Heracles – Arnhem 1:1 (kon.) | Willem II – Twente 3:1 (kon.) | Venlo – Eindhoven 2:5 (kon.)
Groningen – Alkmaar 1:1 (kon.) | Den Haag – Excelsior 1:2 (kon.)
HFC ADO Den Haag
1:2 (1:1)
SBV Excelsior
Neděle 15.10.2017, 16:45Nizozemská Eredivisie • 8. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:45.

DEn Haag se v tabulce nachází na desáté příčce. Ze sedmi zápasu si tým třikrát připsal plný počet bodů, jednu remízu a tři prohry. Den Haag nebyl poražen v posledních čtyřech utkáních. V posledním zápase tým odcestoval do Breda. Deset minut před koncem Den Haag urval vítězství díky brance Beugelsdijka. Nejlepším střelcem týmu je Nasser El Khayati, který si připsal tři přesné branky.

Poslední tři zápasy týmu:

Breda 0:1 Den Haag
    Den Haag 1:0 Sparta Rotterdam
    Feyenoord 2:0 Den Haag

Hosté se v tabulce nachází na třinácté příčce. Ze sedmi zápasu si hráči připsali dvě výhry, jednu remízu a čtyři porážky. V posledním zápase tým doma uvítal Venlo, kterému podlehlo 0:2. Tým Excelsior neremizoval v posledních čtyřech zápasech. Nejlepším střelcem týmu je Luigi Bruins, který má na svém kontě tři přesné zásahy.

Den Haag 3:3 Excelsior

HFC ADO Den Haag: Zwinkels – Meijers, Kanon, Beugelsdijk, Ebuehi – Immers, El Khayaty, D. Bakker – Duplan, Johnsen, Becker.
    Náhradníci: Coremans, Groothuizen – David, Falkenburg, Gorter, Hooi, B. Kuipers, Ladan, Lorenzen, Meißner.

SBV Excelsior: Kristinsson – Karami, Mattheij, De Wijs, Massop – Koolwijk, Vermeulen, Faik – Bruins, van Duinen, Caenepeel.
    Náhradníci: Havekotte, Zwarthoed – Burnet, El Azzouzi, Faes, Fortes, Haspolat, Messaoud, Payne..

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

1

2
    Den Haag bude rozehrávat stadartní situaci. Následný centr doletěl pouze k jednomu k obránci a ten odkopává míč daleko od své branky.

3
    Hosté kombinují uprostřed hrací plochy a snaží se ohrozit branku soupeře.

4
    Žlutou kartu dostává Duplan (HFC ADO Den Haag).

5
    Po ostrém faulu se na zemí Vermeulen, který je ještě otřesený, ale nevypadá to na nějaké zranění.

7
    Excelsior právě vstřelil branku!
    Máme tady první branku utkání. Koolwijk se po skvělé přihrávce ocitl před brankářem. Záložník moudře nezvolil střelu, ale nahrávku na úplně osamoceného spoluhráče. JINTY CAENEPEEL už neměl problém míč poslat do odkryté branky. Asistence: Koolwijk.
    7. CAENEPEEL - 0:1

10
    Den Haag se snaží prokombinovat až do pokutového území, ale zatím se hráčům nedaří vyzrát na hostující obranu.

13
    Máme tady druhou žlutou kartu utkánní. Kevin Vermeulen se uprostřed hřiště provinil ostrým skluzem a byl za to nálěžitě potrestán.

15
    Odkop od branky Zwinkelse. Brankář zvolil dlouhý nákop na útočníka.

17
    Hráči podstupují hlavičkové souboje uprostřed hrací plochy. Poslední minuty jsou samé nepřesností a soubojů.

20
    Immers vyslal centr do vápna, ale úplně mu nesedl. Brankář si vyběhl z branky a míč si kryje do svých rukavic.

21
    Massop dostává žlutou kartu za nesportovní chování. Po prohranémm souboje po útočníkovi hodil míčem a to se rozhodčímu nelíbilo.

23
    Standartní situace pro domácí poblíž rohového praporku. Centr El Khayata nedoletěl na žádného ze spoluhráčů a jeden z obránců Excelsioru míč posílá na rohový kop.

26
    Druhou žlutou a následně červenou kartu po ostrém faulu před pokutovém území dostává Duplan (HFC ADO Den Haag).

27
    Rohový kop pro hostující celek. Míč doletěl na hlavu jednoho z obránců a ten ho posílá daleko od branky Zwinkelse.

29
    Caenepeel si našel místo ke střele a jeho rána letěla do levého dolního rohu branky. Brankář se střelou počítal a ukázal pěkný zákrok.

