Opava – Poruba 2011 4:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Pelhřimov 14:3 (kon.) | Mor. Budějovice – Nymburk 4:8 (kon.)
Val. Meziříčí – Kopřivnice 3:2 (po pr.) | SHK Hodonín – Šumperk 4:5 (po pr.) | Klatovy – Žďár n/S 5:3 (kon.)
Most – Sokolov 4:1 (kon.) | David Servis – Písek 3:4 (0:1 po s.n.) | Tábor – Kolín 2:3 (po pr.)
Kobra – Bílina 4:6 (kon.) | Vrchlabí – Řisuty 5:3 (kon.) | Trutnov – Děčín 6:4 (kon.)
Jablonec n/N – Dvůr Králové n. L. 6:1 (kon.)
SHK Drtiči Hodonín
4:5 (1:1, 2:3, 1:0 - 0:1)
DRACI PARS ŠUMPERK
Sobota 14.10.2017, 17:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského, Hodonín • 2. liga skupina Východ • 11. kolo

A ode mě je to pro dnešek vše. Loučí se s Vámi Petr Svoboda a od dalšího onlajnového přenosu ze Zimního stadionu Václava Nedomanského se budu těšit opět napočtenou. (19:35:03)

60:25
    Draci právě vstřelili branku!
    Je rozhodnuto! LUBOMÍR KOVAŘÍK rozhoduje dnešní utkání a kompletuje hattrick! Hostující útočník po přihrávce Michala Vymazala prostřelil Halodu mezi betony. Asistence: Michal Vymazal, Jakub Schejbal.

60:07
    Daniel Vaněk se po nahození Jakuba Vrány dostal před Lakosila, který chytá!

60:01

Shrnutí třetí třetiny
    Třetí periody patřila jasně domácímu týmu, který svým pohybem dělal svému soupeři velké problémy. Drtivý tlak Baníku vyvrcholil ve třiapadesáté minutě, kdy skóroval Jakub Vrána. Díky tomuto zásahu dnešní zápas dospěl do prodloužení.

60:00

59:59
    Nebezpečná Vachutkova střela v závěru třetí periody jen těsně minula tyč Halodovy brány.

59:05
    Domácí tým se dlouho držel v útočném pásmu, ale Šumperk urputně brání vyrovnaný stav. Hodonínský stadion se pomalu chystá na prodloužení.

58:13
    Jan Sedlák vyslal tvrdou střelu od modré čáry. Tento projektil zaduněl o zadní mantinel. Tlak domácího týmu pokračuje.

57:40
    Skvělý zákrok Ondřeje Halody proti Šťávově dělovce od modré čáry!

57:36
    Na druhé straně střelu Jakuba Řezáče lapil Ondřej Haloda mezi své betony.

56:55
    Martin Miklík nyní předvedl velkou parádičku, když si potáhl kotouč k pravé tyči hostující branky a bekhendem zakončoval do horního růžku brány. Lakosil zasahuje.

56:03
    Miklíkovu dělovku od modré čáry vyráží Lakosil do ochranné sítě.

55:43
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Králík – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Kužílek – 2 min., hákování).

55:02
    Třetí formace Drtičů se dostala do několika nebezpečných šancí. Lakosil nyní výrazně podržel Šumperk.

54:19
    Pokud by se jednalo o fotbalové utkání, zajisté by tento zásah byl kandidátem na gól roku, avšak v hokejovém utkání není kopnutí tolerováno a branka Šumperku tudíž neplatí.

53:45
    Trojice Lehečka-Půhoný-Vachutka převáděla v útočném pásmu skvělou kombinaci. Po dlouhém souboji o puk za Halodovou bránou vykazuje rozhodčí hru do středního psáma.

Petr Svoboda

Branky a nahrávky: 13. Peš (Hložánek, Sedlák J.), 32. Mojžíš (Vaněk), 37. Vrána (Sedlák J.), 53. Vrána (Vaněk) – 11. Kovařík (Vymazal, Králík), 24. Kovařík (Gewiese), 28. Králík (Vymazal), 29. Ostřanský (Hroch), 61. Kovařík (Vymazal, Schejbal)

SHK Drtiči Hodonín: Haloda O. (Štěpanovský) – Peslar, Mojžíš (A), Miklík, Sedlák J., Kužílek, Haloda M., Kobylík – Hložánek, Vaněk, Vrána – Matula, Peš (C), Kadlec – Sajdl (A), Kuba, Romančík – Stehlík, Hajný, Charvát – Venclík.
    Trenéři: Stanislav Beťko, Jan Prčík.

DRACI PARS ŠUMPERK: Lakosil (Svoboda) – Procházka, Sedlák T. (C), Gewiese, Schejbal, Řezáč, Ďurkač, Šťáva – Půhoný, Lehečka, Vachutka, Králík, Vymazal (A), Kovařík, Ostřanský, Cink (A), Hroch, Skopal, Müller.
    Trenér: Pavel Hulva

Rozhodčí: Jiří Škach – Petr Blaha, Tomáš Goňa