Kladno – Třemošná 8:2 (kon.) | Chomutov – Slavia 3:6 (kon.) | Mladá Boleslav – Jihlava 3:0 (kon.)
Vítkovice – HK MD Šumperk 4:3 (kon.) | Letňany – Č. Budějovice 2:8 (kon.) | PZ Kladno – Sparta 3:6 (kon.)
Poruba – Třinec 0:6 (kon.) | Ústí n/L – HC Plzeň 1:7 (kon.) | Warriors Brno – Zlín 2:6 (kon.)
K. Vary – HC Litvínov 6:9 (kon.)
Piráti Chomutov
3:6 (2:2, 0:3, 1:1)
HC Slavia Praha
Sobota 14.10.2017, 12:00 • SD Aréna • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 9. kolo

Dnešní utkání je za námi. Hosté díky povedené druhé třetině nakonec porážejí chomutovské Piráty 6:3! Hattrickem se blýskl kapitán hostů Patrik Martinec. (14:03:14)

59:42

59:40
    Matějka tvrdou střelou od modré nevyzrál na J. Němečka, který kotouč pohodlně chytil.

59:10
    Hosté vyhazují a odjíždějí střídat.

58:43
    Gut pálil z bezprostřední blízkosti, ale gól vstřelit nedokázal.

58:20
    Koláček střelou z mezikruží přestřelil soupeřovu klec.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:42
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Josef Němeček – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo). Trest odpyká Šimon Rulc.

57:34
    Zakázané uvolnění domácích. Vhazovat se tak bude před Šatným.

57:10
    Oddechový čas pro domácí.

57:10
    Piráti právě vstřelili branku!
    Domácí snižují na rozdíl tří branek! MICHAEL PROKEŠ se dostal zcela osamocen ke střele těsně před J. Němečkem a jeho následný střelecký pokus rozvlnil síť za slávistickým brankářem. Asistence: Stanislav Vrhel a Michal Gut.

56:36
    Hra se nyní přelévá z jedné strany na druhou. Šancí ale už moc nevidíme ani na jedné straně.

55:45
    Moravec střelou z mezikruží nijak neohrozil Šatného.

54:40

54:05
    Jágr střelou z levého kruhu vystrašil Šatného, který kotouč raději podržel ve své rukavici.

53:45
    Koláček střelou z pravého kruhu netrefil soupeřovu branku.

53:25
    Hosté dokázali vyhodit a domácí tak musejí začít od znova.

52:40
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Patrik Martinec – 2 min., sekání).

51:44
    Topol pálil od modré, ale Šatný jeho pokus v pohodě chytil.

51:23
    Petrásek střelou od modré ohrozil soupeřovu branku, ale J. Němečka prostřelit nedokázal.

50:42
    Tobiáš Holka se dostal zcela osamocen ke střele z levého kruhu, ale J. Němeček jistým zákrokem zneškodnil jeho střelu.

49:55
    Na ledě se toho momentálně příliš neděje. Hra se převážně pohybuje ve středním pásmu.

48:39
    Srdínko se nedokázal dostat s kotoučem do útočného pásma přes jednoho z obránců a hrát tak mohou domácí.

47:23
    Koláček si tak dlouho hrál s kotoučem v útočném pásmu, až o něj přišel.

46:42
    Ondřej Čech skvěle obkroužil s kotoučem soupeřovu branku a snažil se ho zasunout k bližší tyči. J. Němeček se však roztáhl na brankové čáře a kotouči nedovolil se dostat za čáru.

45:52
    Palát střelou z mezikruží příliš nevyděsil Šatného.

45:02
    Slavia právě vstřelila branku!
    Hosté zvyšují své vedení už na čtyři branky! Jakub Hofmann vyslal na branku střelu z levého kruhu, do které ještě před Šatným strčil svou hůl PATRIK MARTINEC a kotouč tak ztečoval do sítě. Šatný neměl proti této tečované střele žádnou šanci zasáhnout. Asistence: Jakub Hofmann.

44:38
    Moravec tvrdou střelou od modré netrefil soupeřovu svatyni.

