Fiorentina – Udinese 2:1 (kon.) | Bologna – Spal 2:1 (kon.) | Cagliari – Janov 2:3 (kon.)
Crotone – Turín 2:2 (kon.) | Sampdoria – Atalanta BC 3:1 (kon.) | Sassuolo – Chievo 0:0 (kon.)
Inter – AC Milán 3:2 (kon.)
UC Sampdoria
3:1 (0:1)
Atalanta Bergamo
Neděle 15.10.2017, 15:00 • Stadio Comunale Luigi Ferraris, Janov • Italská Serie A • 8. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:07:47)

Dnešní utkání nakonec zvládla favorizovaná Sampdoria, která rozhodla zápas v období od 56. do 68. minuty, kdy nasázela soupeři tři góly. Atalantě vyšel výtečně první poločas, v němž byli hosté lepší a mohli nasázet domácím více gólů, než jeden. Nicméně nestalo se tak a hosté tak nakonec dobře rozehraný zápas ztratili.

90+3

90+3
    Probíhá poslední minuta nastaveného času, míč mají hosté.

90+1
    Žlutou kartu dostává Bryan Cristante (Atalanta Bergamasca Calcio).

90
    Je tu poslední minuta řádné hrací doby utkání, které je již zřejmě rozhodnuté.

89
    Luca Vido (Atalanta BC) si pomohl při zpracování míče rukou a pozorné oko sudího vše postřehlo, míč pro domácí.

88
    Fabio Quagliarella (Sampdoria) se dostal ke střele zpoza vápna, pěkná střela, Etrit Beriša (Atalanta BC) ale chytá.

87
    Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Duván Zapata, přichází Dawid Kownacki.

85
    Dlouhý pas na pravou stranu, kam si nabíhá Luca Vido (Atalanta BC) , ten je ale faulován domácím Reginim, který za tento zákrok dostává žlutou kartu.

84
    Akce hostů ale končí odpískaným útočným faulem, takže míč získávají domácí.

82
    Hraje se ve středu hřiště, hosté jsou nyní aktivnější.

80
    Na druhé straně nejistý zákrok Etrita Beriši, který neudržel v ruce míč, ale obránce Atalanty ho dokázal včas odkopnout.

79
    Dalším nepřesným centrem končí akce Atalanty.

78
    Hosté znovu na útočné polovině, domácí se nyní soustředí na pevnou defenzivu.

77
    Atalanta na útočné polovině, centr z pravé strany trefil Corneliuse, od něhož se ale míč odráží mimo branku.

75
    Žlutou kartu dostává Hans Hateboer (Atalanta Bergamasca Calcio).

75
    Christian Puggioni (Sampdoria) musí ven z branky, aby stihl odehrát míč, mířící do jeho vápna.

72
    Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Josip Iličić, přichází Luca Vido.

Martin Dvořák

Branky: 56. D. Zapata (Quagliarella), 60. Caprari (Strinić), 68. Linetty (Praet) – 21. Cristante (Spinazzola)

Karty:   44. Silvestre (SMD), 60. Caprari (SMD), 85. Regini (SMD) – 42. Freuler (ABC), 75. Hateboer (ABC), 90+1. Cristante (ABC)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 11:10. Střely mimo: 1:7. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 13:10.
    UC Sampdoria: Puggioni – Bereszyński, Silvestre, Regini, Strinić – Verre (46. Linetty), Torreira, Praet – Quagliarella, G. Ramírez (46. Caprari), D. Zapata (87. Kownacki).
    Náhradníci: Krapikas, Tozzo – J. Andersen, Sala, Caprari, Djuričić, R. Álvarez, G. M. Ferrari, Linetty, Murru, Kownacki.

Atalanta Bergamo: Beriša – A. Masiello, Caldara, Palomino – Hateboer, de Roon (60. A. Gómez), Freuler, Spinazzola – Cristante, Iličić (72. Vido) – Petagna (67. Cornelius).
    Náhradníci: F. Rossi, Gollini – Orsolini, Gosens, Cornelius, A. Gómez, Vido, Castagne, Kurtić, Mancini, Haas, Bastoni.

Rozhodčí: Mariani – Carbone, Fiorito