Winnipeg – Carolina 2:1 (kon.) | NY Rangers – New Jersey 2:3 (kon.) | Montreal – Toronto 3:4 (po pr.)
Pittsburgh – Florida 4:3 (kon.) | Philadelphia – Washington 8:2 (kon.) | Tampa – St. Louis 2:1 (kon.)
Dallas – Colorado 3:1 (kon.) | Minnesota – Columbus 4:5 (po pr.) | Chicago – Nashville 2:1 (po pr.)
Arizona – Boston 2:6 (kon.) | Vancouver – Calgary 2:5 (kon.) | Edmonton – Ottawa 1:6 (kon.)
San Jose – NY Islanders 1:3 (kon.) | Los Angeles – Buffalo 4:2 (kon.)
Winnipeg Jets
2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
Carolina Hurricanes
Neděle 15.10.2017, 01:00 • MTS Centre, Winnipeg • NHL

Já se s Vámi loučím, děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek víkendu! (04:05:09)

Československá stopa v utkání:
    Marko Daňo (WPG) 0+0, 0 střel, čas na ledě 04:53

1. Connor Hellebuyck (WPG) 28 zákroků; 96,6%
    2. Nikolaj Ehlers (WPG) 1+1
    3. Jeff Skiner (CAR) 1+0

Ano, je to tak. Zazněla siréna, duel je u konce. A byl hodně zajímavý. Hokejisté Winnipegu nakonec doma po tuhém boji dokázali zvítězit o jedinou branku v poměru 2:1.

Skóre otevřel pět minut před koncem první třetiny aktivní Bryan Little, za hosty okamžitě srovnával Jeff Skinner. Rozhodla tak třetí perioda, v níž se po pěkné akci dokázal prosadit Nikolaj Ehlers

Střely: 21 – 29

59:44
    Carolina hrála v šesti a vytvořila si tlak. Z prostoru kruhů střílel nebezpečné Faulk, jemu se však Hellebuycka překonat nepovedlo! Ten tímhle zákrokem zřejmě rozhodl o dělbě bodů...

58:58
    Od modré čáry nyní pálil Hanifin, zamířil ovšem vedle. Puk se poté dostal ke Slavinovi, toho opět vychytal Hellebuyck.

58:24
    Slavin od modré čáry zkoušel vyzrát na brankáři Winnipegu. To se mu ovšem nepovedlo, neboť Hellebuyck vytáhl další ze svých skvělých zásahů.

57:21
    Hanifin najel do útočného pásma dříve, než měl. Píská se ofsajd Hurikánů.

56:47
    Jsou to však domácí, kteří se dostávají do gólovky. Konkrétně svou tvrdou střelou Ehlers, s vypětím však sil Darling puk schoval do lapačky!

55:00
    Carolina se pět minut před koncem dostává do tlaku, hosté cítí šanci na vyrovnání. V posledních okamžicích jsou na ledě lepším celkem.

53:07
    Darlinga nyní musel donutit k práci Laine. Finskému mladíčkovi se podařilo přelstít obranu soupeře, ne však brankáře.

51:28
    Ehlers měl v krátkém sledu dva pokusy. Nejprve minul branku, puk se k němu dostal znovu. To už dokázal vypálit dobře, Darling chytá.

50:57
    Williams si najel do útočného pásma, kde táhlou střelou nedokázal překonat pozorného brankáře domácího týmu. Winnipeg stále vede o jednu branku.

49:46

49:00
    Konečně se zapotil i Hellebuyck. Hurricanes sice přesilovku nehrají dobře, ale teď se k ráně dostal Faulk a nutno dodat, že brankář Winnipegu musel předvést výborný zákrok.

48:32
    Byfuglien vypustil od modré čáry svůj pověstný kanón, jenže branku soupeře dokázal z dálky minout.

47:46
    Dvě minuty za sekání vidí Trouba, hokejisté Caroliny budou hrát přesilovou hru.

Milan Šplíchal

Branky a nahrávky: 14. Little (Ehlers, Laine), 47. Ehlers (Wheeler, Byfuglien) – 16. Skinner (Hanifin, Williams)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (S. Mason) – Trouba, Morrissey, Byfuglien, Enström, T. Myers, D. Kulikov – Wheeler, Scheifele, Ehlers – Laine, Little, Perreault – B. Tanev, Copp, Matthias – Armia, Petan, Daňo.
    Carolina Hurricanes: Darling (C. Ward) – Slavin, Faulk, Pesce, Hanifin, Dahlbeck, H. Fleury – E. Lindholm, J. Staal, Aho – Williams, V. Rask, T. Teräväinen – Kuokkanen, D. Ryan, Skinner – B. McGinn, Krüger, Nordström.