Kladno – Třemošná 8:2 (kon.) | Chomutov – Slavia 3:6 (kon.) | Mladá Boleslav – Jihlava 3:0 (kon.)
Vítkovice – HK MD Šumperk 4:3 (kon.) | Letňany – Č. Budějovice 2:8 (kon.) | PZ Kladno – Sparta 3:6 (kon.)
Poruba – Třinec 0:6 (kon.) | Ústí n/L – HC Plzeň 1:7 (kon.) | Warriors Brno – Zlín 2:6 (kon.)
K. Vary – HC Litvínov 6:9 (kon.)
Rytíři Kladno
8:2 (2:1, 3:1, 3:0)
HC Meteor Třemošná
Sobota 14.10.2017, 12:00 • ČEZ stadion, Kladno (kapacita: 5200 míst) • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 9. kolo

Utkání nakonec přineslo jednoznačné vítězství Kladna, které se díky tomuto výsledku může v tabulce skupiny Západ lehce posunout. Hosté si naopak přetrhli třízápasovou šňůru výher. Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezký zbytek dne. (14:20:20)

58:33
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Filip Šimek – 2 min., napadení + 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Meteor Třemošná (Martin Jánský – 2 min., hrubost).

57:56
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Samuel Chrenka – 2 min., faul kolenem).

54:03
    Kladno právě vstřelilo branku!
    A je tu další trefa domácích! O osmý gól v sítí Meteoru se tentokráte postaral JIŘÍ KRAUS. Asistence: Tomáš Urban, Petr Ton.

52:48
    Vyloučení v týmu HC Meteor Třemošná (Jiří Beránek – 2 min., vysoká hůl).

51:18
    Dominance Kladna se nezastavuje před ničím. V pořadí už sedmou branku Rytířů totiž necelých devět minut před koncem třetí třetiny vstřelil PETR TON. Asistence: Jiří Ticháček.

Dnešní utkání sleduje 80 diváků.

47:53
    Rytíři se i přes početní oslabení i nadále prosazují. Na rozdíl čtyř branek posunul náskok svého týmu TOMÁŠ URBAN. Bez asistence.

46:32
    Vyloučení v týmu HC Meteor Třemošná (Petr Kozlík – 2 min., sekání).

46:14
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Ondřej Gabriška – 2 min., nedovolené bránění).

44:28
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Lukáš Sýkora – 5 min., faul kolenem + osobní trest do konce utkání, faul kolenem).

40:01

Druhá třetina přinesla už větší dominanci Kladna, a to i přesto, že se Meteor dostal ke kontaktnímu gólu, když na 2:3 navyšoval Altrichter. Postupem času už ovšem Třemošná tempu soupeře nestíhala, výsledkem toho už prohrává klub z Plzeňského kraje o tři branky. Poslední třetina základní hrací doby tak přinese možná už konečné rozřešení výsledku tohoto duelu, pokračujeme v cca 13:37.

40:00

37:41
    Rytíři přidávají další gól! Tentokrát překonal brankáře Pícla svou druhou brankou v zápase FILIP SACHR, čímž zvýšil manko Třemošné už na tři góly. Bez asistence.

36:27
    Domácí využívají svou přesilovku! O zvýšení na rozdíl dvou branek se totiž postaral JIŘÍ TICHÁČEK. Asistence: Filip Bulva.

35:51
    Vyloučení v týmu HC Meteor Třemošná (Josef Štaif – 2 min., napadení).

26:31
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Ladislav Funk – 2 min., napadení).

24:56
    Třemošná právě vstřelila branku!
    Ještě není o ničem rozhodnuto! Meteor dokázal vstřelit kontaktní branku, čímž smazal manko na svého soupeře jen na jediný gól, když Gabrišku překonal JAKUB ALTRICHTER. Bez asistence.

23:37
    Domácí jdou do trháku! O třetí branku Rytířů se postaral svým třetím gólem v sezóně FILIP SACHR. Asistence: Jiří Kraus.

20:10
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Adam Sojka – 2 min., nedovolené bránění).

20:01

První třetina sice dlouho ukazovala, že domácí si chtějí dojít pro vítězství, jenže střelecká impotence nahrávala Třemošné, jež se dokonce dostala do vedení. Nicméně Rytíři dosáhli obratu ve skóre, což napínavosti utkání jen prospívá. Pokračování duelu v podobě druhé třetiny je na programu v cca 12:47.

20:00

19:10
    Na řadu přichází obrat! Autorem druhé branky kladenských Rytířů se totiž stává necelou minutu před koncem první třetiny FILIP BULVA. Asistence: Tomáš Urban.

17:26
    Domácí ze svého tlaku přece jen vydolovali vyrovnání! Po rychlé individuální se totiž prosadil TOMÁŠ URBAN. Asistence: Filip Staněk.

10:42
    A máme tu první branku utkání! Po rychlé souhře v kladenském obranném pásmu se stal za velké euforie lavičky hostů prvním střelcem zápasu SEBASTIAN SEIDLER. Gabriška byl na jeho pokus krátký. Asistence: Matěj Korčák.

00:01

Rytíři Kladno: Gabriška (Suk) – Staněk, Alscher, Robovský, Funk, Sýkora, Ticháček – Procházka, Chrenka, Kraus, Bulva, Sachr, Šimek, Sojka, Ton, Urban, Ullrych

HC Meteor Třemošná: Pícl Mi. (Dědič) – Špaček, Pícl Ma., Poch, Šedivý, Makovec, Jánský, Pechr, Štaif, Bulka – Korčák, Kozlík, Altrichter, Antony, Seidler, Holý, Ebenstreit, Beránek, Stárek, Bláha

Rozhodčí: Kraval – Gabriel, Zmeškal.

Hlavním rozhodčím dnešního zápasu je Daniel Kraval, na čarách pak budou působit pánové Jan Gabriel a Jakub Zmeškal.

Hezké sobotní poledne, ELIOD extraliga mladšího dorostu pokračuje tento víkend svým 9. kolem. Jedním z jejich duelů bude i souboj mezi Rytíři Kladno a Třemošnou, tedy šestým a sedmým celkem skupiny Západ. Utkání startuje ve 12:00!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Johan Čáp

Branky a nahrávky: 18. Urban (Staněk), 20. Bulva (Urban), 24. Sachr (Kraus), 37. Ticháček (Bulva), 38. Sachr, 48. Urban, 52. Ton (Ticháček), 55. Kraus (Urban, Ton) – 11. Seidler (Korčák), 25. Altrichter

HC Meteor Třemošná: Dědič (Pícl Mi.) – Špaček, Pícl Ma., Poch, Šedivý, Makovec, Jánský, Pechr, Štaif, Bulka – Korčák, Kozlík, Altrichter, Antony, Seidler, Holý, Ebenstreit, Beránek, Stárek, Bláha

Rozhodčí: Kraval – Gabriel, Zmeškal