Kladno – Třemošná 8:2 (kon.) | Chomutov – Slavia 3:6 (kon.) | Mladá Boleslav – Jihlava 3:0 (kon.)
Vítkovice – HK MD Šumperk 4:3 (kon.) | Letňany – Č. Budějovice 2:8 (kon.) | PZ Kladno – Sparta 3:6 (kon.)
Poruba – Třinec 0:6 (kon.) | Ústí n/L – HC Plzeň 1:7 (kon.) | Warriors Brno – Zlín 2:6 (kon.)
K. Vary – HC Litvínov 6:9 (kon.)
BK Mladá Boleslav
3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
HC Dukla Jihlava
Sobota 14.10.2017, 13:00 • ŠKOENERGO Aréna • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 9. kolo

58:19
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Domácí využili přesilovou hru. Mezi kruhy se napřáhl LUKÁŠ KAPAL a rozvlnil síť za Filipem Maláčem. Stvrdil tak vítězství Mladé Boleslavi. Asistence: Adam Přenosil.

57:24
    Dvouminutový trest za vražení na hrazení dostal Marek Chvátal (JIH).

52:26
    Za podražení byl na dvě minuty vyloučen Marek Chvátal (JIH).

42:45
    Za hákování dostal menší trest David Kredl (MBL).

39:43
    Matouš Menšík ujížděl sám na branku, ale moc toho nevymyslel. Puk zůstal před Krinwaldovým betonem.

39:21
    Bruslaři měli v posledních minutách značný tlak, který vyústil ve druhý gól Středočechů. Po odražené střele se k puku dostal znovu OSKAR HAAS a navýšil vedení svého týmu. Asistence: Šimon Táborský.

33:34
    Jindřich Plíšek vyjel ze střídačky, zachytil puk a jel sám na branku. Svůj nájezd však k úspěšnému konci nedotáhl. Puk skončil před betony Filipa Maláče.

29:13
    Dvojnásobná přesilovka Jihlavy je pryč. Za sekání byl vykázán na dvě minuty Matouš Menšík (JIH).

28:31
    Oddechový čas pro hosty.

28:31
    Mladá Boleslav bude hrát minutu a 39 sekund ve třech. Dvouminutový trest za podražení dostal Michal Simon (MBL).

28:11
    Domácí hráli poměrně dlouhou dobu v šesti, což se jim stalo podruhé v zápase. Dvouminutový trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Tomáš Rajgl (MBL).

24:13
    Domácí diváci se radují z prvního gólu. Po vyhraném buly se prosadil přesnou střelou PETR ŠÍMA. Asistence: Michal Simon, Jakub Zajíček.

18:56
    Těžko uvěřit tomu, co Jakub Zajíček neproměnil. Boleslavský útočník byl přímo před brankářem sám, avšak puk do horní části branky nedostal.

15:05
    Mladá Boleslav hrála v šesti. Menší trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Tomáš Kos (MBL).

10:21
    Utkání sleduje 81 diváků.

07:28
    Za faul kolenem byl vyloučen na dvě minuty David Mihulka (JIH). Domácí budou hrát minutu čtyři na tři.

06:28
    Bude se hrát čtyři na čtyři. Tomáš Rajgl (MBL) dostal menší trest za sekání a Marian Havel (JIH) dvě minuty za hrubost. Jihlavě se vyloučení za hrubost nelíbilo a trenér rázně protestoval u hlavního rozhodčího.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 25. Šíma (Simon, Zajíček), 40. Haas (Táborský), 59. Kapal (Přenosil)

BK Mladá Boleslav: Krinwald (Kmec) – Sommer, Přenosil, Táborský, Rajgl, Holoubek (A), Kulvejt, Pokorný – Závora (C), Zajíček, Bartoň, Plíšek, Kredl, Hašlar, Kapal, Haas, Moc, Šíma, Kos, Simon (A)
    HC Dukla Jihlava: Maláč (Pavlas) – Mikeš, Kratochvíl, Sapík, Brož (C), Moravec, Winkler, Chvátal, Mihulka, Chlubna (A), Augusta (A), Menšík, Havel, Kochrda, Polodna, Kravec

Rozhodčí: Bejček – Zháňal, S. Hradil