Znojmo – Č. Budějovice 1:1 (kon.) | Sokolov – Olympia Radotín 1:3 (kon.)
1. SC Znojmo FK
1:1 (1:1)
SK Dynamo Č. Budějovice
Neděle 15.10.2017, 13:00 • Městský stadion v Horním parku, Znojmo • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 11. kolo

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (14:53:22)

Ve druhé půli byli hosté aktivnější, měli více šancí a Znojmo může děkovat především svému brankáři, který má na remízovém stavu obrovskou zásluhu. Jeho protějšek naopak ve druhé půli žádnou těžkou situaci řešit nemusel, až v závěru se Znojmo více osmělilo, ale budějovickému brankáři pomohli spoluhráči.

90+4

90+4
    Ještě jeden roh pro domácí tým.

90+3
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Jakub Pešek (SK Dynamo Č. Budějovice).

90+2
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Elvis Mashike Sukisa, přichází Jindřich Kadula.

90+2
    Rohový kop pro hostující tým.

90+1
    Nastavují se tři minuty.

90
    Cihlářův centr před bránu lapil do rukou znovu hostující brankář.

89
    Javůrkův centr před bránu hlavičkoval jeden z hráčů, ale pro Staňka to nebylo nic těžkého, míč se snesl přímo do jeho náruče.

87
    Hladík míč dobře zpracoval, ale poté zbrkle prudce přihrával, míč končí v zámezí a odkopávat od brány bude Staněk.

85
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Roman Wermke, přichází Lukáš Pouček.

85
    Znojmo úplně zbytečnými ztrátami míče dává možnost soupeři, tentokrát to dopadlo pro něj dobře, neboť se hosté v pokutovém území provinili faulem.

83
    Benát se mohl ihned gólově prosadit, sám před brankářem však z ostrého úhlu mířil pouze do strážce znojemské svatyně.

82
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Ivo Táborský, přichází Petr Benát.