New Jersey – Washington 2:5 (kon.) | Columbus – NY Rangers 3:1 (kon.) | Colorado – Anaheim 3:1 (kon.)
Calgary – Ottawa 0:6 (kon.) | Vegas – Detroit 3:6 (kon.)
New Jersey Devils
2:5 (0:1, 1:2, 1:2)
Washington Capitals
Sobota 14.10.2017, 01:00 • Prudential Center, Newark • NHL

Ode mě je to vše. U dalších on-line přenosů na shledanou. (03:58:43)

Dnešní utkání je tedy u konce a vítězství si odváží Washington. O jasnou výhru 5:2 se nejvíce postaral čtyřbodový Nicklas Bäckström, který tři branky připravil a jednu na závěr sám vsítil. Zároveň dobrou formu potvrdil dvougólový TJ Oshie či Alexandr Ovečkin, který se dokázal prosadit i v tomto utkání. Nás musí těšit především trefa Jakuba Vrány, jež ve 39. minutě zvyšoval na 3:1.

57:52
    Vyloučení v týmu Washington Capitals (Lars Eller – 2 min., podražení).

55:30
    Vyloučení v týmu Washington Capitals (Dmitrij Orlov – 2 min., sekání).
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

52:31
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Blake Coleman – 5 min., bitka).
    Vyloučení v týmu Washington Capitals (Tom Wilson – 5 min., bitka).
    47:02 Nicklas BÄCKSTRÖM - 2:5

47:02
    Washington právě vstřelil branku!
    Autorem branky je NICKLAS BÄCKSTRÖM. Asistence: Alexandr Ovečkin a T. J. Oshie.
    45:26 T. J. Oshie - 2:4

45:26
    Autorem branky je T. J. OSHIE. Asistence: Nicklas Bäckström a Jevgenij Kuzněcov.

44:10
    Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Pavel Zacha – 2 min., vysoká hůl).

42:33
    Vyloučení v týmu Washington Capitals (André Burakovsky – 10 min. osobní trest, Vyprovokování bitky).

42:33
    Vyloučení v týmu Washington Capitals (André Burakovsky – 5 min., bitka).

41:17
    Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Kyle Palmieri – 2 min., nedovolené bránění).
    40:53 Kyle PALMIERI - 2:3

40:53
    Devils právě vstřelili branku!
    Záhy po začátku třetí třetiny je znovu sníženo. Fantastickou přihrávku na útočnou modrou čáru totiž vytáhl Severson, jenž našel hokejku KYLEA PALMIERIHO. Domácí forvard se dokázal dostat mezi dva obránce, ti ho osekávali, avšak Palmieri si pak přesto stáhl kotouč na bekhend, kterým překonal Holtbyho. Asistence: Damon Severson, John Moore.

Lukáš Ureš

Branky a nahrávky: 37. Hall (Palmieri, Butcher), 41. Palmieri (Severson, J. Moore) – 15. Oshie (Bäckström), 29. Ovečkin (Bäckström, Carlson), 39. J. Vrána (Smith-Pelly, Kuzněcov), 46. Oshie (Bäckström, Kuzněcov), 48. Bäckström (Ovečkin, Oshie)

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – A. Greene, Santini, J. Moore, Severson, Butcher, Prout – Hall, Zacha, Palmieri – Ma. Johansson, Hischier, Bratt – Gibbons, Henrique, J. Hayes – Wood, Coleman, Noesen.
    Washington Capitals: Holtby (Grubauer) – Orlov, Niskanen, Orpik, Carlson, Djoos, Ness – Ovečkin, Kuzněcov, J. Vrána – Burakovsky, Bäckström, Oshie – Connolly, Eller, T. Wilson – Chiasson, Beagle, Smith-Pelly.

Rozhodčí: McIsaac, Pochmara – Nowak, Kowachik

Diváci: 13 458