30
    Caenepeel byl nachytán do ofsajdové pasti a domácí brankář bude rozehrávat.

32
    Den Haag právě vstřelil branku!
    Domácí tým se dokázal dostat do pokutového území a hráči podstupovali několik soubojů a došlo ke zmatkům v pokutovém území. S první střelou si brankář Kristinsson ješte dokázal poradit, ale na dorážku SHERALDA BECKERA už byl krátký.
    32. BECKER - 1:1

35
    Standartní situace pro domácí fotbalisty.

38
    Faík si připravil míč ke střele, ale rána mu vůbec nesedla. Míč doletěl daleko nad branku. Bude se odkopávát od branky Zwinkelse.

41
    Rohový kop pro hostující celek. Centr přeletěl všechny hráč. Pro míč si až k druhému praporku došel Vermeulen a vyslal další centr do vápna.

43
    Excelsior kombinuje u své branky a snaží se dostat do pokutového území.

45
    Rozhodčí bude nastavovat jednu minutu nad rámec základní hrací doby.

45+1
    Jeden z domácích hráčů byl ostře faulovaný a domácí budou zahrávat přímý kop pár centimetrů od pokutového území.

45+1
    Žlutou kartu dostává Bruins (SBV Excelsior).

45+2

Který z týmů vyhraje druhý poločas?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

První poločas nabídl celkem dvě branky. Zápas je zatím víceméně vyrovnaný a oba soupeři si dokázali vytvořit nebezpečné šance. První branka padla už po sedmi minutách hry. Jinty Caenepeel se zmocnil odraženého míče a dorazil ho do odkryté braknky. Hosté patnáct minut před koncem dokázali srovnat krok. Sherald Becker se nejlépe zorientoval v malém vápně a vyrovnal.

Druhý poločas začne přibližně v 17:50 .

46

46
    Střídání v týmu HFC ADO Den Haag: ze hřiště odchází Johnsen, přichází Lorenzen.

48
    Hostujcí tým kombinuje u své branky a vyčkává na chybu soupeře.

51
    Odkop od branky hostujícího celku. Úvod poločasu budí víceméně nudným dojmem a žádný z týmu se nikam nehrne.

53
    Hráči Excelsioru si vyměňují míč mezi uprostřed hřiště a snaží se přejít do pokutového území.

56
    Rohový kop pro domácí hráče. Centr doletěl pouze k jednomu z obránců, který míč posílá daleko od své branky.

58
    Hráci podstupují hlavičkové souboje uprostřed hrací plochy.

60
    Rohový kop budou pro změnu zahrávat hráči Excelsioru. Míč doletěl na hlavu van Duinena, ten ovšem svou hlavičku nedokázal usměrnit mezi tři tyče.

63
    Střídání v týmu HFC ADO Den Haag: ze hřiště odchází Kanon, přichází Falkenburg.

66
    Lorenzen se dokázal uvolnit a snažil se míč poslat do vápna na nabíhajícího spoluhráče. Jeho přihrávka ovšem byla velice nepřesná a míč končí mimo hřiště.

71
    Míč se dostal až k brankáři Kristinssonovi, který ho posílá daleko od své branky.

74
    Jeden z domácích hráčů se po ostrém souboji ocitl na zemi a nevypadá to, že by měl každou chvíli vstanout. Nejspíš se dočkáme nuceného střídaní.

76
    Domácí přecházejí do rychlého protiútoku. Finální přihrávka se ovšem nepovedla a míč končí na kopačkách Karamiho.

81
    Hosté se v závěru utkání dostávají do vedení. Několik hráču Excelsioru se zúčastnilo kombinace v pokutovém území. Bruins nabil na střelu HACHIMU FAÍKOVI, který ránu usměrnildo pravého dolního rohu.
    81. FAÍK - 1:2

84
    Den Haag se snaží o závěrečný tlak, ale nedaří se jim zatím přejít do pokutového území.

87
    Hráči podstupují hlavičkové souboje uprostřed hrací plochy.

90
    Rozhodčí bude nastavovat pět minut nad rámec základní hrací doby.

90+3
    Domácí hráči mají nejspíš poslední šanci vyrovnat. Budou rozehrávat rohový kop . Brankář Kristinsson se blýskl perfektním zákrokem a bude následovat další roh.

90+5

Zápas nabídl víceméně vyrovnanou partii. V prvním poločase jsme se dočkali dvou branek. Hned v úvodu utkání, konkrétně po sedmi minutách, se prosadil JInty Caenepeel, který se dostal k dorážce do odkryté branky. Hostujícímu celku se do poločasu povedlo vyrovnat a hráči šli do kabin za remízového stavu. Devět minut před koncem o vítězství Exelsioru rozhodl Faík, který si připravil střelu z hranice pokutového území. (18:50:12)