Opava – Poruba 2011 4:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Pelhřimov 14:3 (kon.) | Mor. Budějovice – Nymburk 4:8 (kon.)
Val. Meziříčí – Kopřivnice 3:2 (po pr.) | SHK Hodonín – Šumperk 4:5 (po pr.) | Klatovy – Žďár n/S 5:3 (kon.)
Most – Sokolov 4:1 (kon.) | David Servis – Písek 3:4 (0:1 po s.n.) | Tábor – Kolín 2:3 (po pr.)
Kobra – Bílina 4:6 (kon.) | Vrchlabí – Řisuty 5:3 (kon.) | Trutnov – Děčín 6:4 (kon.)
Jablonec n/N – Dvůr Králové n. L. 6:1 (kon.)
HC Bobři Valašské Meziříčí
3:2 (0:0, 2:2, 0:0 - 1:0)
HC ISMM Kopřivnice
Sobota 14.10.2017, 17:00 • Zimní stadion Valašské Meziříčí • 2. liga skupina Východ • 11. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše a budu se těšit příště na počtenou.

Po minutě prodloužení rozhodl utkání oslavenec Petr Dvořák a zajistil tak Bobrům první vítězství po sérii porážek. Kopřivnice dnes odjíždí z Bobří hráze smutnější, nemusí se však za svůj výkon vůbec stydět.

61:03
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    PETR DVOŘÁK si našel odražený kotouč a sklepnutím v úrovni pasu jej poslal za Hromadova záda. Asistence: Jiří Weintritt.

60:21
    Po špatně odpískaném zakázaném uvolnění se vhazuje ve středovém kruhu.

60:01

Třetí třetina gól nenabídla, a tak zůstal stav nerozhodný 2:2. Po krátké přestávce bude následovat prodloužení.

60:00

59:07
    Bobři se dostali hned ke třem dorážkám! Ani jedna však nekonči v Hromadově svatyni.

58:38
    Weintrittovo vysoké nahození ze středního pásma podržel Hromada ve svém hrudním koši.

58:26
    Oba týmy v plném počtu.

57:12
    Až do zakončení se prokličkoval Sluštík. Před jeho pokusem ale sevřel včas betony Plšek a udržel tak nerozhodný stav utkání.

56:45
    Puk mimo ledovou plochu. Vhazuje se před Hromadou.

56:26
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Hryciow – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Krutil – 2 min., hrubost).

55:51
    V závěru zápasu mají více ze hry domácí Bobři, kteří byli několikrát blízko rozdílovému gólu.

55:13
    Kopřivničtí útočníci přešli rychle do útočného pásma, kde jeden z nich jen tak tak nevsítil třetí branku hostů.

54:15
    Bruncův tvrdý pokus skončil pár centimetrů od Hromadovy brány!

52:36
    Pokorný si nahodil kotouč do útočného pásma, kde byl ovšem rychleji Mrowiec a poslal do protiútoku své spoluhráče.

51:59

51:29
    Bruncova teč jen těsně minula branku hostů. Po dalším pokusu Hromada zalehl kotouč v brankovišti.

50:51
    Gola nejprve namířil svůj pokus mimo tři tyče Plškovy brány, poté nepříjemně zajel do gólmana domácích, který se jen těžce zvedal z ledu.

49:59
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Stříž – 2 min., držení protihráče).

49:33
    Plšek podržel kotouč pod lapačkou před dotírajícím útočníkem hostů.

48:12
    Bobři nyní drží Kopřivnici v útočném pásmu a nedovolují ji vystřídat.

47:22
    Pokorný se snažil prokličkovat přes střední pásmo. Byl ale zastaven pozorným Střížem.

46:05
    Studený střílel po zmatcích v obraně hostů do nepříliš připraveného Hromady. Ten i přes potíže přerušuje hru chycením kotouče v lapačce.

45:14
    Tomášek pálil z mezikruží. Svou střelu ale namířil mimo branku Plška.

