Heracles – Arnhem 1:1 (kon.) | Willem II – Twente 3:1 (kon.) | Venlo – Eindhoven 2:5 (kon.)
Groningen – Alkmaar 1:1 (kon.) | Den Haag – Excelsior 1:2 (kon.)
HFC ADO Den Haag
1:2 (1:1)
SBV Excelsior
Neděle 15.10.2017, 16:45Nizozemská Eredivisie • 8. kolo

Zápas nabídl víceméně vyrovnanou partii. V prvním poločase jsme se dočkali dvou branek. Hned v úvodu utkání, konkrétně po sedmi minutách, se prosadil JInty Caenepeel, který se dostal k dorážce do odkryté branky. Hostujícímu celku se do poločasu povedlo vyrovnat a hráči šli do kabin za remízového stavu. Devět minut před koncem o vítězství Exelsioru rozhodl Faík, který si připravil střelu z hranice pokutového území. (18:50:12)

90+5

90+3
    Domácí hráči mají nejspíš poslední šanci vyrovnat. Budou rozehrávat rohový kop . Brankář Kristinsson se blýskl perfektním zákrokem a bude následovat další roh.

90
    Rozhodčí bude nastavovat pět minut nad rámec základní hrací doby.

87
    Hráči podstupují hlavičkové souboje uprostřed hrací plochy.

84
    Den Haag se snaží o závěrečný tlak, ale nedaří se jim zatím přejít do pokutového území.
    81. FAÍK - 1:2

81
    Excelsior právě vstřelil branku!
    Hosté se v závěru utkání dostávají do vedení. Několik hráču Excelsioru se zúčastnilo kombinace v pokutovém území. Bruins nabil na střelu HACHIMU FAÍKOVI, který ránu usměrnildo pravého dolního rohu.

76
    Domácí přecházejí do rychlého protiútoku. Finální přihrávka se ovšem nepovedla a míč končí na kopačkách Karamiho.

74
    Jeden z domácích hráčů se po ostrém souboji ocitl na zemi a nevypadá to, že by měl každou chvíli vstanout. Nejspíš se dočkáme nuceného střídaní.

71
    Míč se dostal až k brankáři Kristinssonovi, který ho posílá daleko od své branky.

66
    Lorenzen se dokázal uvolnit a snažil se míč poslat do vápna na nabíhajícího spoluhráče. Jeho přihrávka ovšem byla velice nepřesná a míč končí mimo hřiště.

63
    Střídání v týmu HFC ADO Den Haag: ze hřiště odchází Kanon, přichází Falkenburg.

60
    Rohový kop budou pro změnu zahrávat hráči Excelsioru. Míč doletěl na hlavu van Duinena, ten ovšem svou hlavičku nedokázal usměrnit mezi tři tyče.

58
    Hráci podstupují hlavičkové souboje uprostřed hrací plochy.

56
    Rohový kop pro domácí hráče. Centr doletěl pouze k jednomu z obránců, který míč posílá daleko od své branky.

53
    Hráči Excelsioru si vyměňují míč mezi uprostřed hřiště a snaží se přejít do pokutového území.

51
    Odkop od branky hostujícího celku. Úvod poločasu budí víceméně nudným dojmem a žádný z týmu se nikam nehrne.