spišská Nová Ves dala gól!

V 53. minúte zápasu domáci znižujú na 2:4! Autorom presného zásahu je RENÉ ŠTRAUCH.
    Asistencia: Branislav Zwick, Miroslav Olejník.

48:40
    Domáci v plnom počte.

46:40
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Bdžoch – 2 min., hákovanie).

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Po dvoch tretinách je stav zápasu 1:4!

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:59
    Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky B (Tužinský – 2 min., hákovanie).

35:24

33:24
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Zekucia – 2 min., podrazenie).

31:07
    V 32. minúte zápasu si hostia vypracovali náskok o tri góly – 1:4! Autorom presného zásahu je JOZEF TIBENSKÝ.
    Asistencia: Mário Vörös.

24:05
    V 25. minúte zápasu sa hostia dostávajú do vedenia o dva góly – 1:3! Autorom presného zásahu je DOMINIK REHÁK.
    Asistencia: Jozef Tibenský, Adam Tužinský.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

Po prvej tretine je stav zápasu 1:2!

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

18:26
    Hostia využívajú presilovku a v závere prvej tretine otáčajú vývoj zápasu vo svoj prospech – 1:2! Autorom presného zásahu je DOMINIK NOVÁK.
    Asistencia: Dávid Matejovie.

Miroslav Revaj

Branky a nahrávky: 1. Vartovník (Lesňák, Vantroba), 53. Štrauch (Zwick, Olejník) – 12. Novák (Metejov), 19. Novák (Matejovie), 25. Rehák (Tibenský, Tužinský), 32. Tibenský (Vörös), 57. Fominykh (Tibenský, Rehák)

HK Spišská Nová Ves: Gavalier – Vantroba, Zekucia, Bdžoch, Halász, Šterbák, Štrauch, Kyčák, Krmenčík – Giľák, Vartovník, Lesňák – Mikula, Nagy, Findura – Zwick, Olejník, Chmeľ – Ferleťák, Adamčík, Bednarčík
    HC Nové Zámky B: Nagy – Trávniček, Šimek, Šiška, Kudrna, Metejovie, Bačkor, Bórik – Slávik, Matejov, Novák – Tibenský, Rehák, Tužinský – Fominykh, Hvizdoš, Dobrotina – Vörös, Kovács

Rozhodčí: Peter Korba – Jaroslav Riš, Ondrej Homola – Štefan Bačo