43:54
    Hra se nyní pohybuje převážně ve středním pásmu.

42:46
    Labuzík vypálil z pravého kruhu, ale Šatný jeho pokus dokázal vyrazit mimo tři tyče.

41:45
    Domácí zahrozili v útočném pásmu, ale branku vstřelit nedokázali.

40:58
    Čapka napřáhl ke střele z vrcholu levého kruhu. Šatný však jeho pokus dokázal svou vyrážečkou vyrazit mimo tři tyče.

40:05
    Domácí vyhráli úvodní buly třetí třetiny a s kotoučem ihned vyrážejí do útočného pásma.

40:01

Další třetina začne přibližně v 13:33.

Druhá třetina je za námi. Hosté ve druhé třetině dominovali a po třech brankách zatím vedou nad Piráty 5:2. Domácí se určitě budou ještě snažit ve třetí třetině něco udělat s tímto výsledkem. Tak uvidíme, jak nakonec utkání skončí.

40:00

39:50
    Ve druhé třetině se už nic nestane a stav utkání je tak po dvou třetinách 2:5.

39:00
    Poslední minutka druhé třetiny.

38:10
    Labuzík střelou z vrcholu pravého kruhu příliš nevyděsil Šatného.

37:32
    Sarkisjanc vyslal na branku střelu od modré, kterou ale srazil jeden z obránců nad branku.

36:13
    Rulc pálil z mezikruží, ale bohužel pro jeho tým jen nad branku.

34:46
    Velký závar před slávistickou brankou, ale snížení z chomutovských holí nepřichází.

33:26
    Hosté vedou už 5:3! TOMÁŠ LABUZÍK se dostal s kotoučem podél pravého mantinelu za branku soupeře, kde následně poslal kotouč před chomutovskou branku, a tam si nechtíc vstřelil vlastní gól Tadeáš Svoboda. Asistence: Bez asistence.

32:08
    Ofsajd domácích. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

31:19
    Michal Gut se dostal do samostatného úniku, ale Josefa Němečka v brance hostů nedokázal překonat!

30:38
    Brummel se snažil vystřelit z mezikruží, ale do jeho střely vložil hůl jeden z obránců a kotouč tak ztečoval mimo tři tyče.

29:27
    Vaněk dostal nabito na modrou. Jeho následný střelecký pokus však skončil jen v lapačce připraveného J. Němečka.

28:11
    Pöschl střelou od modré poslal kotouč jen do lapačky připraveného J. Němečka.

27:40
    Holec střelou od modré netrefil soupeřovu svatyni.

27:20

26:29
    Oddechový čas pro hosty.

26:29
    Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se tak bude před J. Němečkem.

25:56
    Domácí se snaží na tuto branku odpovědět stejnou mincí. Zatím se jim to však příliš nedaří.

24:46
    Hosté vedou už o dvě branky! Labuzík se dostal s kotoučem podél pravého mantinelu až ke střele z pravého kruhu, kterou trefil tyč Šatného branky, od které se kotouč odrazil přímo na hůl PATRIKA MARTINCE, a ten už následně neměl problém vsítit branku. Asistence: Tomáš Labuzík.

23:55
    Gut vyslal na branku střelu z pravého kruhu, kterou dokázal J. Němeček vyrazit mimo tři tyče.

22:38
    Gut se snažil projít s kotoučem podél pravého mantinelu přes jednoho z obránců. To se mu však nepovedlo a domácí tak o kotouč přišli.

21:42
    Hra se nyní pohybuje převážně v obranném pásmu domácích.

20:25
    Hosté se dostávají do vedení! DOMINIK MORAVEC se dostal ke střele z vrcholu levého kruhu a jeho přesně mířený pokus pod horní tyčku skončil za bezmocným Šatným. Asistence: Jakub Hofmann.

20:05
    Hosté vyhráli úvodní buly druhé třetiny a s kotoučem se ihned ženou směrem dopředu.

