Spišská N. Ves – Nové Zámky B 2:5 (kon.) | Trnava – Dubnica 2:3 (kon.) | Michalovce – Topoľčany 5:0 (kon.)
Pov. Bystrica – Osmos Bratislava 3:5 (kon.) | Prešov – Skalica 5:1 (kon.)
HK Gladiators Trnava
2:3 (1:0, 0:1, 1:2)
TSS GROUP Dubnica
sk Pátek 13.10.2017, 17:00 • ZŠ Trnava • 1. liga (SR) • 10. kolo

Zápas sa končí výsledkom 2:3! (19:04:23)

54:55
    Dubnica dáva gól!
    Dlho však vyrovnaný stav neplatil, hostia znova vyhrávajú o jeden gól – 2:3! Autorom presného zásahu je OLIVER ĎURIŠ.
    Asistencia: Michal Kluka.

53:24
    Trnava dala gól!

Domáci využíva presilovku a v 54. minúte je stav 2:2! Autorom presného zásahu je ANDREJ MRÁZIK.
    Asistencia: Martin Hrbáčik.

52:34
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Burzala – 2 min., napadnutie).

52:15
    Hostia v plnom počte.

50:15
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Briestenský – 2 min., podrazenie).

41:47
    Domáci v plnom počte.

41:47
    Hostia v 42. minúte zápasu využívajú presilovku a otáčajú tak vývoj zápasu vo svoj prospech – 1:2! Autorom presného zásahu je OLIVER ĎURIŠ.
    Asistencia: Igor Bobček, Denis Rehák.

40:40
    Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (2 min. – príliš veľa hráčov na ľade).

37:40
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (2 min. – príliš veľa hráčov na ľade).

35:52
    V 36. minúte zápasu sa podarilo hosťom vyrovnať na 1:1! Autorom presného zásahu je DOMINIK KANAET.