44:31
    Pořického svižný pokus prolétl jen těsně vedle tyče Hromadovy svatyně!

43:45
    Kopřivnice jen vyhazuje na zakázané uvolnění. Rozhodčí uvede puk do hry po pravé ruce Hromady.

42:35
    Mikelův pokus Hromadovi nejprve vypadl, rychle si jej však našel a schoval v lapačce.

41:38
    I poslední třetina se začala hrát ve vysokém tempu. Naposled Studený hledal před brankou svého spoluhráče. Tomu kotouč přeskočil přes hokejku a u kotouče jsou hosté.

40:47

40:01

Další třetina začne přibližně v 18:34.

Druhá třetina nabídla raketový nástup Kopřivnice do utkání. Nejprve se ve 24. minutě prosadil dorážkou Ondřej Sluštík, o minutu později následovala druhá branka hostů zásluhou Jana Poruby. Valašské Meziříčí se ale nevzdalo a v polovině utkání nejprve snížil Jiří Weintritt, aby tři minuty před koncem srovnal stav utkání kapitán Bobrů Václav Studený. Druhá třetina tedy nabídla hned čtyři branky, stav ale zůstává pořád nerozhodný 2:2. Nabídne třetí třetina vítěze nebo bude muset zápas rozhodnout prodloužení nebo samostatné nájezdy?

40:00

39:55
    Pár chvil před koncem druhé třetiny se v dobré příležitosti ocitl Daněk. Hromada jeho pokus schoval ve svém náručí.

39:10
    Pokorný si nabruslil až do mezikruží. Svůj pokus ale namířil mimo Hromadovu svatyni.

38:47
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Heinzl – 2 min., podražení).

37:50
    Hosté se dopustili icingu. Vhazuje se před Hromadou.

36:56
    Dělovka Hryciowa vypadla Hromadovi z náruče před brankoviště, kde hlídkoval VÁCLAV STUDENÝ a zasunutím kotouče za Hromadova záda srovnává stav utkání. Asistence: Michal Hryciow a Dominik Pokorný.

36:27

35:49
    Kopřivnici se zatím přesilovka vůbec nedaří. Valašské Meziříčí s přehledem hlídá modrou čáru, kde zastavuje útoky hostů.

35:07
    Bobři vyhazují do pásma hostů a střídají.

34:27
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Hryciow – 2 min., krosček).

33:15
    Dalajka protečoval nahození do útočného pásma. Za brankou si jej ale nejrychleji našel brankář Hromada a posunul kotouč ke svým bekům.

32:11
    Porubův pokus od modré tečoval do středního pásma Martiník. Do úniku se ale nedostal.

31:25
    Kopřivnice řeší tlak Bobrů jen vyhozením na zakázané uvolnění.

29:49
    Nahození Hladiše si našel před Hromadou JIŘÍ WEINTRITT a sklepnutím za Hromadova záda snižuje rozdíl ve skóre na jedinou branku. Asistence: Dominik Hladiš a Josef Daněk.

29:33

28:49
    Kopřivnice se osvobozuje a stíhá vystřídat celou obranou formaci.

28:16
    Rozjetého Kývalu zastavil pomezní rozhodčí odpískáním ofsajdu.

27:33
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Vyčesaný – 2 min., sekání).

27:07
    Váňovo nahození zblokoval mimo ledovou plochu ležící útočník. Vhazuje se před Hromadou.

26:26
    Matějka se snažil zavést kotouč do útočné třetiny. Narazil ale na odpor hostujícího obránce, který ho obral o kotouč a zakládá protiútok.

25:49
    Kopřivnice pokračuje ve svém náporu. Plšek ukryl puk v lapačce a nechává své spoluhráče v klidu vystřídat.

24:24
    Kopřivnice právě vstřelila branku!
    Hosté střílí rychle svůj druhý gól! Do samostatného úniku se dostal JAN PORUBA. Svůj pokus zamířil pod lapačku Plška, který nedokázal včas zareagovat a hosté tak jdou do dvoubrankového vedení! Asistence: Marek Bail a Martin Tomášek.

