Standard – Kortrijk 3:1 (kon.) | Oostende – Club Brugge 2:3 (kon.) | Antverpy – Waregem 3:0 (kon.)
Standard Lutych
3:1 (3:1)
KV Kortrijk
Neděle 15.10.2017, 14:30 • Stade Maurice Dufrasne, Lutych • Belgická liga • 10. kolo

Domácí fotbalisté o dvě výhry rozhodli v prvním poločase, sice inkasovali jako první, ale pak rychle vstřelili tři branky, díky čemu vyhráli tento duel. Hostující celek hrál od prvního poločasu v deseti, později ve druhém poločase byl vyloučený i domácí hráč. Lutych vyhrál zcela po zásluze. (16:26:18)

90+5

90+5
    Thomas Kaminski uvede míč do hry dlouhým výkopem a pravděpodobně to bude to poslední, co uvidíme.

90+5
    Probíhá poslední minuta nastavení, ani jeden celek se už nikam nežene. O tom, kdo vyhraje, je už rozhodnuto.

90+4
    Kortrijk rozehrává nepřímý kop z velké dálky. Abdul Ajagun centroval před branku, ale nikdo z jeho spoluhráčů nedokázal zakončit.

90+3
    Žlutou kartu dostává Edmilson Junior (Standard Lutych).

90+2
    Edmilson Junior výborně vypálil ze střední vzdálenosti, jeho pokus se mezi tři tyče nevešel, a tak bude rozehrávat gólman.

90+1
    Pět minut uvidíme nad rámec druhého poločasu.

90
    Hervé Kage centroval před branku, na jeho pas si vyskočil spoluhráč Jérémy Perbet, který ovšem hlavou minul branku.

89
    V poklidném tempu se dostává do finální fáze druhého poločasu, Hervé Kage založil rychlou akci z obranné poloviny, ale nikdo ze spoluhráčů nemohl pokračovat.

88
    Žlutou kartu dostává Lucas Rougeaux (KV Kortrijk).

87
    Bennard Kumordzi nedokázal zpracovat přihrávku spoluhráče, a tak budou vhazovat domácí v útoku. Paul-José Mpoku hledá kolegy, kterým by míč předal.

86
    Lutych zakládá další akci od své branky, následně se rychle dostal na útočnou polovinu, ale dlouho se tam nezdržel. Hosté získali míč a přenášejí směr hry.

85
    Jérémy Perbet si pomohl faulem, rozehrávat tak na útočné polovině bude domácí celek.

83
    Domácí brankář se zapojil do rozehrávky, rozhodl se pro dlouhý výkop, díky kterému se hned jeho spoluhráči propracovali do střelecké pozice. Abdul Ajagun netrefil balon podle představ.

82
    Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Orlando Sá, přichází Duje Čop.

81
    Vstupujeme do poslední desetiminutovky zápasu, ani jeden celek se nemůže propracovat do vyložené střelecké pozice.

80
    Edmilson Junior centroval před branku, jeho pokus byl ovšem příliš přetažený, a tak ani brankář Thomas Kaminski zasahovat nemusel.