Brno – Slovácko 2:1 (kon.) | Zlín – Jihlava 2:1 (kon.) | Olomouc – Jablonec 0:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Teplice 2:2 (kon.) | Liberec – Dukla Praha 3:0 (kon.) | Karviná – Slavia 0:2 (kon.)
FC Zlín
2:1 (0:1)
FC Vysočina Jihlava
Sobota 14.10.2017, 17:00 • Stadion Letná, Zlín • HET liga • 10. kolo

A je konec tohoto nervydrásajícího zápasu. V prvním poločase byla lepší Jihlava, která se taky dostala do vedení. Ve druhém poločase ale již převzali iniciativu domácí a čím dál častěji se tlačili do útoku. První srovnal Diop po přesném pasu od Kopečného.

Vše už vypadalo na to, že zápas skončí remízou, v nastavení ale sudí Nenadál nařídil pokutový kop za faul na Adnana Džafiče. Míč si postavil Lukáš Železník, penaltu proměnil a vystřelil tak svému týmu 3 body! To je ode mne vše, děkuji za pozornost a někdy zase na počtenou. (18:54:42)

90+5

90+4
    Už nyní se hrají cca. dvě minuty nad rámec nastavené doby. Uvidíme, jak sudí Nenadál nechá ještě dlouho Jihlavu hrát.
    90+3. Lukáš ŽELEZNÍK - 2:1

90+3
    Zlín právě vstřelil branku!
    LUKÁŠ ŽELEZNÍK proměňuje pokutový kop a posílá Zlín do vedení – 2:1!

90+2
    Žlutou kartu dostává Antonín Rosa (FC Vysočina Jihlava).

90+1
    Zlín bude zahrávat pokutový kop! Adnan Džafič se dostal do pokutového území a byl v faulován. Sudí Nenadál se ještě poradil s asistentem a definitivně nařídil pokutový kop.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje k utkání tři minuty.

88
    Poslední střídání hostů. Josefa Urblíka nahrazuje Antonín Rosa.

87
    Petr Jiráček má snad dvoje plíce. Nyní se skvěle vrátil, Dostál mu hodil míč a Jiráček hned pádil do útoku. Míč předal Železníkovi, který ale nedokázal nic vytvořit.

85
    Džafič se snažil najít centrem hlavu Diopa, to se mu ale nepodařilo.

84
    Nyní je v tlaku Jihlava. Bude zahrávat autové vhazování poblíž rohového praporku.

83
    Druhá změna na hostující straně. Popoviče nahrazuje Filip Novotný.

82
    Holzer měl nyní šanci vyslat do osamoceného úniku Ekpaie, jenže prováhal tu správnou chvíli a Ekpai se následně ocitl v ofsajdu.

81
    Poslední střídání na domácí straně. Mehanoviče nahrazuje Lukáš Železník.

79
    Traoré nyní předvedl skvělé sólo po pravé straně! Následně předložil míč Diopovi, který si ale neporadil se zpracováním. Jihlavu čekají ještě perné chvíle.

78
    Džafič nyní celkem zbytečně fauloval a pro hosty z toho plyne velmi zajímavá standardní situace.

77
    Jihlava se po dlouhých minutách dostala k útoku. A hned si vytvořila rohový kop.