Winnipeg – Carolina 2:1 (kon.) | NY Rangers – New Jersey 2:3 (kon.) | Montreal – Toronto 3:4 (po pr.)
Pittsburgh – Florida 4:3 (kon.) | Philadelphia – Washington 8:2 (kon.) | Tampa – St. Louis 2:1 (kon.)
Dallas – Colorado 3:1 (kon.) | Minnesota – Columbus 4:5 (po pr.) | Chicago – Nashville 2:1 (po pr.)
Arizona – Boston 2:6 (kon.) | Vancouver – Calgary 2:5 (kon.) | Edmonton – Ottawa 1:6 (kon.)
San Jose – NY Islanders 1:3 (kon.) | Los Angeles – Buffalo 4:2 (kon.)
Minnesota Wild
4:5 (1:1, 2:1, 1:2 - 0:1)
Columbus Blue Jackets
Neděle 15.10.2017, 02:10 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

To je z mé strany již vše, příště na počtenou! (04:56:40)

TŘI HVĚZDY ZÁPASU:

1. Alexander Wennberg (CBJ) 1+1
    2. Tyler Ennis (MNS) 2+0
    3. David Savard (CBJ) 1+1

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA:

Lukáš Sedlák (CBJ) 0+0, +0, 0 střel, čas na ledě 9:00

Je dobojováno. Columbuští v tomto utkání dlouho tahali za kratší konec provazu a ještě na začátku třetí třetiny prohrávali 4:2, svěřenci Johna Tortorelly si ale vynutili prodloužení a v něm už po necelé minutě rozhodl o výhře Blue Jackets Alexander Wennberg.

60:47 Alexander WENNBERG - 4:5

60:47
    Columbus právě vstřelil branku!
    Tak to bylo rychlé, Blue Jackets rozhodují o svém vítězství už v první minutě prodloužení! Artěmij Panarin se uvolnil na vrcholu levého kruhu, dostal se do mezikruží a odtud následně vypálil. Dubnyk kotouč vyrazil nešťastně přímo do ruky ALEXANDERA WENNBERGA, který se štěstím rozhodl o vítězství Jackets! Asistence: Artěmij Panarin a Seth Jones.

60:01

Zkraje třetí třetiny se Wild sice dostali do dvougólového vedení, poté ale Columbus svého soka zasypal sedmnácti střelami a zaslouženě si vynutil prodloužení, které začne už za několik málo okamžiků.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:05
    Johnsonovo nahození od modré bylo zblokováno a puk skončil v rohu kluziště, to už se nám v St. Paul rozběhla poslední minuta třetí třetiny.

58:11
    Sedlákovi se nepodařilo tečovat Werenskiho prudkou rozehrávku, kotouč tak nakonec doletěl až na zakázané uvolnění.

57:12
    Wild teď působí dosti rozpačitým dojmem. Josh Anderson se opět dostal do skvělé palebné pozice, Calvertovu přihrávku si ale nedokázal zpracovat.
    56:23 Josh ANDERSON - 4:4

56:23
    A je vyrovnáno! Hosté se dočkali odměny za svou aktivitu a zaslouženě smazali náskok Minnesoty. Po vyhraném buly Calvert posunul kotouč na modrou čáru Savardovi, jehož následnou dělovku šikovně tečoval JOSH ANDERSON! Asistence: David Savard a Matt Calvert.

55:48
    Před námi je poslední komerční přestávka, po níž se rozhodne o tom, zdali Minnesota vybojuje dva body, nebo se Columbusu podaří vyrovnat.

55:04
    Brandon Dubinsky nečekaně vypálil ihned po přejetí útočné modré a dezorientovaný Dubnyk měl co dělat, aby jeho střelu vyrazil!

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 16. E. Staal (Stewart, Dumba), 23. Ennis (Spurgeon, Suter), 26. Ferraro, 42. Ennis (M. Koivu, Suter) – 17. Werenski (Wennberg, Panarin), 28. D. Savard (Bjorkstrand, N. Foligno), 43. Atkinson (J. Johnson, Panarin), 57. J. Anderson (D. Savard, Calvert), 61. Wennberg (Panarin, S. Jones)

Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Suter, Spurgeon, Brodin, Dumba, Olofsson, Quincey – Eriksson Ek, E. Staal, Stewart – Ennis, M. Koivu, Zucker – Winnik, Cullen, Kunin – Ferraro, Z. Mitchell, Bertschy.
    Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – Werenski, S. Jones, J. Johnson, D. Savard, R. Murray, Harrington – Panarin, Wennberg, Atkinson – Dubois, N. Foligno, Bjorkstrand – Calvert, Dubinsky, J. Anderson – Milano, Sedlák, Dalpe.

Rozhodčí: Kowal, Hebert – Knorr, Pancich