20:01

První třetina je za námi. V první třetině jsme zatím měli možnost sledovat velmi vyrovnaný zápas s mnoha šancemi na obou stranách. Na první branku utkání si však diváci na stadionu museli počkat až zhruba do poloviny první třetiny, kdy se prosadil domácí Jan Urych. Hosté však dokázali zhruba o pět minut později vyrovnat zásluhou Patrika Martince, který se trefil z přesilové hry. Přesně o minutu později však domácí opět vedli, a to když se trefil taktéž z přesilové hry Marcel Štefančík. Před koncem první třetiny však ještě hosté stihli vyrovnat po skvělé práci v útočném pásmu se trefil Tomáš Labuzík.

20:00

19:00
    Poslední minutka první třetiny.

18:48
    Jágr pálil z pravého kruhu, ale Šatný tentokrát předvedl jistý zákrok a jeho střelu dokázal chytit.

18:26
    Hosté opět srovnávají stav utkání! TOMÁŠ LABUZÍK skvěle vybojoval kotouč v útočném pásmu a následnou střelou k levé tyči překonal Šatného. Ten proti jeho střele neměl šanci zasáhnout. Asistence: Bez asistence.

17:45
    Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu.

16:57
    Hosté si mezi sebou neporozuměli v útočném pásmu a o kotouč tak přišli.

16:20
    Vaněk vyslal na branku střelu od modré, kterou ale dokázal zablokovat jeden z obránců.

15:27
    Domácí taktéž využívají přesilovou hru a opět vedou! MARCEL ŠTEFANČÍK napřáhl ke střele od modré, která skončila až za zády J. Němečka. Asistence: Stanislav Vrhel.

15:04
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Filip Černý – 2 min., podražení).

14:26
    Hosté využívají přesilovou hru a vyrovnávají na 1:1! Tomáš Labuzík našel skvělou křižnou přihrávkou v pravém kruhu úplně volného PATRIKA MARTINCE, který následnou střelou z první trefil prostor u Šatného levé tyče! Asistence: Tomáš Labuzík a Dominik Moravec.

13:40
    Koláček dokázal vyhodit a hosté tak musejí začít od začátku.

13:14
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Jan Urych – 2 min., podražení).

13:10
    Úmyslný ofsajd hostů. Vhazovat se tak bude před J. Němečkem.

12:15
    Labuzík se dostal ke střele z pravého kruhu. Jeho pokus byl ale ztečován jedním z obránců nad branku.

11:49
    Hosté si mezi sebou neporozuměli ve středním pásmu a o kotouč tak přišli.

10:31
    Domácí se dostávají do vedení! Ondřej Čech vyslal na branku střílenou přihrávku z vrcholu levého kruhu, kterou těsně před J. Němečkem šikovně tečoval do pravého horního růžku branky JAN URYCH. Asistence: Ondřej Čech.

09:31
    Srdínko vyslal na branku jedovku z vrcholu levého kruhu. Šatný však jeho pokus dokázal vyrazit svým levým ramenem nad branku.

08:51
    Koláček se dostal ke střele z pravého kruhu. Jeho pokus však zablokoval jeden z obránců.

07:49

07:30
    V obrovské šanci se nyní ocitl Tadeáš Svoboda, který se ocitl zcela osamocen s kotoučem před J. Němečkem. Jeho následný střelecký pokus ale skončil mimo tři tyče.

07:11
    Moravec vyslal na branku střelu z mezikruží, která však byla ztečována jedním z obránců do ochranné sítě.

06:25
    Černý se snažil s kotoučem projít mezi dvěma obránci. To se mu však nepovedlo a hrát tak mohou opět domácí.

05:47
    Koláček si tak dlouho hrál s kotoučem za brankou soupeře, až o něj přišel.

04:18
    Petrásek pouze nahodil kotouč za soupeřovu branku a následně odjela celá jeho pětka střídat.

03:10
    Rulc vyslal na branku střelu z pravého kruhu, která propadla Šatnému mezi betony. Kotouč však následně místo toho, aby skončil za brankovou čárou, skončil jen na tyči.

02:26
    Vymětal se dostal ke střele z pravého kruhu, ale jeden z obránců jeho střelecký pokus ztečoval do ochranné sítě.

