Charleroi – Eupen 2:2 (kon.) | Genk – Mouscron 1:1 (kon.) | Lokeren – Sint-Truiden 1:1 (kon.)
Gent – Waasland-Beveren 2:0 (kon.)
Sporting Charleroi
2:2 (1:1)
KAS Eupen
Sobota 14.10.2017, 18:00 • Stade du Pays de Charleroi, Charleroi • Belgická liga • 10. kolo

Zápas končí asi zaslouženou remízou. Více důvodů ke spokojenosti mají hosté, kterým se povedlo v 88. minutě zásluhou Ocanseye vyrovnat. Připisují si tak do tabulky první cenný bod z venku. Domací hráči nepotvrdili roli favoritů, když se v celém utkání jen těžko prosazovali. Nejvýraznější postavou byl střelec obou branek Baby.

Přeji příjemný zbytek sobotního večera a u dalších onlajnů napočtenou. (19:57:01)

90+3
    Kousek chyběl domácímu hráči, aby dosáhl na balón a znovu překlopil skóre na stranu domácích, uvidíme roh.

90+3
    Zřejmě poslední standartní situace domácích v utkání!

90+2
    Domácí to ještě zkoušejí, 80 vteřin do konce.

90+1
    Rozhodčí nastaví 3 minuty.

90
    Rozběhla se nám poslední minuta utkání a domácí mohou litovat své pasivity po vstřelení vedoucí branky.
    88. Eric OCANSEY - 2:1

88
    A máme vyrovnáno, přímý kop sice skončil na zdi, ale následný centr do pokutového území usměrnil hlavou k tyči OCANSEY: 2:2!

87
    Dlouhé strkanice ve zdi reší sudí domluvou.

86
    Hosté se tlačili do další akce, po faulu Zajkova mají k dispozici přímý volný kop ze zajímavé vzdálenosti.

84
    Tečovanou střelu do protipohybu stačil Penneteau konečky prstů vytěsnit. Opravdu kousek chyběl k vyrovnání!

83
    Hosté se snaží něco vymyslet, ale k zakončení se zatím nepropracovali

81
    Ze hriště odchází domácí Benavente, nahradí ho Ilaimaharitra.

79
    Nyní je na tahu Eupen, aby se zápasem něco udělal a pokusil se alespoň vyrovnat.