23:26
    Kopřivnice vytěžila ze svého tlaku první branku utkání. Ve schrumáži před brankou se nejrychleji zorientoval ONDŘEJ SLUŠTÍK a poslal kotouč za Plškovy záda. Asistence: Jaroslav Mrowiec.

22:29
    Bobři se nemůžou dostat k souvislému držení kotouče a založení akce. Kopřivnice vzorově napadá jejich rozehrávku a dostává se do střeleckých příležitostí.

21:18
    Kopřivnice ihned v úvodu druhé třetiny srovnala tempo hry s Valašským Meziříčím. Pokus Vyčesaného chytá se štěstím Plšek do lapačky.

20:01

Další třetina začne přibližně v 17:34.

V první třetině jakoby hráči Kopřivnice ještě nevystoupili z autobusu a vůbec nestačili nasazenému svižnému tempu domácího Valašského Meziříčí. Bobři strávili drtivou většinu třetiny v útočnému pásmu a zasypali Hromadu několika pokusy. Skóre ovšem zůstalo nezměněno bez jediné vstřeleného branky. Uvidíme, jak dlouho vydrží Bobrům nasazené vysoké tempo a jak se s ním dokáže popasovat hostující Kopřivnice v dalším průběhu utkání.

20:00

19:39
    Bobři se i v posledních chvílích první třetiny snaží o vstřelení první branky utkání.

18:07
    Dělovka Weintritta zamířila jen těsně vedle levé tyče Hromadovy svatyně.

17:21
    Kofroň obral o kotouč rozehrávajícího obránce domácích. Plšek byl ale pozorný a jeho pokus tváří v tvář chytá.

16:20
    Hromada váhal s rozehrávkou kotouče. Nakonec si puk ponechal skrytý v lapačce před dotírajícím útočníkem a opět se vhazuje po jeho pravé ruce.

15:23
    Matějka si našel prostor pro nabruslení až před branku soupeře. Svůj pokus už ale střílel z velkého úhlu a Hromada bez problémů kryje.

14:28
    Pro nahození Davida Vargy si za bránu dojel brankář hostů. Malý moment po jeho rozehrávce končí kotouč mimo ledovou plochu.

13:43
    Plšek schoval puk do lapačky a přerušuje hru. Vhazuje se po jeho pravici.

12:51
    Hráči Kopřivnice zatím v průběhu třetiny nestíhají vysokému tempu, které nasadili hráči Valašského Meziříčí. K další šanci se dostal Mikel od modré, jehož pokus vyráží Hromada mimo bránu.

11:26
    Poruba se svým důrazem dostal až k zakončení, které skončilo za Plškovou bránou. V zápětí ho ale poslal hned zpět před bránu, kde nedokázal usměrnit puk za Plškova záda Porubův spoluhráč.

10:42
    Hromada si vyjel z brány a pro jistotu ukryl kotouč v lapačce.

10:16
    Kopřivnice se snažila uklidnit hru poklidnou rozehrávku. Nahození Krutila ale končí až na zakázaném uvolnění.

09:13
    Po dalším zákroku Hromady se vhazuje v útočném pásmu Valašského Meziříčí.

08:40
    Hladišovo nahození tečoval před Hromadou jeden z útočníků. Hromada si nebyl vůbec jistý, kde má kotouč. Nakonec ho našel pod svými betony.

07:46
    Bobři se znovu řítili do dobré šance. Po teči kopřivnického obránce končí kotouč mimo ledovou plochu.

06:53
    Daňkův pokus se otřel o brankovou konstrukci Hromadovy svatyně a končí na zadním mantinelu.

06:09
    Báchorovo nahození způsobilo hostujícímu brankáři nemalé potíže. Kopřivnice se následně zmocňuje puku a žene se do útoku.