01:55
    Jágr se dostal ke střele z mezikruží, ale soupeřovu branku přestřelil.

01:13
    Štefančík skvěle vybojoval kotouč v útočném pásmu. Následně vypálil z levého kruhu, ale J. Němeček jeho střelecký pokus skvěle chytil.

00:43
    Koláček hledal před brankou někoho ze svých spoluhráčů, ale do jeho přihrávky vložil hůl jeden z obránců a kotouč ztečoval za vlastní branku.

00:05
    Hosté vyhráli úvodní buly první třetiny a s kotoučem ihned vyráží směrem dopředu.

00:01

Piráti Chomutov: Šatný (Šilhan) – Petrásek, Holec, Pöschl, Vaněk, Matějka, Kovár, Martínek, Klika – Spudich, Králíček, Urych, Kulich, Svoboda, Prokeš, Čech, Koláček, Štefančík, Holka, Gut, Vrhel

HC Slavia Praha: J. Němeček (Pittr) – Moravec, Srdínko, D. Němeček, Vymětal, Topol, Čapka, Palát, Kučera – J. Svoboda, Černý, Sarkisjanc, Martinec, Brummel, Hofmann, Labuzík, Míšek, Rulc, Jágr

Rozhodčí: Hlinka – Coubal, Lichtenberk.

Mladí slávisté se momentálně nachází v tabulce na osmé příčce se sedmi body. Po osmi odehraných zápasech mají na svém kontě 2 výhry v normální hrací době, 1 porážku po prodloužení a 5 proher v normální hrací době. Venku zatím odehráli tři zápasy, ze kterých 1x vyhráli v normální hrací době a 2x prohráli v normální hrací době.

Posledních 5 zápasů

HC Slavia Praha – Rytíři Kladno 4:2
    HC Slavia Praha – HC Meteor Třemošná 0:3
    HC Litvínov – HC Slavia Praha 6:2
    HC Slavia Praha – HC Plzeň 1929 0:7
    HC Sparta Praha – HC Slavia Praha 6:1

Mladí piráti se momentálně nachází v tabulce na třetí příčce s šestnácti body. Po osmi odehraných zápasech mají na svém kontě 5 výher v normální hrací době, 1 porážku po nájezdech a 2 porážky v normální hrací době. Doma zatím odehráli tři zápasy, ze kterých 2x vyhráli v normální hrací době a 1x prohráli po nájezdech.

HC Litvínov – Piráti Chomutov 6:1
    Piráti Chomutov – HC Plzeň 1929 4:5 po nájezdech
    HC Slovan Ústí nad Labem – Piráti Chomutov 1:7
    HC Sparta Praha – Piráti Chomutov 5:3
    Piráti Chomutov – PZ Kladno 5:0

Zdravím všechny hokejové fanynky a fanoušky u dnešního zápasu ELIOD extraligy mladšího dorostu mezi chomutovskými Piráty a pražskou Slavií.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

Martin Penker

Branky a nahrávky: 11. Urych (Čech), 16. Štefančík (Vrhel), 58. Prokeš (Vrhel, Gut) – 15. Martinec (Labuzík, Moravec), 19. Labuzík, 21. Moravec (Hofmann), 25. Martinec (Labuzík), 34. Labuzík, 46. Martinec (Hofmann)

Piráti Chomutov: Šatný (Šilhan) – Petrásek (C), Holec, Pöschl, Vaněk, Matějka, Kovár, Martínek, Klika – Spudich, Králíček, Urych, Kulich, Svoboda, Prokeš, Čech, Koláček, Štefančík, Holka, Gut, Vrhel
    HC Slavia Praha: J. Němeček (Pittr) – Moravec, Srdínko, D. Němeček, Vymětal, Topol, Čapka, Palát, Kučera – J. Svoboda, Černý, Sarkisjanc, Martinec (C), Brummel, Hofmann, Labuzík, Míšek, Rulc, Jágr

Rozhodčí: Hlinka – Coubal, Lichtenberk