Brno – Slovácko 2:1 (kon.) | Zlín – Jihlava 2:1 (kon.) | Olomouc – Jablonec 0:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Teplice 2:2 (kon.) | Liberec – Dukla Praha 3:0 (kon.) | Karviná – Slavia 0:2 (kon.)
MFK Karviná
0:2 (0:1)
SK Slavia Praha
Sobota 14.10.2017, 20:00 • Městský stadion Karviná, Karviná • HET liga • 10. kolo

Z Karviné je to vše, děkuji za pozornost. (22:09:27)

Slavia se tímto vítězstvím, prvním v sezóně na hřišti soupeře, přiblížila vedoucí Plzni na 5 bodů a posunula se na 2. místo před Olomouc. Plzeň má však nedělní utkání se Spartou k dobru. Karviná si připsala šestou porážku v ročníku. Sice zůstává na 12. pozici, ale ostatní výsledky znamenají, že se její náskok na poslední příčku smrskl na jediný bod.

Žluté karty: 1-2

Také druhý poločas odehrála Slavia velmi dobře a Karvinou prakticky k ničemu nepustila. Hned v úvodu mohl pojisti vedení Van Buren, ale v pádu ještě Le Gianga nepřekonal. To se mu povedlo až v 57. minutě po neskutečné hrubce domácích v rozherávce a následném samostatném úniku, ve kterém zachoval chladnou hlavu. Tímto gólem však fotbal v Karviné skončil. Slavia začala hrát údržbu a Slezané byli naprosto neškodní. Ve druhém poločase ani jednou nezamířili mezi tyče a zcela zaslouženě prohráli.

90+3

90+3
    Hošek zastavil nadějnou kolmici na rozběhnutého Hušbauera, čímž zápas končí.

90+3
    V samotném závěru jen narůstá statistika faulů. Domácí úplně rezignují.

90+2
    Karviná se vůbec nedostane do hry. Slavia si závěr zkušeně hlídá. Teď navíc Janečka fauloval Součka.

90+1
    Kontr Slavie po zisku míče ve středu pole, ale kolmice na Hušbauera nebyla přesná.

90
    Nastavují se 3 minuty.

90
    Slávisté opět rozehráli nakrátko a kombinují před pokutovým územím, jejich shanu tahat čas ale nakonec ukončuje ofsajd.

90
    A ještě jeden roh sešívaných.

To vše za přihlížení 4 586 diváků. Není vyprodáno, což je při kapacitě stadionu obrovská karvinská ostuda.

89
    S jeho pasem do vápna si obránci poradili, ale modří zůstávají v útoku, budou vhazovat.

88
    Nakrátko rozehraný roh a faul na pravé straně na Hušbauera, který se sám staví k míči.