Spišská N. Ves – Nové Zámky B 2:5 (kon.) | Trnava – Dubnica 2:3 (kon.) | Michalovce – Topoľčany 5:0 (kon.)
Pov. Bystrica – Osmos Bratislava 3:5 (kon.) | Prešov – Skalica 5:1 (kon.)
HC Prešov
5:1 (1:0, 3:0, 1:1)
HK Skalica
sk Pátek 13.10.2017, 18:00 • ZŠ Prešov • 1. liga (SR) • 10. kolo

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..

Vítam všetkých priaznivcov hokeja pri sledovaní tohto online textového prenosu. V ňom sa spoločne formou zmien stavu zameriame na stretnutie, v ktorom proti sebe nastúpia mužstvá HC Prešov Penguins a HK Skalica. Zápas a tak aj tento prenos sa začína o 18:00.

V piatok tradične pokračuje aj naša druhá najvyššia hokejová súťaž – St. Nicolaus 1. liga. V tomto prenose zavítame do Prešova, kde domáce mužstvo privíta Skalicu.

HC Prešov Penguins:
    Domáci hokejisti sú momentálne vo výbornej forme a sú aktuálne lídrom tejto súťaže. Trocha im pomohla aj kríza Dubnice, ale v posledných 5 zápasoch získali plný počet bodov a tak o ich umiestnení nemôže byť pochýb. V poslednom zápase Prešov doma tesne zdolal Topoľčany 1:0!

HK Skalica:
    Hostia sú na tom takmer úplne podobne ako domáci. Z posledných 4 zápasov vyhrali 4 a 1 vyhrali po predĺžení. Na svojom konte tak Skalica má 23 bodov a so stretou 1 bodu na Prešov sa nachádza na druhom mieste. V poslednom zápase Skalica zachraňovala všetky body v závere zápasu s Trnavou a zaznamenala tak výhru 3:2!

Favorit:
    Čaká náš šláger tohto kola, ktorý jasného favorita nemá. Môžme sa tak tešiť na zaujímavé stretnutie.

Úvodné zostavy:

HC Prešov Penguins: Spodniak (Fekete) – Novický, Hopkovič, Pavúk, Taran, Michalčin, Gábor, Palko, Mačkovič – Mikolášek, Tomčák, Prokop – Petráš, Šimčák, Baláž – Chalupa, Bylina, Gavrik – Krajňák, Pulščák, Ferenc

HK Skalica: Košút (Petrík) – Janík, Škápik, Sloboda, Mikéska, Pavešic, Kukliš, Drahorád, Dvonč – Kniazev, Hujsa, Vaškovič – Okoličány, Jarolín, Jurák – Janáč, Kučera, Kotzman – Dufek, Hluch

Rozhodca: Marián Žák – Maroš Pribula, Martin Korba

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

07:30
    Tím HC Prešov Penguins dal gól!

V 8. minúte zápasu dávajú domáci úvodný gól tohto stretnutia a dostávajú sa do vedenia 1:0! Autorom presného zásahu je MARCEL BELÁŽ.
    Asistencia: Damián Novický.

11:50
    Vylúčenie v tíme HK Skalica (Pavešic – 2 min., nedovolené bránenie).

13:19
    Vylúčenie v tíme HC Prešov Penguins (Pavúk – 2 min., hrubosť).
    Vylúčenie v tíme HK Skalica (Sloboda – 2 min., hrubosť).

14:47
    Vylúčenie v tíme HC Prešov Penguins (Bylina – 2 min., hákovanie).

34:05

V 35. minúte zápasu dávajú domáci druhý gól a stav je tak 2:0! Autorom presného zásahu je ŠIMON PETRÁŠ.
    Asistencia: Radoslav Gábor.

38:02

V 39. minúte zápasu dávajú domáci aj tretí gól a tak je stav zápasu 3:0! Autorom presného zásahu je GLEB BYLINA.
    Asistencia: Samuel Chalupa.

38:19

O malú chvíľu pridávajú domáci aj štvrtý gól a stav zápasu tak je 4:0! Autorom presného zásahu je FRANTIŠEK PULŠČÁK.
    Asistencia: Martin Krajňák.

38:26
    Vylúčenie v tíme HC Prešov Penguins (Novický – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

Po dvoch tretinách je stav zápasu 4:0!

40:01
    Začala sa tretia tretina.

47:51
    Vylúčenie v tíme HC Prešov Penguins (Gavrik – 2 min., nedovolené bránenie).

49:51

53:31
    Vylúčenie v tíme HC Prešov Penguins (Mačkovič – 2 min., hrubosť).
    Vylúčenie v tíme HK Skalica (Kučera – 2 min., hrubosť + 2 min., nedovolené bránenie).

54:33

Domáci využívajú presilovku a stav zápasu je 5:0! Autorom presného zásahu je GLEB BYLINA.
    Asistencia: Damián Novický, Vladyslav Gavrik.

55:02
    Vylúčenie v tíme HC Prešov Penguins (Pulščák – 2 min., podrazenie).

55:16
    Skalica dala gól!

Hostia využívajú presilovku a upravujú stav zápasu na 5:1! Autorom presného zásahu je ĽUBOMÍR VAŠKOVIČ.
    Asistencia: Ľubomír Škápik, Valerij Kniazev.