05:25
    Hořanský si našel místo pro střelu z levého kruhu pro vhazování. Ten jeho pokus vyrazil jen před sebe, kde ještě dorážel jeden z útočníků, s tou si již Hromada poradil a přerušuje hru.

04:41
    Nepřesná rozehrávka z řad domácích zadáků zavinila další zakázané uvolnění Bobrů.

04:03
    Mezi betony zamířil svůj pokus Dvořák. Hromada byl však pozorný a vyráží.

03:22
    Nahození Hryciowa našlo jen připraveného Hromadu. Ten hru přerušuje a vhazuje se po jeho pravici.

02:42
    Nahození Váni si našel za brankou brankář Hromada a rozehrává ke svým spoluhráčům.

01:28
    Valašské Meziříčí kombinovalo v útočném pásmu. Obránci Kopřivnice byli ale důslední a vyhazují kotouč z pásma.

00:29
    O první přerušení hry se postarali domácí Bobři, když jen vyhodili na zakázané uvolnění.

00:01

Oba týmy na ledové ploše. Utkání za malou chvíli započne.

HC Bobři Valašské Meziříčí: Plšek (Bechný) – Weintritt, Hladiš, Hryciow, Mikel, Báchor, Váňa, Baroš – Matějka, Studený (C), Kývala – Dalajka, Daněk, Martiník (A) – Pořický, Dvořák, Brunec (A) – Hořanský, Pokorný, D. Varga – Mir. Varga

Trenér: Jiří Weintritt

HC TATRA Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Stříž, Krutil, Marek (A), Bail, Mrowiec, Fojtík – Heinzl, Poruba, Pěnčík, Hrubý, Bartošák, Mach, Vyčesaný, Suchý, Tomášek, Kofroň, Gola, Sluštík (C)

Trenér: Jaroslav Kofroň

Rozhodčí: Vaněk – Novák, Kučera.

Valašské Meziříčí se ne a ne po úvodních dvou vítězstvím chytit. Po prvních třech utkáních, ve kterých dokázalo bodovat, přišla série porážek bez jediného vytěženého bodu. Případná prohra s Kopřivnicí by Bobry z Valašského Meziříčí odsoudila k pobytu na posledním místě o minimálně jedno další kolo.

HC Tatra Kopřivnice

Kopřivnice po vstupu nového sponzora v podobě Tatry dokázala zvítězit pouze dvakrát v základní hrací době. Naposledy se hokejistům města Tatry povedl takový kousek v posledním odehraném kole doma proti Opavě, kterou zdolali v poměru 4:2. Na Bobři hráz tak pojedou vítězně naladěni.

Forma v posledních 5 utkáních: 1-0-0-4
    Nový Jičín – Kopřivnice 5:2
    Kopřivnice – Poruba 3:12
    Kopřivnice – Šumperk 3:5
    Hodonín – Kopřivnice 8:2
    Kopřivnice – Opava 4:2

Sobota 14. října nabídne již jedenácté kolo 2. ligy – skupiny Východ. Na Bobří hrázi se utkají týmy Valašského Meziříčí a Kopřivnice. Oba týmy se kroutí ve spodních patrech tabulky, Valaši se dokonce nacházejí na pozici úplně poslední. Ve vzájemném souboji se tak může Kopřivnice ještě více Valašskému Meziříčí v tabulce vzdálit, naopak Bobři se můžou na město Tatry bodově dotáhnout.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Daniel Gargulák

Branky a nahrávky: 30. Weintritt (Hladiš, Daněk), 37. Studený (Hryciow, Pokorný), 62. Dvořák (Weintritt) – 24. Sluštík (Mrowiec), 25. Poruba (Bail, Tomášek)

HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Stříž, Krutil, Marek (A), Bail, Mrowiec, Fojtík – Heinzl, Poruba, Pěnčík, Hrubý, Bartošák, Mach, Vyčesaný, Suchý, Tomášek, Kofroň, Gola, Sluštík (C)

Rozhodčí: Vaněk – Novák, Kučera